Esileht Kodunurk avamaa tomatid

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: avamaa tomatid

Postitas:

Aknalaual tomatitaimed juba pea pool meetrit, oleks siin L-Eestis vast aeg välja istutada. Aga kas neid toesttakse õues samamoodi kui herneid, et pulkade vahele nöör… ? Ja meil aed metsa läheduses, kas peaks neid taimi kuidagi kitsede-jäneste eest kaitsma või ei tunne nad huvi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina siin Lääne-Eestis istutasin juba nädal tagasi välja õue. Need taimed, mis olid liilt pikad, istutasin sügavale. Vars võib pikalt mulla sees olla, isegi pikali võib istutada, kui liialt välja veninud. Seda rohkem juuri alla tuleb ja tugevam taim ehk saab. Kui tulid külmemad ilmad, siis panin kepid taimedele ümber ja katteloori peale. Õitsevad praegu mul loori all. Aga jah, kui taim tahab toestamist, paned kepid. Mina panen iga taime kõrvale ja seon kinni, aga võib ka nagu hernestel, ongi vist kavalam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

soovitan ikka iga taime eraldi siduda, sest lihtsalt nööride vahel hakkavad nad ikka üksteisele selga vajuma.
kuna tomati rohelised osad on ju mürgised, siis ma ei usu, et kitsed-jänesed nende vastu erilist huvi tunnevad, ei söö nad ju ka kartulipealseid.
ja taimed tasuks kindlasti kattelooriga katta, tomat tahab ikka suht sooja

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Kodunurk avamaa tomatid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.