Esileht Tööelu, raha ja seadused. Avarii ja kindlustus venitab

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Avarii ja kindlustus venitab

Postitas:
Kägu

Mu autole sõideti otsa, süüdi oli teine juht. Vormistasime esimesel päeval juhtumi ja teavitasin oma kindlustust, kes palus netis täita paberid, saata dokumendid ja pildid. Kõik sai tehtud, kuid juba 12 päeva ei ole keegi kindlustusest minuga ühendust võtnud. Olen kaks korda sinna helistanud ja öeldakse lihtsalt, et küll MILLALGI võetakse ühendust. Ühesõnaga, konkreetset vastust ei saa. Kes on osalenud avariis ja ei ole olnud ise süüdi, kui aeglaselt või kiiresti teil need asjad käinud on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Löö siia https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll oma auto number sisse ja vaata, mida näitab.
Teiseks peaks kindlustuse oma leheküljel või tingimustes ka kirjas olema, kui ruttu otsus tehakse.
Aga nt Ignes kindlustus jokutab igal võimalikul juhul.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul sõideti ülemöödund aastal tsiklile parklas otsa. Naabrid said süüdlasel nööbist kinni ja vormistasime liilusõnnetusteatise. 20 juulil edastasin selle tema kindlustusandjale Swedbanka. 11 sept. alles sain kindlustusjuhtumiks tunnistamise otsuse, 1 nov. võttis kindlustusandja tunnustatud remondikoht ratta remonti, 6 nov. sain kätte. Oli tore hooaeg.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul läks täpselt 7 tööpäeva, nii nagu lubati. Tegu Ergoga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

loe läbi kindlustusleping, seal tähtajad ja millal võib viivitada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oleneb mis kindlustusega tegu. Mulle on 3 x sisse sõidetud. Iga kord oli ergo kindlustajaks, hiljemalt nädala pärast oli auto remondis juba.

Please wait...
Postitas:
Kägu

30 päeva pidi seaduse järgi olema aega otsuse tegemiseks. enne seda vaidlevad veel remontijaga hinna üle jne

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

loe läbi kindlustusleping, seal tähtajad ja millal võib viivitada.

ega sa teise osapoole lepingut ei saa ju lugeda (kahju hüvitab süüdlase kindlustaja)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma kriimustasin parkides naabri autot 12.06, minu auto oli kuu lõpuks korras, garantiikiri tuli järgmisel päeval (kasko if). Kahju kannataja sõidab siiani kriimuga ringi ja juhtum on menetluses (Lietuvos draudimas)

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Avarii ja kindlustus venitab