Esileht Tööelu, raha ja seadused. Avarii ja kindlustus venitab

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Avarii ja kindlustus venitab

Postitas:

Mu autole sõideti otsa, süüdi oli teine juht. Vormistasime esimesel päeval juhtumi ja teavitasin oma kindlustust, kes palus netis täita paberid, saata dokumendid ja pildid. Kõik sai tehtud, kuid juba 12 päeva ei ole keegi kindlustusest minuga ühendust võtnud. Olen kaks korda sinna helistanud ja öeldakse lihtsalt, et küll MILLALGI võetakse ühendust. Ühesõnaga, konkreetset vastust ei saa. Kes on osalenud avariis ja ei ole olnud ise süüdi, kui aeglaselt või kiiresti teil need asjad käinud on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.09 21:52; 18.09 19:51; 20.09 17:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Löö siia https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll oma auto number sisse ja vaata, mida näitab.
Teiseks peaks kindlustuse oma leheküljel või tingimustes ka kirjas olema, kui ruttu otsus tehakse.
Aga nt Ignes kindlustus jokutab igal võimalikul juhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sõideti ülemöödund aastal tsiklile parklas otsa. Naabrid said süüdlasel nööbist kinni ja vormistasime liilusõnnetusteatise. 20 juulil edastasin selle tema kindlustusandjale Swedbanka. 11 sept. alles sain kindlustusjuhtumiks tunnistamise otsuse, 1 nov. võttis kindlustusandja tunnustatud remondikoht ratta remonti, 6 nov. sain kätte. Oli tore hooaeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul läks täpselt 7 tööpäeva, nii nagu lubati. Tegu Ergoga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

loe läbi kindlustusleping, seal tähtajad ja millal võib viivitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb mis kindlustusega tegu. Mulle on 3 x sisse sõidetud. Iga kord oli ergo kindlustajaks, hiljemalt nädala pärast oli auto remondis juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

30 päeva pidi seaduse järgi olema aega otsuse tegemiseks. enne seda vaidlevad veel remontijaga hinna üle jne

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.09 13:59; 11.09 14:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

loe läbi kindlustusleping, seal tähtajad ja millal võib viivitada.

ega sa teise osapoole lepingut ei saa ju lugeda (kahju hüvitab süüdlase kindlustaja)

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.09 13:59; 11.09 14:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kriimustasin parkides naabri autot 12.06, minu auto oli kuu lõpuks korras, garantiikiri tuli järgmisel päeval (kasko if). Kahju kannataja sõidab siiani kriimuga ringi ja juhtum on menetluses (Lietuvos draudimas)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu autole sõideti otsa, süüdi oli teine juht. Vormistasime esimesel päeval juhtumi ja teavitasin oma kindlustust,

Mis see sinu kindlustus asjasse puutub?
Süüdlase oma peab su auto ju korda tegema. Või räägid sa oma kaskokindlustusest? Mis süüdlase olemasolu puhul ei ole vajalik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.09 19:38; 18.09 20:08; 19.09 09:51; 20.09 17:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu autole sõideti otsa, süüdi oli teine juht. Vormistasime esimesel päeval juhtumi ja teavitasin oma kindlustust,

Mis see sinu kindlustus asjasse puutub?

Süüdlase oma peab su auto ju korda tegema. Või räägid sa oma kaskokindlustusest? Mis süüdlase olemasolu puhul ei ole vajalik.

Meil on sama kindlustus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.09 21:52; 18.09 19:51; 20.09 17:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on sama kindlustus.

Ok, siis hea.
Siis pead ikka otsuse ära ootama. Imelik, et kuhugi töökotta pole saadetud, et hinnapakkumist saada, piltide põhjal saab ainult uksemõlki remontida.
Kas auto turuväärtus on ikka üle võimaliku kahju väärtuse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.09 19:38; 18.09 20:08; 19.09 09:51; 20.09 17:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemus on et kindlustusseltsile ei piisa vaid piltidest vaid läbi tuleb käia ka nende poolt soovitatud autoremondist sõiduki vigastuste hindamiseks ja hinnakalkulatsiooniks. Vbl seda on vaja teha kui pole tehtud. Samuti on õigus uurida kahjukäsitlejalt kusmaal asi on ja mis puudu otsuse tegemiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu autole sõideti otsa, süüdi oli teine juht. Vormistasime esimesel päeval juhtumi ja teavitasin oma kindlustust,

Mis see sinu kindlustus asjasse puutub?

Süüdlase oma peab su auto ju korda tegema. Või räägid sa oma kaskokindlustusest? Mis süüdlase olemasolu puhul ei ole vajalik.

Juba 2015. aasta alguses muutus liikluskindlustuse seadus, kannataja saab pöörduda oma kindlustusseltsi poole, kui mõlemad autod on Eestis registreeritud ja vaidlust süü kohta pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.09 09:26; 19.09 09:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemus on et kindlustusseltsile ei piisa vaid piltidest vaid läbi tuleb käia ka nende poolt soovitatud autoremondist sõiduki vigastuste hindamiseks ja hinnakalkulatsiooniks. Vbl seda on vaja teha kui pole tehtud. Samuti on õigus uurida kahjukäsitlejalt kusmaal asi on ja mis puudu otsuse tegemiseks.

Paljud seltsid annavad võimaluse viia auto otse remonditöökotta ja ise ei pea kindlustusfirmale teatamagi, remondifirma teeb seda.
Minu suhe oma seltsiga ainult sellega piirduski, et sain kirja kalkulatsiooniga ja nõusolekuga see summa hüvitada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.09 09:26; 19.09 09:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaidlust süü kohta pole.

Teemaalgataja: kas süüdlane oli ise ka nõus, et ta süüdlane on ja kirjutas kuhugi alla?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.09 19:38; 18.09 20:08; 19.09 09:51; 20.09 17:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi nüüdseks nii kaugel, et auto üle vaadatud ja hinnatud, et remontida on liiga kallis, kuigi kui ise löön auto24 lahti, siis näen, et sama auto hind on 1000 eurot keskmiselt kõrgem kui remondi kalkulatsioon.
Lihtsalt haige värk, mina pole mitte milleski süüdi ja nüüd tahetakse mu auto madala hinnaga ära osta. Mul on väga heas seisukorras ja väikse läbisõiduga auto. Ma saan aru, et võin veel pöörduda LKF-i ja kohtusse, kui mulle ei meeldi nende ettepanek.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.09 21:52; 18.09 19:51; 20.09 17:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on väga heas seisukorras ja väikse läbisõiduga auto.

Mis auto ja mis aasta?
Sind on täiesti võimatu konsulteerida, kui fakte ei tea.
Kui suur oli kalkulatsioon, kes selle tegi (mis firma, kus asud üldse) ja mis autoga täpsemalt juhtus?
Kas on avanenud mingeid õhkpatju või kas on viga saanud auto põhiraam?

Kui tahad tasuta nõu, pane kõik kirja, kui ei taha või ei julge, you`re on your own.
Või jäta siia mingi X email.
See sinu juhtum, kus kindlustus pakub auto eest raha, selle asemel, et seda remontida lasta, ei ole esimene ega ainulaadne ja sellele saab ka positiivse lahenduse leida, kui osata õiget nuppu vajutada. Vanemate (hästisäilinud noorklassika) ja ka haruldaste autode puhul tavaline teema.
Kindlustus tegelikult “õngitseb”, et ehk näkkab. Aga see ongi nende töö, seda ei saa pahaks panna.
Meil Eestis on õnneks olemas ka üks liiklusõiguse jurist, kes ise on hobi autotaastaja ning vanautohuviline ja mul on jäänud mulje, et kindlustused kardavad teda nagu tuld.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.09 19:38; 18.09 20:08; 19.09 09:51; 20.09 17:20;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Avarii ja kindlustus venitab