Esileht Veebikonstaabel avarii- kas olen tõesti süüdi

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: avarii- kas olen tõesti süüdi

Postitas:

1. Sõidan keskmises reas ja plaanin hakata vasakpoolsesse ritta minema, et varsti vasakpööre teha.
2. Veendun, et manööver on ohutu kuna vasakpoolses reas olev auto on piisavalt kaugel.
3. Olles juba täpselt pooleldi vasakpoolses reas, paneb see tagumine auto mulle tagant täiega vasakusse nurka sisse.

Poll käskis alla kirjutada, et ma ei veendunud piisavalt manöövri ohutuses, aga ma ju tegin seda….Kas võis nii olla, et see tagumine sõitis liiga kiiresti? Pikivahe siis ei loe, kui ma ei ole 100% konkreetsel real?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.04 19:59; 21.04 20:22; 21.04 20:52; 22.04 11:09; 23.04 11:20; 24.04 23:14; 29.04 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, sa keerasid ette. kui sa suudad tõestada, et ta sõitis liiga kiiresti, siis palun väga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poll käskis? Kirjutasid ve?

Tagant sissesõitnud on ju pea 99% juhtumitest ise süüdi?! Neid lolle, kes näevad, et tahad rida vahetada, ja selle asemel, et teed anda, kiirendavad, jagub ikka piisavalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Poll käskis alla kirjutada, et ma ei veendunud piisavalt manöövri ohutuses, aga ma ju tegin seda….Kas võis nii olla, et see tagumine sõitis liiga kiiresti? Pikivahe siis ei loe, kui ma ei ole 100% konkreetsel real?[/tsitaat]Ilma asjata kirjutasid alla. Kui oled kindel, et sõitsid lubatud suurima kiirusega, siis ta poleks saanud mingil juhul sulle järele jõuda. Järelikult teine auto ületas lubatud suurimat sõidukiirust, mis oleks ekspertiisi abil tuvastatav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled süüdi. Endal sama keiss olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 20:15; 21.04 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small] ahv kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ilma asjata kirjutasid alla. Kui oled kindel, et sõitsid lubatud suurima kiirusega, siis ta poleks saanud mingil juhul sulle järele jõuda. Järelikult teine auto ületas lubatud suurimat sõidukiirust, mis oleks ekspertiisi abil tuvastatav. [/tsitaat]

Poll rääkis mulle, et ma ei tõesta ära, et teine liiga kiirelt tuli ja kuna autode vigastused ei ole väga suured, siis ei saanud kiirused väga suured olla. Minu arvates oli tagant sissesõitjal ikka korralikult eest segi…Kuradima ülbe vene bitch: minule teesklas, et ei oska eesti keelt, polliga aga rääkis.

Nüüd, kui allkiri antud, ei ole enam midagi teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.04 19:59; 21.04 20:22; 21.04 20:52; 22.04 11:09; 23.04 11:20; 24.04 23:14; 29.04 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small] ahv kirjutas:[/small]

Nüüd, kui allkiri antud, ei ole enam midagi teha?[/tsitaat]
Nüüd ilmselt ei ole enam midagi teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti pole enam midagi teha, ega allkirja enam tagasi võtta ei saa. Mis tehtud, see tehtud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 20:15; 21.04 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleksid pidanud üldse eitama, et rida vahetasid. Las siis teine pool oleks tegelenud tõestamisega, täpselt nii, nagu sina ei suuda praegu enam tõestada, et ta liiga kiiresti sõitis. Alla poleks pidanud muidugi mingil juhul kirjutama, nüüd võtsid süü omaks. Üldiselt tuvastatavate faktide põhjal (tagant otsasõit) oleks muidu teine süüdi jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Poll rääkis mulle, et ma ei tõesta ära, et teine liiga kiirelt tuli ja kuna autode vigastused ei ole väga suured, siis ei saanud kiirused väga suured olla.[/tsitaat]No oleneb ka, et kus autodel vigastused on. Selle järgi saab määrata autode paiknemise enne kokkupõrget + vigastuste suurus.

Aga võibolla olidki süüdi, sõitsid liiga aeglaselt, olid pabinas ja hindasid olukorda valesti? Ilmselt politseinikul on suuremad kogemused avariipõhjuste hindamisel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poll ütles, et kui vaidlema edasi hakkan, lisandub kuni 1000 eur ja ei pruugi õgust saada jne jne. Ühesõnaga pole mõtet siin autos jahuda oma versioonidest ja et kas jääme siia autosse veel pikemalt seletama…

Kurjam, mituteist aastat roolis ja nüüd esimest korda selline jama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.04 19:59; 21.04 20:22; 21.04 20:52; 22.04 11:09; 23.04 11:20; 24.04 23:14; 29.04 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks see teema ringi on tõstetud?? Model häda m…ga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas siin sellist asja pole, et võrdsete kiiruste korral on sõidukil kohustus anda paremalt tulevale autole teed ehk siis lubada tal reastuda sinu ette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Poll ütles, et kui vaidlema edasi hakkan, lisandub kuni 1000 eur ja ei pruugi õgust saada jne jne. Ühesõnaga pole mõtet siin autos jahuda oma versioonidest ja et kas jääme siia autosse veel pikemalt seletama…

Kurjam, mituteist aastat roolis ja nüüd esimest korda selline jama.[/tsitaat]

Kõlab kahtlaselt väljapressimise moodi. Mina seda asja nii ei jätaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]aloe kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kõlab kahtlaselt väljapressimise moodi. Mina seda asja nii ei jätaks.[/tsitaat]
Pange siia foorumisse selle polli nimi ka, saavad teised inimesed ka teada, kellele me maksumaksjana palka maksame väljapressimiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.04 10:32; 23.04 09:54; 24.04 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kaarel kirjutas:[/small]
[tsitaat]jah, sa keerasid ette. kui sa suudad tõestada, et ta sõitis liiga kiiresti, siis palun väga.[/tsitaat]

Kui ma oleks talle n.ö. ette sõitnud, oleks tal autol vigastused küljel, mitte ees (ja minul tagapamperil mitte nurgal). Ma olin ju praktiliselt manöövri lõpetanud, fotol ilusti katkendjoon näha. Ta pidi juba ammu nägema, et ma rida vahetamas, rääkimata sellest, et suunatuli sellest märku andis. Aga nagu poll ütles, et tõestagu ma ära, et enne veendusin ja tema kiiresti sõitis….Mõtlen siin, et selle teooria järgi võib siis igaüks iga kell oma vana pann autole nii uue nurga saada, et passid peale, millal keegi ees rida vahetama hakkab….Oleks ta oma autot tahtnud hoida õnnetusest ära, oleks ta pidurdanud, aga poll vaatas ka et pidurdusjälgi maas ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.04 19:59; 21.04 20:22; 21.04 20:52; 22.04 11:09; 23.04 11:20; 24.04 23:14; 29.04 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas vaidlustada ei saaks, mis siis, et allkiri antud, aga põhjendama peaks hästi, miks vaidlustad ja too sisse ka see LE punkt,….et olin manöövri lõpetanud või lõpetamas…, see on oluline fakt, sest kui temal oli eesõigus, siis manöövri lõpetamisel oleks pidanud sinul õigus olema, aga see kõik sõltub ära tõestamisest-põhjendamisest ja õige paragr.kasutamisest

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 11:24; 23.04 10:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]kaarel kirjutas:[/small]

Kui ma oleks talle n.ö. ette sõitnud, oleks tal autol vigastused küljel, mitte ees (ja minul tagapamperil mitte nurgal). Ma olin ju praktiliselt manöövri lõpetanud, fotol ilusti katkendjoon näha. Ta pidi juba ammu nägema, et ma rida vahetamas, rääkimata sellest, et suunatuli sellest märku andis. Aga nagu poll ütles, et tõestagu ma ära, et enne veendusin ja tema kiiresti sõitis….Mõtlen siin, et selle teooria järgi võib siis igaüks iga kell oma vana pann autole nii uue nurga saada, et passid peale, millal keegi ees rida vahetama hakkab….Oleks ta oma autot tahtnud hoida õnnetusest ära, oleks ta pidurdanud, aga poll vaatas ka et pidurdusjälgi maas ei ole.

[/tsitaat]
Ja jäädki süüdi, mehele ütles politseinik, et ta saab suurepäraselt aru milles tegelik point oli, aga seadus muudeti selliseks. Ütles veel et võime ju üritada vaielda kuid lootust õigust saada on vähe. Samuti 2 kapitaolist tüüpi kes nimme kiirendasid ja sõitsid tagant sisse. Neid oli 2 ja mees autos üksi, eks mine ja tõesta midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kas vaidlustada ei saaks, mis siis, et allkiri antud, aga põhjendama peaks hästi, miks vaidlustad ja too sisse ka see LE punkt,….et olin manöövri lõpetanud või lõpetamas…, see on oluline fakt, sest kui temal oli eesõigus, siis manöövri lõpetamisel oleks pidanud sinul õigus olema, aga see kõik sõltub ära tõestamisest-põhjendamisest ja õige paragr.kasutamisest[/tsitaat]
ma ei viitsi hakata otsima, kuid minu meelest praeguse (uue) LE järgi ei ole enam kohustust lasta reavahetaja vahele, st rida vahetades pead olema ise 101% kindel, et ei sega tolles reas liikujat, kuhu tahad pöörata. ehk siis peavahetus pole manööver, mida pead laskma teisel teha. enda auto huvides ning viisakuse poolest muidugi tasub lasta, kuid kui keegi nimelt tahab endale uut esiotsa, siis on see hea võimalus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

§ 17. Tee andmise üldised kohustused
(5) Mitterööbassõiduki juht peab andma teed:
5) juhi suhtes paremalt lähenevale või paremal asuvale sõidukijuhile, kui sõidukite liikumisteed lõikuvad ja sõidujärjekord ei ole käesolevas seaduses teisiti määratud;

Ehk tagant sissesõitnu oleks pidanu paremalt ümberreastuvale sõidukile teed andma, vasakult poolt ümberreastumisel (näiteks eesoleva auto parempöördeks) aga mitte.
Pollar lollitas lihtsalt ja sai kiirelt õhtale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.04 10:32; 23.04 09:54; 24.04 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ma ei viitsi hakata otsima, kuid minu meelest praeguse (uue) LE järgi ei ole enam kohustust lasta reavahetaja vahele, st rida vahetades pead olema ise 101% kindel, et ei sega tolles reas liikujat, kuhu tahad pöörata. ehk siis peavahetus pole manööver, mida pead laskma teisel teha. enda auto huvides ning viisakuse poolest muidugi tasub lasta, kuid kui keegi nimelt tahab endale uut esiotsa, siis on see hea võimalus[/tsitaat]
no kui ei viitsi, siis milleks üldse see teema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 11:24; 23.04 10:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

osad siin vastavad, et minul õigus, teised kirjutavad, et ise olen süüdi ja kindlustusfirma ei vasta minu enda kaitsmise kohta midagi….Niimoodi astutaksegi pähe ja hakka aga kõrgema koefitsendi järgi maksma:(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.04 19:59; 21.04 20:22; 21.04 20:52; 22.04 11:09; 23.04 11:20; 24.04 23:14; 29.04 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]osad siin vastavad, et minul õigus, teised kirjutavad, et ise olen süüdi ja kindlustusfirma ei vasta minu enda kaitsmise kohta midagi….Niimoodi astutaksegi pähe ja hakka aga kõrgema koefitsendi järgi maksma:([/tsitaat]

mis vahet sel on, mis siin vastatakse, see ju midagi ei muuda. kui tunned, et sulle on liiga tehtud, siis saad otsust vaidlustada kohtus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Antud olukorda on keeruline hinnata teadmata täpseid asjaolusid.
LS § 47 Sõiduraja ja -rea vahetamine

(1) Kõrvuti sõitvate sõidukite juhtide vastastikusel sõiduraja ja -rea vahetamisel peab juht andma teed temast paremal oleva sõiduki juhile.

ja samuti

§ 17. Tee andmise üldised kohustused
(5) Mitterööbassõiduki juht peab andma teed:
5) juhi suhtes paremalt lähenevale või paremal asuvale sõidukijuhile, kui sõidukite liikumisteed lõikuvad ja sõidujärjekord ei ole käesolevas seaduses teisiti määratud;

Teemast lähtuvalt asus teemaalgataja otsa sõitjast paremal mistõttu võib oletada, et siiski otsasõitja ei järginud liiklusseaduse nõudeid

Soovitkasin teemaalgatajal järgida siin toodud juhiseid: http://www.eksl.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=147&Itemid=204&lang=et

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

andero viide kindlustusele on õige, sest kuna väärteo protokollile on allkiri antud siis on ka süüd tunnistatud. Vaevalt et politseinik kohtus tunnistab, et teadlikult lõi väära ettekujutuse allakirjutanule suurema tarhvi ähvarduse näol. Nii loll vast meie politsei pole, aga kes teab …
Aga teemaalgataja ehk avaldab siiski politseiametniku nime, see peaks ju väärteoprotokollis siiski kirjas olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.04 10:32; 23.04 09:54; 24.04 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]andero- kirjutas:[/small]
[tsitaat]Antud olukorda on keeruline hinnata teadmata täpseid asjaolusid.
LS § 47 Sõiduraja ja -rea vahetamine

(1) Kõrvuti sõitvate sõidukite juhtide vastastikusel sõiduraja ja -rea vahetamisel peab juht andma teed temast paremal oleva sõiduki juhile.

ja samuti

§ 17. Tee andmise üldised kohustused
(5) Mitterööbassõiduki juht peab andma teed:
5) juhi suhtes paremalt lähenevale või paremal asuvale sõidukijuhile, kui sõidukite liikumisteed lõikuvad ja sõidujärjekord ei ole käesolevas seaduses teisiti määratud;

Teemast lähtuvalt asus teemaalgataja otsa sõitjast paremal mistõttu võib oletada, et siiski otsasõitja ei järginud liiklusseaduse nõudeid

Soovitkasin teemaalgatajal järgida siin toodud juhiseid: http://www.eksl.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=147&Itemid=204&lang=et%5B/tsitaat%5D

<poll ütles, et mina ei veendunud ohutus manöövris enne vasakule minemist, kuigi ma tegin seda. Vaatasin, et ta on piisavalt kaugel.

Mis puudutab seda allkirja, siis ju tegelikult on mul mobiiliga tehtud pildi mis tõendavad, et ma olin praktiliselt 2/3 juba vasakpoolses reas. Kui ma oleks talle ette keeranud, nagu ta pollile valetas, siis oleksid meil katki küljed, mitte minu auto tagaosa ja temal esiosa…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.04 19:59; 21.04 20:22; 21.04 20:52; 22.04 11:09; 23.04 11:20; 24.04 23:14; 29.04 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõistetigi süüdi, et ei veendunud ohutuses, kuigi ju tegelikult veendusin:( Kuidas ma oleks saanud tõestada, et vaatasin, et see teine ohutus kauguses…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.04 19:59; 21.04 20:22; 21.04 20:52; 22.04 11:09; 23.04 11:20; 24.04 23:14; 29.04 11:43;
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Veebikonstaabel avarii- kas olen tõesti süüdi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.