Esileht Pereelu ja suhted Avastasin sõbranna mehe Tinderist, kas rääkida?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 170 )

Teema: Avastasin sõbranna mehe Tinderist, kas rääkida?

Postitas:
Kägu

Olles ise vallaline, kasutan Tinderit. Täna aga viskas ette sõbranna mehe, kes kirjutas seal kirjelduses veel, et otsib friends with benefits (lisadega sõber)… Kohe kindlasti nad pole lahku läinud.. ausaltöeldes olen shokis ja mõtlen, kas peaks rääkima sõbrannale, et midagi sellist avastasin?!

+21
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei.

+10
-34
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei!

+10
-30
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kindlasti mitte.

+10
-29
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõtle, mida sa ise sõbranna olukorras olles eeldaksid. Mina tahan kindlasti, et saaksin oma sõprade peale loota. Sinu kirjeldatud olukorras oleksin ma mehe tegusid varjava sõbranna käitumise pärast rohkem pettunud kui mehe tinderdamise peale. Vaikimine sellises olukorras on äärmiselt ebasiiras.

Ja veel-mehed tulevad ja lähevad, aga sõbrad jäävad.

+49
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hukka ei tasu meest/naist mõista, sa ei tea, mis kokkulepped neil võivad olla.

Aga kui on lähedane sõbranna, siis mina küll ei saaks sirge näoga koos edasi naljatada – ikka näitaksin oma leidu.

Muidu riskid sellega, et kui su sõbranna on ülitundlik, võib ta oma valusad emotsioonid sinu peal välja elada.

Mina pigem oleks siiras, aga otsus ja ka tagajärjed on sinu.

+23
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Muidugi* riskid…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Enne jõule ei tasuks tuju ära rikkuda.

+6
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hukka ei tasu meest/naist mõista, sa ei tea, mis kokkulepped neil võivad olla.

Aga kui on lähedane sõbranna, siis mina küll ei saaks sirge näoga koos edasi naljatada – ikka näitaksin oma leidu.

Muidu riskid sellega, et kui su sõbranna on ülitundlik, võib ta oma valusad emotsioonid sinu peal välja elada.

Mina pigem oleks siiras, aga otsus ja ka tagajärjed on sinu.

Neil ei ole kindlasti selliseid kokkuleppeid, et teistega võiks magada vms.

+10
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ikka rääkida.

+13
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hea viis sõbrast ilma jääda. Tujurikkuja oled, kas sõbranna jätaks mehe maha, mis paremaks läheks teatamisest?

+6
-36
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teeks screenshoti ja saadaks. Jõulud või mitte, ega see teda vähem reeturiks ei muuda.

+28
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

EI !

+3
-16
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olles ise vallaline, kasutan Tinderit. Täna aga viskas ette sõbranna mehe, kes kirjutas seal kirjelduses veel, et otsib friends with benefits (lisadega sõber)… Kohe kindlasti nad pole lahku läinud.. ausaltöeldes olen shokis ja mõtlen, kas peaks rääkima sõbrannale, et midagi sellist avastasin?!

Mismõttes shokis. Sa ju võtsid selle sõbra vastu. Kui ei võtnud pole sa mitte mingisugune sõber. Ära mõtle endale sõprust välja, mida sul pole. Tuttavad ju võetakse vastu, eriti kui veel tead, kellega tegu on. Ja siis küsid mehe käest, et mida tema arvab sinu ja su sõbranna lähedasest suhtest ja kas peaksid rääkima naisele mehe tegudest? Sa ei avastanud ju mitte midagi.  Äkki mõni troll kasutab mehe pilte ära ja piltide taga on hoopis teine inimene? Mis sõber sa oled kui mõtled ainult rääkimisele, et nägid ja mitte midagi ette ei võtnud. Mõtle kui tegu on kuriteoga ja keegi kasutab su sõbra mehe pilte oma kuritegude varjamiseks. Piltede vargus on ju on tõeline vargus, seda sa peaksid ju teadma. Nii et mida rääkis see mees, kui olid tema pakkumise vastu võtnud ?

+1
-27
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui on sõbranna, mitte lihtsalt tuttav, siis kindlalt räägiks. Ma eeldaks 100%, et minu sõbrannad räägiks mulle sellisest asjast.

+30
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olin selles olukorras, kus mees otsis naisi Tinderist ja mina ei teadnud midagi. See tuli välja aastaid hiljem, ja selgus, et see polnud mõnele mu sõbrannale uudis. Ma oleks 100% tahtnud teada, sest ma poleks need aastad elanud vales. Elu on liiga lühike, et raisata seda inimeste peale, kes sind ei hinda. Rääkimata kompromissidest, mis teise nimel tehtud. Ja nende sõbrannadega ma enam ei suhtle, kes minule sellest ei rääkinud. Tõde võib olla valus, aga see on selle naise valik, mis ta selle infoga teeb.

+46
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hea viis sõbrast ilma jääda. Tujurikkuja oled, kas sõbranna jätaks mehe maha, mis paremaks läheks teatamisest?

Mis läheks paremaks? Sõbranna ei raiskaks oma aktiivseid eluaastaid mõttetu mehe peale, kes teda ei austa.

+34
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tuttavale ei räägiks, sõbrannale kidlasti.

+21
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina räägiks kindlasti, tahaks ise teada ka. Kui tegemist sõpradega, siis veedad ju nendega koos aega. Kuidas mitte siis rääkida? Pean ka iga kord selles võltsis pereidüllis head nägu tegema, kui mees kodus minu nähes naist ninnunännutab? Ei suudaks elus. Ehk siis kõik räägin välja või teine variant – tõmban mehe letti ja küsin, kas räägib ise või teen seda mina. Eelistan seda aga ise teha, sest selline petturist mees võib igasugu käojaani ajada. Lõpuks jään veel ise süüdi, et petturi sõnul mehenässakat Tinderis võrgutada püüdsin. Temal vanast ajast konto, pole enam meeleski ja muu taoline blaablaablaa.

+17
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ka teeks scr shoti ja siis räägiks. Niisama ei ütleks tõestuseta. Ise tahaksin ka teada

+14
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina saadaks screeni. Kammoon, mees otsib armukest. Tõenäoliselt naine saab nagunii kunagi teada ja siis on kahjustus suurem. Ja mõtle kui ta peaks veel suguhaiguse saama.
Ma olen päris mitmetelt naistelt kuulnud, kuidas nende mees neid pettis ja said teada koos suguhaigusega.
Kas sa tahaksid seda riski oma sõbrannale?

+18
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei saa hästi aru, kuidas saab keegi mõelda, et sa ei peaks sõbrannale ütlema (nagu mõned esimesed vastajad siin). Tee screen ja näita sõbrannale. Isegi kui sind kui sõnumitoojat maha lüüakse, on su südametunnistus puhas vähemalt. Mis näoga sõbrannale siis otsa vaatad, kui ta kunagi kelleltki teiselt teada saab ja siis selgub, et mehe reetmisele lisaks reetsid sina ka veel ja ei hoiatanud teda kohe? Ei peagi ju mingisugust dramaatilist “iiiisssszzzzzzhhhaaannddd, sa ei kujuta IIAL ette, kelle ma Tinderist leidsin” kõnet pidama. Ütled lihtsalt, et see pole meeldiv uudis aga samas olukorras tahaksid, et sõbrad su eest asju ei varjaks. Kõik.

+21
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

saada anonüümselt screenshot

+5
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ütleks midagi, pole mina mingi teataja. Kui lahku lähevad, oled sina süüdi ja sõprusel ka kriips peal. Kui lahku ei lähe, petab mees edasi ja oskab edaspidi paremini varjata, naine suurest armastusest on aga pimestatud ja usub meest ja arvab, et sa tema õnne peale kade ja vaatab sind edaspidi kõvera pilguga. Jätaks saatuse hooleks, kas saab ise teada või tuleb asi kuidagi muudmoodi välja.

+4
-22
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii palju näruseid sõpru on, nagu selgub! Ma oleks küll ääretult pettunud, kui mu sõber mulle sellise asja rääkimata jätaks!

+29
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii palju näruseid sõpru on, nagu selgub! Ma oleks küll ääretult pettunud, kui mu sõber mulle sellise asja rääkimata jätaks!

Pane ikka miinus kõigile!

+2
-18
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina räägiks hoopis mehele, et tean. Sellest on rohkem kasu kui sõbranna maailma purustamisest. Kui mees seepeale midagi ette ei võta, siis räägiks ka sõbrannale. Kui võtab, siis ei räägiks sellest mitte iial mitte kellelegi.

+4
-18
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas saab Tinderis sõbranna mehe profiili otsa sattuda ja kuidas TA juhtus lugema mehe kirjeldust?

0
-28
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas saab Tinderis sõbranna mehe profiili otsa sattuda ja kuidas TA juhtus lugema mehe kirjeldust?

ah? Miks ei või sattuda? Väga suure tõenäosusega satud seal paljude tuttavate nägude otsa. Ka kuulsuste. Miks mitte sõbranna mehe?

Loomulikult räägiks, aga kui argpüks oled, siis teataks kasvõi anonüümselt.

+16
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis läheks paremaks? Sõbranna ei raiskaks oma aktiivseid eluaastaid mõttetu mehe peale, kes teda ei austa.

Kahjuks pole võimalik teha testi, et sõbranna peab valima kumma elu päästab, kui üks peab teise päästmiseks surema. Usu mind, see on mees, sest on perekond erinevalt sõbrannast. Ise valiksin samuti oma mehe. Eeldan, et sõbrannal on lapsed kah. Kui paljud lähevad hops lahku? Eip ole see nii, heal juhul tuleb kodusõda ja jõulud rikutud. Tegelikult terve elu rikutakse. Vanasti soovitati mitte rääkida, sõnumitooja on paha ja nii ongi. Sõbrannat hindama küll ei hakata sellest, kõrvaltvaatajale tundub teisiti, mis viga öelda. Mees tuleb enne, Loogiline kah. Mehele paneks südamele suguhaigused ja sõbranna tervise.

+1
-17
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 170 )

Esileht Pereelu ja suhted Avastasin sõbranna mehe Tinderist, kas rääkida?