Esileht Pereelu ja suhted Avastasin sõbranna mehe Tinderist, kas rääkida?

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 170 )

Teema: Avastasin sõbranna mehe Tinderist, kas rääkida?

Postitas:
Kägu

Väide -oli naised valivad’. Kui naised valivad, siis on neil järjekord ukse taga, ilma, et peaks Tinderis abielumehi välja selekteerima.

Ukse taga ei ole kedagi. Kui seal keegi seisaks, kutsutaks politsei ahistamise pärast. Tinderis on näod kenasti reas-ideaalne koht valikuks.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vale. Seal on inimesed, kes tavaelus ei suuda/oska suhteid luua.

Tinderis on kindlasti parem kraam, kui Selveri poejärjekorras. Tahad miljonäri-võtad. Tahad perekeskset-võtad.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väide -oli naised valivad’. Kui naised valivad, siis on neil järjekord ukse taga, ilma, et peaks Tinderis abielumehi välja selekteerima.

Ukse taga ei ole kedagi. Kui seal keegi seisaks, kutsutaks politsei ahistamise pärast. Tinderis on näod kenasti reas-ideaalne koht valikuks.

Pole väitnudki, et maailm pole hukka läinud ja sotsiaalsed oskused pole kadunud. Minu näide oli kujundlik, vihjas normaalsele näost näkku suhtlusele. Päriselu annab pildi, mida ettekujutus ei anna. Ka kohtingut virtuaalselt otsides võid ahistaja otsa sattuda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea viis sõbrast ilma jääda. Tujurikkuja oled, kas sõbranna jätaks mehe maha, mis paremaks läheks teatamisest?

Mis läheks paremaks? Sõbranna ei raiskaks oma aktiivseid eluaastaid mõttetu mehe peale, kes teda ei austa.

Kahjuks pole võimalik teha testi, et sõbranna peab valima kumma elu päästab, kui üks peab teise päästmiseks surema. Usu mind, see on mees, sest on perekond erinevalt sõbrannast. Ise valiksin samuti oma mehe. Eeldan, et sõbrannal on lapsed kah. Kui paljud lähevad hops lahku? Eip ole see nii, heal juhul tuleb kodusõda ja jõulud rikutud. Tegelikult terve elu rikutakse. Vanasti soovitati mitte rääkida, sõnumitooja on paha ja nii ongi. Sõbrannat hindama küll ei hakata sellest, kõrvaltvaatajale tundub teisiti, mis viga öelda. Mees tuleb enne, Loogiline kah. Mehele paneks südamele suguhaigused ja sõbranna tervise.

Oeh kui tüüpiline nartsnaine, kes laseb mehe lõhna pärast endaga käituda nõmedalt. Mu ema oli samasugune ja lapsena ma küll talle selle eest tänulik ei ole. Isal oli terve küla armukesi täis, kuid ema ei tegi näo et ei tea midagi ja tõrjus eemale kõik kes püüdsid ta silmi avada.

Armastus on pime, su ema polnud narts. Ta armastas südamest.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahad miljonäri-võtad. Tahad perekeskset-võtad.

Oo, seal on kohe sildid juures, et perekeskne või miljonär?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oo, seal on kohe sildid juures, et perekeskne või miljonär?

Suhtlemisel saad ju aru, millise inimesega tegu.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi peaksid. Ma ei andestaks elus sõbrannale, kui ta laseks mul olla naeruväärselt naiivsena olukorras, jättes mulle rääkimata üliolulise info. Ise olen oma sõbranna meest googeldanud, kuna tema käitumine tekitas minus kahtlusi. Sõbrannal oli muidugi sada õigustust, miks mees öösiti koju ei tule (ah, tal on öised koosolekud ja komandeeringud) Selle nimega googeldasin, millega see mees esineb FBs. Kombinatsioon ees- ja perenime osadest ja numbrist. Iha.ee profiili andis google kohe välja, otsis sealt salasuhet kas mehe, väga noore naise või paariga. Ega ma 100% kindel polnud, et seesama mees, kuigi elukoht ka nagu klappis, kuid tegemist oli siiski suurema linnaga. Piltidel oli hägustatud riist igast asendist. Saatsin siis profiili lingi sõbrannale, ta tegi endale kiiresti konto ja siis nägi pilte ka. Muidugi tundis ära, kuigi näopilti polnud. Loll mees oli piisavalt loll olnud, et endast nende suvila sirelipõõsa ees paljastatud riistapilte teha. Tagaplaanil nende kass ja suvila välisuks sõbranna kummikutega lävepakul. Sõbrannast jäin ilma, kuna tema oleks soovinud mitte teada. Süüdistas mind. Nagu oleks mina selles süüdi, et tema mees ja laste isa veebist (homo)seksi otsib ja oma riistapilte portaali paneb. Aga kama. Mina poleks suutnud edasi head nägu teha teades, et ma naeratan oma sõbrannale ja ei räägi talle olulist infot. Kui tal on infot, saab ta oma elu korraldada. Muidu eksleb pimeduses. Ise sooviksin, et mulle räägitaks. Minu puhul oleks sõprusel kohe lõpp, kui mu sõbrannaks pidav isik hoiaks mind naeruväärses alandavas teadmises.

Kas on teada ka, kas sõbranna jäi mehega kokku? Ju jäi! Selline, kes ei taha teada, ilmselt pigistabki silma kinni. Ka siis, kui tõde näkku vahib või näiteks otse seljast tabatakse, otsib mehele õigustusi. Juba see, et mõni naine usub, kuidas öösiti toimuvad koosolekud, näitab, et naine on täiesti napakas peast.

Samas imelik, et ta kui ta ei tahtnud teada, siis tegi vihje peale kohe konto Ihasse ja läks asja uurima.

Ilmselt ei ole sellise sõbranna kadumine ka kuigi suur kaotus, sest ilmselgelt on teil erinevad väärtushinnangud ja arusaamad asjadest. Mina näiteks ei suudaks mitte kuidagimoodi olla nartsnaisest sõbrannale toeks ja tema valikuid mõista. Mind isikikult lausa ärritavad nartsnaised. Ja, kuidas sa siis oled sõbranna sellisega? Selle koha pealt on mul empaatia täiesti null.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas on teada ka, kas sõbranna jäi mehega kokku? Ju jäi! Selline, kes ei taha teada, ilmselt pigistabki silma kinni. Ka siis, kui tõde näkku vahib või näiteks otse seljast tabatakse, otsib mehele õigustusi. Juba see, et mõni naine usub, kuidas öösiti toimuvad koosolekud, näitab, et naine on täiesti napakas peast.

Samas imelik, et ta kui ta ei tahtnud teada, siis tegi vihje peale kohe konto Ihasse ja läks asja uurima.

Ilmselt ei ole sellise sõbranna kadumine ka kuigi suur kaotus, sest ilmselgelt on teil erinevad väärtushinnangud ja arusaamad asjadest. Mina näiteks ei suudaks mitte kuidagimoodi olla nartsnaisest sõbrannale toeks ja tema valikuid mõista. Mind isikikult lausa ärritavad nartsnaised. Ja, kuidas sa siis oled sõbranna sellisega? Selle koha pealt on mul empaatia täiesti null.

Ma tean ainult, et ta aegajalt võtab selle mehe tagasi ja teinekord on tüli ja see mees läheb ära mõne teise naise juurde. Kuna me enam sõbrannad ei ole, siis ma enamat ei tea. Sedagi ten vaid seetõttu, et meie üks laps on nende ühe lapsega ülikoolis ühikakaaslane ja kursusekaaslane.

Nartsnaiseks see endine sõbranna end kindlasti ei pea. Tema arvates on tema just see otsustav naine. Iseseisev. Tahab – otsustab ja võtab mehe tagasi. Tahab – andestab. Kui tahaks – ei andestaks, mida aga pole seni veel juhtunud. Tema arvates on võim tema käes ja tema on suhteekspert, sest mees ju tuleb alati tagasi. Või no niipalju kui ma olen kuulnud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tean ainult, et ta aegajalt võtab selle mehe tagasi ja teinekord on tüli ja see mees läheb ära mõne teise naise juurde. Kuna me enam sõbrannad ei ole, siis ma enamat ei tea. Sedagi ten vaid seetõttu, et meie üks laps on nende ühe lapsega ülikoolis ühikakaaslane ja kursusekaaslane. Nartsnaiseks see endine sõbranna end kindlasti ei pea. Tema arvates on tema just see otsustav naine. Iseseisev. Tahab – otsustab ja võtab mehe tagasi. Tahab – andestab. Kui tahaks – ei andestaks, mida aga pole seni veel juhtunud. Tema arvates on võim tema käes ja tema on suhteekspert, sest mees ju tuleb alati tagasi. Või no niipalju kui ma olen kuulnud.

Ma arvan, et tegelikult on ikka nii, et mees ise marssis minema. Aga siis, kui järgmises kohas ära tüdib või välja visatakse, läheb selle naise juurde tagasi. Seniks, kuni leiab järgmise koha. Ja nii ongi naisel mulje, et tema on otsustaja. Tegelikult pole ta meest välja visanud ning igakord, kui mees on läinud lunib teda hoopis tagasi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tean ainult, et ta aegajalt võtab selle mehe tagasi ja teinekord on tüli ja see mees läheb ära mõne teise naise juurde. Kuna me enam sõbrannad ei ole, siis ma enamat ei tea. Sedagi ten vaid seetõttu, et meie üks laps on nende ühe lapsega ülikoolis ühikakaaslane ja kursusekaaslane. Nartsnaiseks see endine sõbranna end kindlasti ei pea. Tema arvates on tema just see otsustav naine. Iseseisev. Tahab – otsustab ja võtab mehe tagasi. Tahab – andestab. Kui tahaks – ei andestaks, mida aga pole seni veel juhtunud. Tema arvates on võim tema käes ja tema on suhteekspert, sest mees ju tuleb alati tagasi. Või no niipalju kui ma olen kuulnud.

Ma arvan, et tegelikult on ikka nii, et mees ise marssis minema. Aga siis, kui järgmises kohas ära tüdib või välja visatakse, läheb selle naise juurde tagasi. Seniks, kuni leiab järgmise koha. Ja nii ongi naisel mulje, et tema on otsustaja. Tegelikult pole ta meest välja visanud ning igakord, kui mees on läinud lunib teda hoopis tagasi.

Muidugi on see umbes nii. Seepärast ma temaga enam sõbranna ei ole ja seepärast ma kirjutasin ka, et sõbranna peab end ise otsustavaks ja iseseisvaks naiseks. Mitte, et ta seda on.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks siis Tinderist mehi otsitakse, kui valik nii lai on?

Tinder ongi elust enesest ju. Samad inimesed, mis igal pool mujal.

Vale. Seal on inimesed, kes tavaelus ei suuda/oska suhteid luua.

Mina ise küll ei kasuta Tinderit uute tutvuste loomiseks, aga kui nüüd praegusele olukorrale päriselt peale vaadata, siis uute inimestega tutvumine on praeguses olukorras ju suhteliselt keeruline, eriti kui inimesel ei ole väga lai suhtlusvõrgustik, kus ta võiks sõprade/sõbrannade kaudu kellegi uuega tutvuda. Paljud ei taha rahvarohketes kohtades käia ning igasuguseid üritusi, kus võiks kellegagi tutvuda, on vähe. Kui suur tõenäosus ikka on sõbrannaga nt kohvikusse minnes kellegagi tutvuda. Paraku on suhtlusportaalid (sh Tinder) muidugi pigem täis inimesi, kes otsivad lihtsalt seiklust, seega tegelikult ongi üsna keeruline leida inimest, kellega võiks ka ühine tulevik tekkida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paraku on suhtlusportaalid (sh Tinder) muidugi pigem täis inimesi, kes otsivad lihtsalt seiklust, seega tegelikult ongi üsna keeruline leida inimest, kellega võiks ka ühine tulevik tekkida.

Otsijad, kes ei suuda kohvikus, jõusaalis, bussis, loengus, tööl, klassiruumis, pulmas, hobiga jne tegeledes kaaslast leida, ei jõua ka äpis kaugele. Tegelikult ongi otsimine naeruväärne ja mingist east alates suht võimatu.

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas nad on abielus? Kui mitte, siis on ju sõbranna mehele samasugune seksisemu, nagu need, keda mees Tinderist otsib.
Pealegi pole sõbranna asi oma moraalinorme peale suruda. Ära nuhi ja ära kanna keelt.

+4
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas nad on abielus? Kui mitte, siis on ju sõbranna mehele samasugune seksisemu, nagu need, keda mees Tinderist otsib.

Pealegi pole sõbranna asi oma moraalinorme peale suruda. Ära nuhi ja ära kanna keelt.

Selle jutu, et kui pole abielus, ollakse seksisemu, võid endale sügavale kopsu toppida.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsijad, kes ei suuda kohvikus, jõusaalis, bussis, loengus, tööl, klassiruumis, pulmas, hobiga jne tegeledes kaaslast leida, ei jõua ka äpis kaugele. Tegelikult ongi otsimine naeruväärne ja mingist east alates suht võimatu.

Irooniline on see, et kõige suuremad Tinderi-alased eksperdid on alati need, kes miskipärast seda äppi oma jutu järgi pole kasutanudki 😀

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Irooniline on see, et kõige suuremad Tinderi-alased eksperdid on alati need, kes miskipärast seda äppi oma jutu järgi pole kasutanudki ????

Seal ei saagi ekspert olla, sest tegelased on inimesed. Tagurpidi keeratud jutu mõte oli, et kes loob 16selt suhte, loob 26selt ja 36selt probleemideta nii kohvikus kui äpis ja muidugi noortel on lihtsam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti räägi! Sõbrannal on õigus teada ja ise otsustada siis mis edasi teeb selle sitaga.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult ongi otsimine naeruväärne ja mingist east alates suht võimatu.

Miks ta naeruväärne on? Minu meelest igati inimlik on omale kaaslast otsida, kui selleks soovi on.

 

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult ongi otsimine naeruväärne ja mingist east alates suht võimatu.

Miks ta naeruväärne on? Minu meelest igati inimlik on omale kaaslast otsida, kui selleks soovi on.

Sest sellel inimesel endal on mingid kompleksid sellega seoses. Just hiljuti oli ajalehes artikkel paaridest (60+ ja sinnakanti), kes just läbi teadliku otsimise endale kaaslase leidsid. Kindlasti nad on oma elus õnnelikumad, kui see Kägu, kes tahab teistele kangest õpetada, kuidas elama peaks. Kes ei otsi, see ei leia kohe kindlasti.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult ongi otsimine naeruväärne ja mingist east alates suht võimatu.

Miks ta naeruväärne on? Minu meelest igati inimlik on omale kaaslast otsida, kui selleks soovi on.

Sest otsimine on vale sõna.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes ei otsi, see ei leia kohe kindlasti.

Ideaalsed suhted algavad vara ja kestavad läbi elu. Noored ei otsi, nad armuvad. 60 peab otsima, ja. Tasub elada nii, et elu loomulik jätk on elukestev suhe, abielu või vallalisus.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korralda asi nii, et sõbranna saaks teada, aga mitte nii, et sina ütled. Kui sa talle rääkima lähed, siis jääd süüdi ja saad endale vaenlased (sõbranna ja tema mehe). Kui sa ei räägi ja pärast tuleb välja, et teadsid, siis jääd süüdi, et ei rääkinud.

Mõtle välja, kuidas teha nii, et sinu sõbranna näeks oma mehe tinderi kontot ja naistega flirtimist. Kui muud ideed ei tule, siis tee endale kasvõi mingi libakonto Tinderis, meelita mees seksijuttu ajama, tee ekraanipildid ja saada tuvastamist mittevõimaldava meiliaadressi pealt sõbrannale.

Ise tee ilmsüütu nägu ja hoia, et keegi midagi ei aimaks. Mis sul kaotada on.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks soovitatakse üks vale teisega asendada? Kuidas hiljem sõbrannale otsa vaadata, kui suurest nukrusest toetavat inimest vajab ja teavitajat otsima asub? Hakkab arvama, et armuke teatas, kuigi mees võib-olla polegi veel petnud?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsijad, kes ei suuda kohvikus, jõusaalis, bussis, loengus, tööl, klassiruumis, pulmas, hobiga jne tegeledes kaaslast leida, ei jõua ka äpis kaugele.

Ei sõida kunagi bussiga, koolis ka ei käi. Jääb ainult jõusaal, kus 35 aastat käinud olen. Pole veel näinud, et inimesed seal tutvuvad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsijad, kes ei suuda kohvikus, jõusaalis, bussis, loengus, tööl, klassiruumis, pulmas, hobiga jne tegeledes kaaslast leida, ei jõua ka äpis kaugele.

Ei sõida kunagi bussiga, koolis ka ei käi. Jääb ainult jõusaal, kus 35 aastat käinud olen. Pole veel näinud, et inimesed seal tutvuvad.

Mina seevastu olen lugenud, et hobigrupid nagu keeltekool, treeningsaal ja reisimine on põhilised kohad, kus tutvutakse. See on ju ka loogiline, sest hobid ühendavad.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noored ei otsi, nad armuvad.

Mina küll otsisin ja valisin. Egas armumismaterjal pole alati abielumaterjal. Paljud ei räägi oma tulevastega ja siis imestavad, et on erinevad vaated elule. Mina küll valisin ja vaatasin ringi ja otsisin.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsijad, kes ei suuda kohvikus, jõusaalis, bussis, loengus, tööl, klassiruumis, pulmas, hobiga jne tegeledes kaaslast leida, ei jõua ka äpis kaugele.

Ei sõida kunagi bussiga, koolis ka ei käi. Jääb ainult jõusaal, kus 35 aastat käinud olen. Pole veel näinud, et inimesed seal tutvuvad.

Tutvuvad ikka, sa lihtsalt ei ole märganud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui muud ideed ei tule, siis tee endale kasvõi mingi libakonto Tinderis, meelita mees seksijuttu ajama, tee ekraanipildid ja saada tuvastamist mittevõimaldava meiliaadressi pealt sõbrannale.

Jah? Kust see nö tinderiarmuke pärisnaise meiliaadressi ja nime peaks teadma?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noored ei otsi, nad armuvad.

Mina küll otsisin ja valisin. Egas armumismaterjal pole alati abielumaterjal. Paljud ei räägi oma tulevastega ja siis imestavad, et on erinevad vaated elule. Mina küll valisin ja vaatasin ringi ja otsisin.

Kuskil äpis või internetis leitud semuga nii ongi, et olemus on tundmata. Tõin näited, et armastus leitakse, mitte ei otsita. Täiesti juhuslikult sõidad igapäevaselt bussiga tööle ja sama inimene sõidab sinuga või lähed vallalisena pulma. Pulmas on vähem aega inimest tundma õppida, kui igapäevaselt bussiga sõites, aga saad aru küll.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei sõida kunagi bussiga, koolis ka ei käi. Jääb ainult jõusaal, kus 35 aastat käinud olen. Pole veel näinud, et inimesed seal tutvuvad.

Noored arvatavasti tutvuvad. 35 aastat jõusaalis käinud naisel/mehel pole ammu enam silmad lahti, ei peakski olema. Paljud leiavad kaaslase koolist, ülikoolist ja töölt, need on sellised hästi ebahuvitavad kohad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 170 )


Esileht Pereelu ja suhted Avastasin sõbranna mehe Tinderist, kas rääkida?