Esileht Pereelu ja suhted Avastasin sõbranna mehe Tinderist, kas rääkida?

Näitan 20 postitust - vahemik 151 kuni 170 (kokku 170 )

Teema: Avastasin sõbranna mehe Tinderist, kas rääkida?

Postitas:
Kägu

See ikkagi ei ole ju juhus.

See ikkagi on juhus. Elukaar liigub sünnist surmani, vahepeal on fertiilne periood ja laste saamine. Mida kiiremini bioloogiline kell tiksub, seda käbedamalt hakkab meeleheide tööle. Ära võrdle tööle kandideerimist äpis klõpsutamisega.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See ikkagi on juhus. Elukaar liigub sünnist surmani, vahepeal on fertiilne periood ja laste saamine. Mida kiiremini bioloogiline kell tiksub, seda käbedamalt hakkab meeleheide tööle. Ära võrdle tööle kandideerimist äpis klõpsutamisega.

Endiselt ei ole see juhuslik kohtumine, millest sa räägid. Töökollektiivis sa vaevalt juhuslikult oma töökaaslastega kohtud. Need on sul iga päev samad ju. Koolis käid aastaid samade nägudega koos. Muidugi koos olles ühel hetkel võib suhe tekkida, kui on vastastikune meeldivus. Juhus on miski muu. Näiteks helistab võõras number, jääte lobisema, otsustate kokku saada ja armute. See on juhus.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Endiselt ei ole see juhuslik kohtumine, millest sa räägid. Töökollektiivis sa vaevalt juhuslikult oma töökaaslastega kohtud. Need on sul iga päev samad ju. Koolis käid aastaid samade nägudega koos. Muidugi koos olles ühel hetkel võib suhe tekkida, kui on vastastikune meeldivus. Juhus on miski muu. Näiteks helistab võõras number, jääte lobisema, otsustate kokku saada ja armute. See on juhus.

Keegi ütles, et kohtutakse väljas olles pidudel kõige rohkem, mitte tööl või koolis. Läksid ka sirvima sinna või meelt lahutama, ei oska ütelda. Las ta olla nüüd.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen igal moel tuttavaks saanud. Tuttavaks saamisel on üks määrav faktor, ja see on huvi tutvuda.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kogu elu on ju juhus. Ka see, et sa kuhugile tööle lähed, on juhus. Juhus, et sulle turgatas just see eriala õppida, juhus, et just selle asutuse kuulutust märkasid ja sinna soovisid kandideerida. Juhus, et sind sinna ka valiti. Juhus on see, kes su kolleegideks satuvad.

Jah, kogu elu on juhus. Ka Tinderist kallima otsimine on üks suur juhus – et sul üldse tuli pähe sinna konto teha. Juhus on see, kellega Tinder sind kokku otsustab viia jne.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kogu elu on ju juhus. Ka see, et sa kuhugile tööle lähed, on juhus. Juhus, et sulle turgatas just see eriala õppida, juhus, et just selle asutuse kuulutust märkasid ja sinna soovisid kandideerida. Juhus, et sind sinna ka valiti. Juhus on see, kes su kolleegideks satuvad.

Jah, kogu elu on juhus. Ka Tinderist kallima otsimine on üks suur juhus – et sul üldse tuli pähe sinna konto teha. Juhus on see, kellega Tinder sind kokku otsustab viia jne.

Mul pole Tinderit.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas see on ka juhus, kui kunagise tuttavaga aegajalt kusagil kokku juhtute? Samas teisi tuttavaid ei ole enam aastaid kohanud?

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siis nii öelnudki.

Mitu korda oled elu jooksul armunud olnud? Kallimat ei otsita, ta leitakse. JUHUS.

Tinder on ka juhus, kas satub sümpaatne profiil ette või ei, kas tema ka paremale tõmbab või ei, kas kumbki alustab vestlust või ei, kas see vestlus viib kokkusaamiseni jne. Puhas juhus. Nii et puhka jalga, kõik on täpselt samadel alustel nagu vanasti, lihtsalt moodsas kontekstis.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tinder on ka juhus, kas satub sümpaatne profiil ette või ei, kas tema ka paremale tõmbab või ei,

Ikkagi supermarketi moodi tundub.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teisi tuttavaid kohtad sotsiaalmeedias. Keegi ütles moodne maailm.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teisi tuttavaid kohtad sotsiaalmeedias. Keegi ütles moodne maailm.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kujutan ette, et inimene läheb õppima või tööle eesmärgiga õppida või töötada ja leiab mehe. Minnakse Tinderisse, kui teised leidsid ja ise ei leidnud. Päriselt. Tegelikult kujunevad paarid ka peresõprade ringis ja sõprade sõprade hulgas, teistes äppides ja isegi matustel.

Ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kes oleks matustel kohtunud ja kuidas need teised äpid paremad on?

Ja kas oskab see Tinderi materdaja välja tuua et mis sel viga on?

Kas TA sõbranna mees, kel abikaasa kodus ja lisasuhteid otsib on kuidagi äpu materdaja arvates? Ja oskamatu mujal suhteid luua, kui ometigi on endale koju abikaasa leidnud (kui see juhtus enne Tinderit).

Antud teenapüstitus tõestab ju ka vastupidist, et tegu mitte äpuga nagu pole, mida üks materdaja siin üritab vastupidiseks veenda.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

When it comes to how many people use Tinder, it has 57 million users as of 2021.

Objektiivselt võttes on populaarne platvorm. Oled rahul?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas TA sõbranna mees, kel abikaasa kodus ja lisasuhteid otsib on kuidagi äpu materdaja arvates? Ja oskamatu mujal suhteid luua, kui ometigi on endale koju abikaasa leidnud (kui see juhtus enne Tinderit).

See mees ei tohiks suhteid otsida, sest kõva mehena sai ta naise omale. Kui nüüd see suhe puruneb, siis on ta äpu, kes ei oska perekonda ja naist hinnata. Äpu varjab ka oma naise eest oma tegevust, sest kardab tulemust.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen eluaeg ühistransporti kasutanud – ainsad mehed, kes on külge lööma tulnud, on veidi nokastanud olekus. Sama ka bussipeatuses. Töötanud olen kollektiivides, kus suurem osa on naisi. Hobid on ka naiselikud. Ja rühmatrennis käivad ka peamiselt naised. Baaris ma ei käi – igav! Teatris (ja ka kinos) olen käinud üksi – aga ükskuid mehi on väga harva näha 🙂 Eriala on selline, et enamik õpingukaaslasi on olnud naissoost. Elan küll korrusmajas, aga selleks, et meestega suhtlema hakata, peaks vist 1. korrusel elama ja pidevalt akna all istuma 😀 Pole see tüüp. Nii et mina oleksin hea näide sellest, kes kasutaks Tinderit, kui kaaslast otsiks.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kes oleks matustel kohtunud ja kuidas need teised äpid paremad on? Ja kas oskab see Tinderi materdaja välja tuua et mis sel viga on?

Vanasti pandi kuulutus kuldsesse börsi, nüüd tinderisse, mis vahet. Üks tulba peal kuulutamine kõik. Uhke naine ei pea rõhutama, et tahab tutvuda, aga iga intiimteenuste otsijal palun mitte tülitada isegi mitte teisel kohtumisel

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui naised valivad, siis on neil järjekord ukse taga, ilma, et peaks Tinderis abielumehi välja selekteerima.

“Selekteerima” sinu lauses ongi ju “valima” 😀 Ehk naised jah valivad omale mehi Tinderis 😀

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Äkki vaatavad naisega koos aegajalt lõbu pärast tinderit, viskavad nalja.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas TA siis rääkis sõbrannale või ei, ma tahaks teada? 6 lk arutlust, aga mis lõpuks siis sai?

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tinderit ma meelega ei tee. Olen alati mujal tutvunud ja loodan edaspidi samuti selle peale.

0
0
Please wait...

Näitan 20 postitust - vahemik 151 kuni 170 (kokku 170 )

Esileht Pereelu ja suhted Avastasin sõbranna mehe Tinderist, kas rääkida?