Esileht Pereelu ja suhted Avatud suhe – kas toimib?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 68 )

Teema: Avatud suhe – kas toimib?

Postitas:

Ma ei kujuta, ette seda kuda 2 selist avatud olekuga inimest kokku saavad? Sest mingil määral on ju nad nagu kapis…Äkki keegi selgitaks mulle?

 

Kuda ma suhtun? Positiivselt. Kui inimesed austavad teineteist tingimustes kokku leppinud, siis tehku mida tahavad. Ei ütle seda irooniaga, ega halvustavalt.

Kadestan isegi monogaamse suhte kõrvalt, sest ma suren teadmisega ja ei saa kunagi teada, mis tunne oleks teise mehega nt voodis olla.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kujuta, ette seda kuda 2 selist avatud olekuga inimest kokku saavad? Sest mingil määral on ju nad nagu kapis…Äkki keegi selgitaks mulle?

Kuda ma suhtun? Positiivselt. Kui inimesed austavad teineteist tingimustes kokku leppinud, siis tehku mida tahavad. Ei ütle seda irooniaga, ega halvustavalt.

Kadestan isegi monogaamse suhte kõrvalt, sest ma suren teadmisega ja ei saa kunagi teada, mis tunne oleks teise mehega nt voodis olla.

Varasemalt olin monogaamses suhtes (põhikooli lõpust alates, kokku 5a). Igatsesin juba siis midagi sellist, aga toonane poisssõber oleks mu pelgalt jutu peale juba maha jätnud.

Abikaasaga saime kokku ülikoolis ja algul esimene aasta olime nagu kõik monogaamsed paarid. Ajaga tekkis usaldus ning jagame teineteisega kõiki oma mõtteid, soove ja fantaasiaid ning nii meie jutud sinnamaale jõudsidki. Ma ei oleks parimas unenäos ka osanud loota,et meie arusaamad nii samasugused on. Aga juhtus nii ja kõik on rahul. ????

+10
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 01.01 21:24; 02.01 14:46; 02.01 19:39; 02.01 20:45; 02.01 21:39; 02.01 23:11; 02.02 17:11; 03.02 18:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: center;”>

</p>

NB! Palun vastake ainult need, kes on avatud suhtes. See teema on küll kunagi varem ka Perekoolis olnud, aga võimatu on leida sealt infot, kuna pidevalt sekkuvad need, kes pole ise olnud avatud suhtes.

Palun kirjeldage, milline täpsemalt teie avatud suhe on, millised on kokkulepped.

Võtan emdale õiguse kommenteerida, sest elukogemust on piisavalt. Põgeneda tuleb selliste meeste ja naiste eest, kes räägivad avatud suhtest ja/või päriselt kasutavadki teisi inimesi oma ihade rahuldamiseks. Täuelik lugupidamatus oma partneri suhtes ja suguhaiguste levitamine.

elukogenu, ära palun võta endale õigust solvata, ja kuulutada, et vaid füüsiliselt monogaamsed suhted on päriselt ainuõiged (isegi kui see sinu silmis nii on). Mina ei halvusta monogaamiat, sina ära võta endale vabadust solvata teiste valikuid.

See on minu ja mu mehe valik, ning oli seda juba enne abielu. Ei kavatse mina ega tema üksteise eest põgeneda ega suguhaigusi levitada, nii palju elukogemust võiks Sul ju olla, et eelarvamusi vältida teiste suhtes. Minu ja mu mehe jaoks on nähtavasti piirid lihtsalt kaugemal, kui sul. On alati olnud.

Ning mees pole mul ilnselgelt ka mingi tossike või allasurutu, kes “lihtsalt ära kannatab” või endaga lugupidamatult käituda laseb. Meie suhtes lihtsalt ei näita mõni üksik seiklus veel lugupidamatust, küll aga on lugupidamatu teiste solvamine. ????

Vabandust, aga jätan endale oma arvamuse, et selline suhe on äärmiselt lugupidamatu ja ka ohtlik. Kuidas saate usaldada kolmandaid, neljandaid või isegi viiendaid osapooli. Mis siis kui nende hulka satub mõni segane, kes armukadedushoos sind maha ei löö. Või ütlete, et nad on kõik teadlikid, et kasutate nende keha. Teiseks suguhaigused, mis levivad ka kondoomiga – hpv, herpes jne. Kolmandaks sellised seikluse otsijad ei armasta oma kaaslast. Paar parajaid.

+6
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.01 17:24; 02.01 21:12; 02.01 22:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: center;”>

</p>

NB! Palun vastake ainult need, kes on avatud suhtes. See teema on küll kunagi varem ka Perekoolis olnud, aga võimatu on leida sealt infot, kuna pidevalt sekkuvad need, kes pole ise olnud avatud suhtes.

Palun kirjeldage, milline täpsemalt teie avatud suhe on, millised on kokkulepped.

Võtan emdale õiguse kommenteerida, sest elukogemust on piisavalt. Põgeneda tuleb selliste meeste ja naiste eest, kes räägivad avatud suhtest ja/või päriselt kasutavadki teisi inimesi oma ihade rahuldamiseks. Täuelik lugupidamatus oma partneri suhtes ja suguhaiguste levitamine.

elukogenu, ära palun võta endale õigust solvata, ja kuulutada, et vaid füüsiliselt monogaamsed suhted on päriselt ainuõiged (isegi kui see sinu silmis nii on). Mina ei halvusta monogaamiat, sina ära võta endale vabadust solvata teiste valikuid.

See on minu ja mu mehe valik, ning oli seda juba enne abielu. Ei kavatse mina ega tema üksteise eest põgeneda ega suguhaigusi levitada, nii palju elukogemust võiks Sul ju olla, et eelarvamusi vältida teiste suhtes. Minu ja mu mehe jaoks on nähtavasti piirid lihtsalt kaugemal, kui sul. On alati olnud.

Ning mees pole mul ilnselgelt ka mingi tossike või allasurutu, kes “lihtsalt ära kannatab” või endaga lugupidamatult käituda laseb. Meie suhtes lihtsalt ei näita mõni üksik seiklus veel lugupidamatust, küll aga on lugupidamatu teiste solvamine. ????

Vabandust, aga jätan endale oma arvamuse, et selline suhe on äärmiselt lugupidamatu ja ka ohtlik. Kuidas saate usaldada kolmandaid, neljandaid või isegi viiendaid osapooli. Mis siis kui nende hulka satub mõni segane, kes armukadedushoos sind maha ei löö. Või ütlete, et nad on kõik teadlikid, et kasutate nende keha. Teiseks suguhaigused, mis levivad ka kondoomiga – hpv, herpes jne. Kolmandaks sellised seikluse otsijad ei armasta oma kaaslast. Paar parajaid.

Jäägu Sulle su arvamus. Küll ma tean, keda valin, kuidas vajalikku eeltööd teha ja nii enda kui abikaasa turvalisust tagada.

Mina jään oma arvamusele, et igal paaril on õigus armastada üksteist nii, nagu nad omavahel õigeks peavad, mitte nii, nagu sina heaks arvad või suhet armastuseks/mittearmastuseks kvalifitseerid. Jutul lõpp.

+12
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 01.01 21:24; 02.01 14:46; 02.01 19:39; 02.01 20:45; 02.01 21:39; 02.01 23:11; 02.02 17:11; 03.02 18:58;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ei kavatse mina ega tema üksteise eest põgeneda ega suguhaigusi levitada, nii palju elukogemust võiks Sul ju olla, et eelarvamusi vältida teiste suhtes.

Huvitav, kuidas see garanteeritud on? Et, kui te oma mehega üksteist usaldate, siis ei ole võimalik kõrvalpartneritelt haiguseid saada?

 

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.01 18:21; 02.01 12:10; 02.01 16:32; 02.01 22:16; 03.01 06:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, miks on vaja kritiseerida teiste inimeste suhteid ja elukombeid. Need ju ei puuduta üldse mitte sind. Meil kõigil on siin elus oma õppetunnid. Kuidas saab keegi kellegi teise elamisviisi ja suhteid üldse kritiseerida? Väga naljakas mu meelest. Mina olen ka selline traditsiooniline monogaamne inimene, aga ma ei hakka küll õpetama kuidas teised oma suhte/seksuaalelu peaks hakkama korraldama. Kelle asi see on??? Monogaamsetes suhetes on ka palju õnnetust, rahulolematust, lahkuminekuid, petmisi… mina ka monogaamsetes suhetes olnuna ei soovi ise avatud suhtes olla, aga samas ei arva ma, et see määraks suhte kestvuse või inimeste rahulolu. Kindlasti on mõlemat laadi suhetes ühest ja teisest äärmusest kogemusi.

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.01 22:24; 02.01 23:26; 02.01 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: center;”>

</p>

NB! Palun vastake ainult need, kes on avatud suhtes. See teema on küll kunagi varem ka Perekoolis olnud, aga võimatu on leida sealt infot, kuna pidevalt sekkuvad need, kes pole ise olnud avatud suhtes.

Palun kirjeldage, milline täpsemalt teie avatud suhe on, millised on kokkulepped.

Võtan emdale õiguse kommenteerida, sest elukogemust on piisavalt. Põgeneda tuleb selliste meeste ja naiste eest, kes räägivad avatud suhtest ja/või päriselt kasutavadki teisi inimesi oma ihade rahuldamiseks. Täuelik lugupidamatus oma partneri suhtes ja suguhaiguste levitamine.

elukogenu, ära palun võta endale õigust solvata, ja kuulutada, et vaid füüsiliselt monogaamsed suhted on päriselt ainuõiged (isegi kui see sinu silmis nii on). Mina ei halvusta monogaamiat, sina ära võta endale vabadust solvata teiste valikuid.

See on minu ja mu mehe valik, ning oli seda juba enne abielu. Ei kavatse mina ega tema üksteise eest põgeneda ega suguhaigusi levitada, nii palju elukogemust võiks Sul ju olla, et eelarvamusi vältida teiste suhtes. Minu ja mu mehe jaoks on nähtavasti piirid lihtsalt kaugemal, kui sul. On alati olnud.

Ning mees pole mul ilnselgelt ka mingi tossike või allasurutu, kes “lihtsalt ära kannatab” või endaga lugupidamatult käituda laseb. Meie suhtes lihtsalt ei näita mõni üksik seiklus veel lugupidamatust, küll aga on lugupidamatu teiste solvamine. ????

Vabandust, aga jätan endale oma arvamuse, et selline suhe on äärmiselt lugupidamatu ja ka ohtlik. Kuidas saate usaldada kolmandaid, neljandaid või isegi viiendaid osapooli. Mis siis kui nende hulka satub mõni segane, kes armukadedushoos sind maha ei löö. Või ütlete, et nad on kõik teadlikid, et kasutate nende keha. Teiseks suguhaigused, mis levivad ka kondoomiga – hpv, herpes jne. Kolmandaks sellised seikluse otsijad ei armasta oma kaaslast. Paar parajaid.

Jäägu Sulle su arvamus. Küll ma tean, keda valin, kuidas vajalikku eeltööd teha ja nii enda kui abikaasa turvalisust tagada.

Mina jään oma arvamusele, et igal paaril on õigus armastada üksteist nii, nagu nad omavahel õigeks peavad, mitte nii, nagu sina heaks arvad või suhet armastuseks/mittearmastuseks kvalifitseerid. Jutul lõpp.

Loomulikult on

Ma ei saa aru, miks on vaja kritiseerida teiste inimeste suhteid ja elukombeid. Need ju ei puuduta üldse mitte sind. Meil kõigil on siin elus oma õppetunnid. Kuidas saab keegi kellegi teise elamisviisi ja suhteid üldse kritiseerida? Väga naljakas mu meelest. Mina olen ka selline traditsiooniline monogaamne inimene, aga ma ei hakka küll õpetama kuidas teised oma suhte/seksuaalelu peaks hakkama korraldama. Kelle asi see on??? Monogaamsetes suhetes on ka palju õnnetust, rahulolematust, lahkuminekuid, petmisi… mina ka monogaamsetes suhetes olnuna ei soovi ise avatud suhtes olla, aga samas ei arva ma, et see määraks suhte kestvuse või inimeste rahulolu. Kindlasti on mõlemat laadi suhetes ühest ja teisest äärmusest kogemusi.

Kuidas ei puuduta? Võibolla see inimene, kellega petetakse on mulle kallis inimene, kes saab haiget või suguhaiguse. Eriti hull on veel, kui sellised ringiseksijad lähevad telekasse kogu rahvale oma tegudest rääkima, misläbi teisi mõjutavad.

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.01 17:24; 02.01 21:12; 02.01 22:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: center;”>

</p>

NB! Palun vastake ainult need, kes on avatud suhtes. See teema on küll kunagi varem ka Perekoolis olnud, aga võimatu on leida sealt infot, kuna pidevalt sekkuvad need, kes pole ise olnud avatud suhtes.

Palun kirjeldage, milline täpsemalt teie avatud suhe on, millised on kokkulepped.

Võtan emdale õiguse kommenteerida, sest elukogemust on piisavalt. Põgeneda tuleb selliste meeste ja naiste eest, kes räägivad avatud suhtest ja/või päriselt kasutavadki teisi inimesi oma ihade rahuldamiseks. Täuelik lugupidamatus oma partneri suhtes ja suguhaiguste levitamine.

elukogenu, ära palun võta endale õigust solvata, ja kuulutada, et vaid füüsiliselt monogaamsed suhted on päriselt ainuõiged (isegi kui see sinu silmis nii on). Mina ei halvusta monogaamiat, sina ära võta endale vabadust solvata teiste valikuid.

See on minu ja mu mehe valik, ning oli seda juba enne abielu. Ei kavatse mina ega tema üksteise eest põgeneda ega suguhaigusi levitada, nii palju elukogemust võiks Sul ju olla, et eelarvamusi vältida teiste suhtes. Minu ja mu mehe jaoks on nähtavasti piirid lihtsalt kaugemal, kui sul. On alati olnud.

Ning mees pole mul ilnselgelt ka mingi tossike või allasurutu, kes “lihtsalt ära kannatab” või endaga lugupidamatult käituda laseb. Meie suhtes lihtsalt ei näita mõni üksik seiklus veel lugupidamatust, küll aga on lugupidamatu teiste solvamine. ????

Vabandust, aga jätan endale oma arvamuse, et selline suhe on äärmiselt lugupidamatu ja ka ohtlik. Kuidas saate usaldada kolmandaid, neljandaid või isegi viiendaid osapooli. Mis siis kui nende hulka satub mõni segane, kes armukadedushoos sind maha ei löö. Või ütlete, et nad on kõik teadlikid, et kasutate nende keha. Teiseks suguhaigused, mis levivad ka kondoomiga – hpv, herpes jne. Kolmandaks sellised seikluse otsijad ei armasta oma kaaslast. Paar parajaid.

Jäägu Sulle su arvamus. Küll ma tean, keda valin, kuidas vajalikku eeltööd teha ja nii enda kui abikaasa turvalisust tagada.

Mina jään oma arvamusele, et igal paaril on õigus armastada üksteist nii, nagu nad omavahel õigeks peavad, mitte nii, nagu sina heaks arvad või suhet armastuseks/mittearmastuseks kvalifitseerid. Jutul lõpp.

Loomulikult on

Ma ei saa aru, miks on vaja kritiseerida teiste inimeste suhteid ja elukombeid. Need ju ei puuduta üldse mitte sind. Meil kõigil on siin elus oma õppetunnid. Kuidas saab keegi kellegi teise elamisviisi ja suhteid üldse kritiseerida? Väga naljakas mu meelest. Mina olen ka selline traditsiooniline monogaamne inimene, aga ma ei hakka küll õpetama kuidas teised oma suhte/seksuaalelu peaks hakkama korraldama. Kelle asi see on??? Monogaamsetes suhetes on ka palju õnnetust, rahulolematust, lahkuminekuid, petmisi… mina ka monogaamsetes suhetes olnuna ei soovi ise avatud suhtes olla, aga samas ei arva ma, et see määraks suhte kestvuse või inimeste rahulolu. Kindlasti on mõlemat laadi suhetes ühest ja teisest äärmusest kogemusi.

Kuidas ei puuduta? Võibolla see inimene, kellega petetakse on mulle kallis inimene, kes saab haiget või suguhaiguse. Eriti hull on veel, kui sellised ringiseksijad lähevad telekasse kogu rahvale oma tegudest rääkima, misläbi teisi mõjutavad.

Mina käin iga paari a tagant kontrollis ega harrasta oma patusemat poolt sageli (10a jooksul on olnud 4x). Olen terve  ja juhusuhted on kaitstud. Seega sinule kallis inimene m i n u l t midagi ei saa.

Ja su kallis inimene ise võtab ju hpv/herpese riski , kui uue inimesega voodisse läheb.

+6
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 01.01 21:24; 02.01 14:46; 02.01 19:39; 02.01 20:45; 02.01 21:39; 02.01 23:11; 02.02 17:11; 03.02 18:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga “monogaamses” suhtes inimesed ju ka petavad. Sul ei ole nii või naa mingit garantiid. Inimesed teevad mida nad tahavad. Kas nad teevad seda sinu nõusolekul, sinu selja taga või teise inimesega, vahet pole. Kõik need riskid on olemas.

Tundub, et inimestel on arusaam, et avatud suhtes inimesed käivad lihtsalt kõiki inimesi lollitamas ja üritavad iga vähegi pandavat inimest voodi lohistada. Enamasti ikka ei ole ju nii.

 

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.01 22:24; 02.01 23:26; 02.01 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga “monogaamses” suhtes inimesed ju ka petavad. Sul ei ole nii või naa mingit garantiid. Inimesed teevad mida nad tahavad. Kas nad teevad seda sinu nõusolekul, sinu selja taga või teise inimesega, vahet pole. Kõik need riskid on olemas.

Tundub, et inimestel on arusaam, et avatud suhtes inimesed käivad lihtsalt kõiki inimesi lollitamas ja üritavad iga vähegi pandavat inimest voodi lohistada. Enamasti ikka ei ole ju nii.

Aga-aga-aga-aga- AGA. Listen, mind absoluutselt ei huvita, mida teised teevad. Kinga saab kohe, sest mina oma armastatut ei jaga. Aga vaata kui tore inimene ma olen, ma ei hoia kinni, vaid saadan minema. Aitan veel pakkida ka. On inimesi, kes hakkavad teist muutma. See on ka vale.

Tundub, et mina ikkagi ei ole nõus oma seksika partneri keha ja mõistust jagama. Ei täna, ei iial. Lihtne. Mis on minu, see on minu. Õnneks on minusuguseid küll ja veel. Aga tean ka üliedukaid, kes jusntimelt huvitavat elu elavad, pole minu asi, sest mõlemad osapooled teavad.

Aga see ei olnud ju teema! 😀 Mina olen ka isekas ja ei kujuta avatud suhet ette, aga mind häirib, kui rünnatakse inimesi, kes teistmoodi mõtlevad. Meil VEEL on sõnavabadus ja mõned vabadused veel ja mina loodan, et see nii ka jääb, isegi, kui inimesed ei arva seda, mida mina, ja ei ela niimoodi, nagu mina. Elage oma elu ja huvituge vähem tühistest asjadest, mis teisse ei puutu ja mida teie muuta ei saa.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.01 22:24; 02.01 23:26; 02.01 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamik mehi ei suuda end erutada mõttest, et keegi teine ka tema naist tahab

Ma saan aru, et sa tahad mõelda, et teil on väga eriline suhe, aga sorri, see on ju ülilevinud teema. Neid mehi on väga palju, keda erutab mõte oma naisest teise mehega. Mõni piirdub ainult mõtlemisega. Teisel käibki naine teisi mehi magatamas, tuleb koju ja räägib kõigest detailselt – ja see erutab meest. Kolmas tahab olla juures, passiivne pealtvaataja. Kui sa tõesti pole kursis, siis vaata kas või korra mõnda välismaisesse perefoorumisse, kus natuke avatumalt räägitakse suhteteemadel. Kuigi usun, et sa tead ise ka, et selles pole midagi erilist, kuidas teie elu korraldatud on.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.01 22:30; 02.01 23:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla see inimene, kellega petetakse on mulle kallis inimene, kes saab haiget või suguhaiguse. Eriti hull on veel, kui sellised ringiseksijad lähevad telekasse kogu rahvale oma tegudest rääkima, misläbi teisi mõjutavad.

Sa ei tea vist, mida tähendab avatud suhe. Siin ei käi jutt petmisest.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 10:26; 02.01 23:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga “monogaamses” suhtes inimesed ju ka petavad. Sul ei ole nii või naa mingit garantiid. Inimesed teevad mida nad tahavad. Kas nad teevad seda sinu nõusolekul, sinu selja taga või teise inimesega, vahet pole. Kõik need riskid on olemas.

See on õige. Samas, ma ei arva, et sellepärast peaks rohelise tule andma (kui endale on tegelikult asi vastumeelt).

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.01 18:21; 02.01 12:10; 02.01 16:32; 02.01 22:16; 03.01 06:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

NB, et keegi siin midagi ette ei heidaks mulle, siis mu mehel on täpselt sama vabadus, kuid ta pole seda kasutanud

Täpselt. Ma arvan, et siin see iva peitubki.

Seniks on hea oma vabadust kasutada ja enda vabameelsusega “kekutada”, kuni teine seda sulle ei tee.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamik mehi ei suuda end erutada mõttest, et keegi teine ka tema naist tahab

Ma saan aru, et sa tahad mõelda, et teil on väga eriline suhe, aga sorri, see on ju ülilevinud teema. Neid mehi on väga palju, keda erutab mõte oma naisest teise mehega. Mõni piirdub ainult mõtlemisega. Teisel käibki naine teisi mehi magatamas, tuleb koju ja räägib kõigest detailselt – ja see erutab meest. Kolmas tahab olla juures, passiivne pealtvaataja. Kui sa tõesti pole kursis, siis vaata kas või korra mõnda välismaisesse perefoorumisse, kus natuke avatumalt räägitakse suhteteemadel. Kuigi usun, et sa tead ise ka, et selles pole midagi erilist, kuidas teie elu korraldatud on.

Minu mees sooviks, et ma selline oleks. Oleme isegi reeglid paika pannud ja korra proovisin, aga tulemus ei olnud päris see mis ootasime. Küll aga räägin talle hea meelega kui mulle mõni mees silma jääb ja siis fantaseerime või nokin teda teemal ‘Mis siis kui…’

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

NB, et keegi siin midagi ette ei heidaks mulle, siis mu mehel on täpselt sama vabadus, kuid ta pole seda kasutanud

Just täpselt. Nii see tavaliselt on jah, et mõlemale on nagu “lubatud” ainult et ühel pole huvi seda vabadust kasutada, sest ta tegelikult seda loomuomaselt ei vaja ega taha. Ja sellega on ta nõus ainult sellepärast, et sellest “vabamast” suhtepoolest ei taha ta ka ilma jääda, parem siis juba aeg-ajalt kellegiga korraks jagada. Ja see, kuidas see sulle ok oleks, ei saa sa kuidagi teoreetiliselt teada, niikaua kui see juhtub.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 11:14; 03.01 16:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: center;”>

</p>

NB! Palun vastake ainult need, kes on avatud suhtes. See teema on küll kunagi varem ka Perekoolis olnud, aga võimatu on leida sealt infot, kuna pidevalt sekkuvad need, kes pole ise olnud avatud suhtes.

Palun kirjeldage, milline täpsemalt teie avatud suhe on, millised on kokkulepped.

Võtan emdale õiguse kommenteerida, sest elukogemust on piisavalt. Põgeneda tuleb selliste meeste ja naiste eest, kes räägivad avatud suhtest ja/või päriselt kasutavadki teisi inimesi oma ihade rahuldamiseks. Täuelik lugupidamatus oma partneri suhtes ja suguhaiguste levitamine.

elukogenu, ära palun võta endale õigust solvata, ja kuulutada, et vaid füüsiliselt monogaamsed suhted on päriselt ainuõiged (isegi kui see sinu silmis nii on). Mina ei halvusta monogaamiat, sina ära võta endale vabadust solvata teiste valikuid.

See on minu ja mu mehe valik, ning oli seda juba enne abielu. Ei kavatse mina ega tema üksteise eest põgeneda ega suguhaigusi levitada, nii palju elukogemust võiks Sul ju olla, et eelarvamusi vältida teiste suhtes. Minu ja mu mehe jaoks on nähtavasti piirid lihtsalt kaugemal, kui sul. On alati olnud.

Ning mees pole mul ilnselgelt ka mingi tossike või allasurutu, kes “lihtsalt ära kannatab” või endaga lugupidamatult käituda laseb. Meie suhtes lihtsalt ei näita mõni üksik seiklus veel lugupidamatust, küll aga on lugupidamatu teiste solvamine. ????

Vabandust, aga jätan endale oma arvamuse, et selline suhe on äärmiselt lugupidamatu ja ka ohtlik. Kuidas saate usaldada kolmandaid, neljandaid või isegi viiendaid osapooli. Mis siis kui nende hulka satub mõni segane, kes armukadedushoos sind maha ei löö. Või ütlete, et nad on kõik teadlikid, et kasutate nende keha. Teiseks suguhaigused, mis levivad ka kondoomiga – hpv, herpes jne. Kolmandaks sellised seikluse otsijad ei armasta oma kaaslast. Paar parajaid.

Avatud suhte mõte ongi minu meelest selles, et sa tead ja tunned ka seda kolmandat väga hästi, saad teda usaldada. Nii nagu usaldad oma esmast elukaaslast. Selline avatud suhe saabki toimida kestvalt ainult nii, et on olemas vastastikune usaldus, ollakse usaldusväärsed.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.01 13:33; 01.01 16:23; 23.01 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttavate seast kuulnud, et igati eluterve suhtevorm ja on ainult hästi suhtele mõjunud – pole petmisi, üksteisega ollakse ausad ja samas ei jää millestki ilma.

Vabalt elaval šimpansikarjal oli avatud suhe. Mõnda atraktiivset emast käisid kõvemad mehed järjest kepp!mas. Viletsamaid tüüpe ta ligi ei lasknud. Samalajal olid suht kuival ka isastele huvi mitte-pakkuvad daamid. Ning kui siis keegi matroonidest tundis ära, et kakuke on küpsema pandud, siis ronis järgmise “avatud suhte” huvilise eest kibekiiresti puu otsa. Näitas sealt ülevalt hambaid ja kui see ka ei aidanud, siis tõmbas sõrmega alt läbi ja andis kiimalisele nuusutada. Karjas polnud ühtegi isast, keda pärast sellise tõestusmaterjaliga tutvumist oleks pidanud veel veenma

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.01 01:16; 28.01 02:05; 04.02 08:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teiseks suguhaigused, mis levivad ka kondoomiga – hpv, herpes jne. Kolmandaks sellised seikluse otsijad ei armasta oma kaaslast. Paar parajaid.

Kõige hullem soft suguhaigus on mandavoska, e kubemetäi. See on juustetäi ja riidetäi kõrgemat sorti sugulane, kelle eelistatuim elukoht on täiskasvanud karvaste meeste ja naiste kubemepiirkond. Lendoravate elukohti kaitstakse puistute säilitamisega. Vähemasti järgmise põlvkonna elujõuliseks saamiseni. Armsa kubemetäi jaoks on hukatuslikuks osutunud kaasaegsete naiste raiemahtude suurendamine – neil pole kahju iga päev žiletiga oma intiimpiirkonda kraapida. Vanasti oli nii, et kui üks raseerimata partneritest oli täidega õnnistatud, siis misjonäri asendit lähedalt vaadates loom tundis ära uute jahimaade ligioleku hõngu ja tarsanina  võttis karvaotsast kinni ja ühelt kehalt teisele kandis teda värske briis.

Sellel teisel inimesel siis pärast oma ihu peal uue pesakonna sigimitamist hakkas jubedalt sügelema

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.01 01:16; 28.01 02:05; 04.02 08:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

täielik psaiko koorus selle tolerantse ja avatud pealispinna alt välja.

Hoiatus: enamiku väga avatud ja tolerantsete tüüpide pinna alt koorub see psaiko välja.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.01 17:39; 28.01 09:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoorluse propaganda

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kavatse mina ega tema üksteise eest põgeneda ega suguhaigusi levitada

Huvitav, kuidas sa seda garanteerid?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.01 07:19; 29.01 07:27; 04.02 06:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jään oma arvamusele, et igal paaril on õigus armastada üksteist nii, nagu nad omavahel õigeks peavad

Aga teie elustiil ju ei puuduta ainult teid kahte. Te kaasate sinna ka kolmandaid osapooli, kelle kaaslased tõenäoliselt ei ole üldse kursiski, mis toimub. Saan aru, et teie ei saa vastutada nende osapoolte eest, kellega te oma “asju ajate”, aga üldiselt on tõesti nii, et mida rohkem on lodevust, seda rohkem on süütuid kannatajaid, sest võid täiesti kindel olla, et mitte kõik teie partnerid ei ole kodus oma teise poolega teinud kokkuleppe, et see nn “avatud suhe” on lubatud. Ja siis see meesterahvas, kellega sa oled oma avatud suhet praktiseerinud viib koju oma truule ja heausksele naisele mõne toreda HPV tüve või herpesviiruse. Tean, mida räägin, sest olen omal nahal seda kogenud.

Nii et jah, vastutab ikka oma mees või naine, kes ringi aeleb, aga tegelikult, kaudselt oled vastutav ka sina.

Vastik lugemine igal juhul!

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.01 07:19; 29.01 07:27; 04.02 06:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen olnud avatud suhtes, mulle ei sobinud, purunes paari aastaga.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäägu Sulle su arvamus. Küll ma tean, keda valin, kuidas vajalikku eeltööd teha ja nii enda kui abikaasa turvalisust tagada.

Mina näen siin peamiseltt kahte võimalust:

1. Endale huvipakkuva mehe sa lihtsalt röövid, hoiad teda kusagil keldris kinni 6 kuud, siis teed talle täieliku suguhaiguste paneeli, seejärel seksid ära ja lased ta lahti.

2. Sa töötad laboris, kus tehakse suguhaiguste teste, ning kui mõni mees täispaneeli testi teeb, siis palud tal mingil ettekäändel natuke oodata, teed testid kibekähku valmis ja kui need on puhtad, siis murrad mehe kusagil kõrvalkabinetis maha enne kui ta jõuab majast välja minna.

Ma ei näe eriti muid võimalusi, kuidas päris kindla peale “nii enda kui abikaasa turvalisust tagada”.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu meelest on mingil juhul hullemgi variant soovimatu rasedus sellisest avatud suhtest. Nagu suguhaiguste eestki ei ole raseduse eest 100% kaitset ja kui nii aktiivselt tegutseda siis seda enam juhtub. Hakka siis kindlaks tegema kumb on isa ja ehk peab hakkama kolmandale elatist maksma. Jube keeruliseks soovivad osad vabatahtlikult oma elu elada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arutelu jätab mulje nagu sots oleks ekre kontorisse sattunud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäägu Sulle su arvamus. Küll ma tean, keda valin, kuidas vajalikku eeltööd teha ja nii enda kui abikaasa turvalisust tagada. Mina jään oma arvamusele, et igal paaril on õigus armastada üksteist nii, nagu nad omavahel õigeks peavad, mitte nii, nagu sina heaks arvad või suhet armastuseks/mittearmastuseks kvalifitseerid. Jutul lõpp.

Sina oled see naine, kes k’pib kõrvalt, aga SINU TEADA mees seda ei tee? Ja ikka nii häpi? Olgu sul su illusioon. Niipea, kui sa saad teada, et sinu ‘kodusistuv’ mees samuti mõnda teist naist on k’ppinud, laulad teist laulu.

Nii lihtsalt on.

Ja miks kasutad sõna ‘armastus’? Sa ei teagi selle sõna tähendust ju, sa väärkasutad seda sõna.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 16:37; 02.02 17:19; 02.02 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võiks olla huvitav teema, aga nagu alati, läheb lahmimiseks. Mina olen see naine, kes tahaks avatud suhet. Oleme mehega sellest rääkinud, tema ei taha. Avatud suhe ei tähenda seda, et igal nädalavahetusel kuskil ööklubis näpud püsti üritatakse keegi ära rääkida. Kuigi, mõni võibolla tahaks just nii. Ma olen aastaid olnud vaba naine ning nende aastate jooksul on mul olnud üksikuid, tõesti üksikuid, üheöösuhteid. Neid, millest kohe alguses tead, et see nii on ja nii jääb ja rohkem ei tahagi ja pole vaja. Muidugi seksiks oleks olnud rohkem variante, aga elukogemusega õpid inimesi tundma ning mina olen eos loobunud mingitest liinidest, kui saan aru, et hilisem suhte lõpetamine võib osutuda probleemseks. Või see sebing või liini ajamine võib põhjustada mingisuguseid keerulisi olukordi. Mul ei ole seda vaja. Praeguses olen olnud 6 aastat ning seks on mega. Seega lisanduks siia veel see faktor, et lihtsalt seksi või läheduse pärast ma mingit kõrvalhüpet ei tahaks. Ma lihtsalt vajan vaheldust, rutiin tapab mu. Selle 6 aasta jooksul, arvan, et mul oleks vast paar korda olnud variant väikeseks kõrvalhüppeks. Täpselt ma seda muidugi ei tea, sest pole sellele nii väga mõelnud, sest oleme mehega teistmoodi kokku leppinud. Ega need kõrvalhüpped pea ka just võõraga olema, võivad olla ka vanad tuttavad või sõbrad, aga vajalik on, et oleksid sellised inimesed, kellega suhe selle ühe seksi pärast ei muutuks. Vaja on selliseid inimesi, kelle jaoks seks oleks lihtsalt seks.

Olen kõrvalt näinud üht avatud suhet. Kaks vabameelset ja üksteist austavat inimest said kenasti sellega hakkama. Ühel poolel oli ükskord isegi mingi pikem kõrvalsuhe, kusjuures kõik olid viisakad, kolmandat tutvustati oma partnerile ja kõik teadsid, mis seis on. Lahku läksid küll ka, aga mitte armukadeduse või kõrvalsuhte pärast.

Sellise avatud suhte jaoks peavad olema kokku sattunud kaks avatud mõtlemise ja tundemaailmaga inimest. Väiklus ja armukadedus omadustena on välistatud.

 

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 11:38; 02.02 19:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen selline inimene, kes tihti elukaaslasi vahetab. Mu armumine on sügav ja siiras, aga armastust sellest ei kasva. Ja ma pole mingi psühholoog, aga pooldan seda teooriat, et inimene kordab lähisuhetes oma lapsepõlvest pärit mustreid – mul olid mõlemad vanemad, aga sisuliselt kasvasin üksi, ilma nende emotsionaalse toeta. Nõnda jäävad mu suhted pinnapealseks, poolikuks. Tunnen ise ka, aga parandada ei oska. Ei ole aidanud erinevad teraapiad jms.

Paar korda on juhtunud, et mees teeb ettepaneku olla avatud suhtes. Ühe korra oli ta tegelikult ise pikas suhtes ja teisel korral jõudsin mina enne seiklemas käia ja suhe lõppes, sest oma kujutluses oli ta kõva alfa ja uhkus sai haavata.

Kui nüüd keegi muret tunneb – jah, kasutan kaitsevahendeid, selles pole küsimustki.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 68 )


Esileht Pereelu ja suhted Avatud suhe – kas toimib?