Esileht Ilu Avon ja Oriflame kvaliteet?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Avon ja Oriflame kvaliteet?

Postitas:

Tere, mingi 10a tagasi mulle Avoni lauvärvide tekstuur ei meeldinud. Oriflame ka polnud midagi erilist. Nüüd pole proovinud, aga olen juba mitme agendi otsa sattunud (ilmselt koroona ajab lisatööd otsima). Kuidas teie nende toodete kvaliteeti hindate? Ise kasutan L’oreali ja Maxfactori tooteid + üks biothermi kreem.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.12 23:14; 12.04 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

Perekool.ee Foorumis on keelatud:

4.8 omavoliline kooskõlastamata reklaam.

Perekooli Moderaator

 

0
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

Oriflame’i kasuks töötad jah?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

Kopi toodete koostised siia. Ma olen üsna kindel, et need sisaldavad palju muud huvitavat.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa kasutad L’oreali ja MaxFactorit, siis ei olegi ilmselt erilist vahet. Üks “toidupoe” kraam kõik. Kvaliteetkosmeetika on ikka vähe teine.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 18:00; 11.05 09:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa kasutad L’oreali ja MaxFactorit, siis ei olegi ilmselt erilist vahet. Üks “toidupoe” kraam kõik. Kvaliteetkosmeetika on ikka vähe teine.

Aga mida Sina soovitad?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 18:02; 11.05 09:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa kasutad L’oreali ja MaxFactorit, siis ei olegi ilmselt erilist vahet. Üks “toidupoe” kraam kõik. Kvaliteetkosmeetika on ikka vähe teine.

Aga mida Sina soovitad?

Lancome, Dior

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa kasutad L’oreali ja MaxFactorit, siis ei olegi ilmselt erilist vahet. Üks “toidupoe” kraam kõik. Kvaliteetkosmeetika on ikka vähe teine.

Aga mida Sina soovitad?

Lancome, Dior

Miks just need? Miks mitte näiteks Urban Decay või Make Up forever(kui juba kvaliteetkosmeetikast rääkida)? Minu meelest jumestuse kohapealt ei ole Lancome ja Dior väga head. Hoidku jumal sind Chaneli eest.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 18:02; 11.05 09:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa kasutad L’oreali ja MaxFactorit, siis ei olegi ilmselt erilist vahet. Üks “toidupoe” kraam kõik. Kvaliteetkosmeetika on ikka vähe teine.

Aga mida Sina soovitad?

Mina ei kasutagi eriti dekoratiivkosmeetikat. Kreemidest ja muudest naha- ning juuksehooldustoodetest kasutan nahaprobleemide tõttu valdavalt ainult apteegitooteid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 18:00; 11.05 09:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlemad on täielik jama ja “kiidavad” neid ainult need ohtrad edasimüüjad, kes rumala peaga agendiks hakkasid

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõus eeskõneleja, et mõlemad on jamad ja kiidavad kas edasimüüjad või ostjad, kes pole millegi paremaga kokku puutunud. Samas, kui kasutad nagunii Maxfaxtorit, siis kärab küll 😀

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ku rääkida hoolduskomsmeetikast – minule sobib näiteks Eucerin, aga kuna nahk tahab vaheldust ostan ka Lancome, Filorga’t, kunagi oli Matis ‘ fänn. Samas kreeme maale ei vea, sinna olen ostnud suvel odavamat kraami, seega ka n.ö. laiatarbekaupa ja peab parimaks oma hinnaklassis L’Oreal’i.

Samas dekoratiivkosmeetika puhul nii nõudlik ei ole, ostan ka toidupoest huulepulga, kui tuju tuleb. Sõbranna tütar müüb Avonit, teen ka sealt oste (laps saab siis selle kaudu natuke teenistust).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kosmeetika nende oma mulle ei meeldi. Aga kehakoorjad, dušigeelid ja muu selline on küll hea neil.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samal tasemel toidupoe kosmeetikaga, lihtsalt turundatakse teistmoodi ja luuakse kliendiga “side”.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust pole toidupoe kosmeetika ainult saast. Mõned tooted on mulle neist ideaalsed, kui kõige tähtsam on tulemus. Kõik sõltub ikka nahast ja toonist. Kuna mu sõbranna tütar müüb Oriflame, siis olen seda palju testinud ja on neilgi väga häid tooteid nii kreemide kui ka jumekate hulgas. Lõhnad on küll viletsad. Huulepulk sõltub ainult kandja materjalist. Ma arvan, et leiab Avoni hulgastki häid tooteid. Viimasega pole endal küll kogemust. Dior ja Chanel ei ole minu brändid, need tooted lihtsalt ei ole mullle sobinud, mida proovinud olen. Filorga kreemid meeldivad, siis Oriflame novaage kreemid on minu meelest ikka väga sarnased. Olen mõlemaid kasutanud.
Lihtsalt huvi pärast küsin, et mille järgi te hindate tegelikult toidupoe kosmeetika ja kallite brändide erinevust. Olen ikka staažikas meikija ja ostan tooteid ainult selle järgi, kuidas need näos välja näevad. Ja ei ole nii, et ainult 1 toidupoe toode on ok ja teised kõik jamps. Nagu ka kallite hulgas. Koostisega on vist umbes sama teema. Kindlasti on brände, kus koostis tõesti on nii nahasõbralik kui võimalik, aga need tuntud kallid brändid küll selles kategoorias pole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Ilu Avon ja Oriflame kvaliteet?