Esileht Beebi ja mitmikud Axkid turvatoolid

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Axkid turvatoolid

Postitas:
Kägu

Missugust Axkidi turvatooli valida, kui tingimuseks on, et saaks last sõidutada alguses seljaga ja hiljem näoga sõidusuunas? Oluline on ka mugavam kinnitusviis (võimalus ka ilma isofixita) ja et turvatool sobiks pikka kasvu lapsele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole hea maine neil

https://www.autoliitto.fi/turvaistuintesti/axkid-wolmax-2017

Please wait...
Postitas:
Kägu

eelmine kägu vist ei tunne laste turvavarustuse maailma. Esiteks kas sa lugesid ka, mis need “kehvad tulemused” tähendavad? Seal on punased need osad, mis puudutavad paigaldust. Turvalisuse osa on täiesti roheline! Ja teiseks on Axkidi vaid seljaga sõidusuunas toolid läbinud maailma rangeima turvatoolide testi, rootslaste Plus testi!. Seal testitakse toole suuremal kiirusel kui adac-is.

Teemaalgatajale: ära karda, Axkid on üks turvalisemaid toole! Kuid siiski pean ütlema, et enam Axkid ei tooda toole, mis on ka näoga sõidusuunas kasutatavad, nad on keskendunud kõige turvalisemale variandile, ehk seljaga sõidusuunas kuni 125cm ja 25kg lastele toolidele 🙂 Seda soovitaksin ka sulle. Sest isegi kui võtad Axkidi vanema mudeli Duofix, mis on väga turvaline, siis sss saad vaid kuni 18 kg sõidutada… Aga samas on duofix nii turvavöö kui isofixiga kinnitatav. Axkidi ja paljude muude turvavööga kinnitatavate sss toolide puhul on tülikamaks osaks paigaldamisel (kui on vaja sagedamini ümber tõsta ühest autost teise) need “tether straps”, mis kinnituvad esiistme külge/siinide külge. Kui on vaja tihti ümber tõsta ja vööga kinnitada, siis soovitan kohe lisarihmad kaasa osta, siis neid ei pea iga kord ümber tõstma 🙂

Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Beebi ja mitmikud Axkid turvatoolid