Esileht Väikelaps Baby Björni pissipott

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Baby Björni pissipott

Postitas:

Muljetage, kas see on siis parem kui teised? Muidu BB kraamiga väga rahul olnud, aga just huvitab, et kas pissipotil ja pissipotil on vahe?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

endal on palju mugavam- sisu käib välja, puhastamine on palju lihtsam. Kõrge seljatugi on ka oluline lapsele, eriti kui alles hakanud istuma.
Hind on potil muidugi üle mõistuse praegu:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen VÄGA rahul selle investeeringuga! Meil oli üks tähtsamaid asju see, et potil on allääres kummiriba. Eelmiste pottidega oli häda, et laps ei saanud ise istuma, ega potilt ära, kuna libises põrandal edasi (harjutamise faasis oli pott elutoas). Nüüd on pott kindlalt paigas!
Eemaldatav sisu teeb poti puhastamise väga lihtsaks!
Kõrge seljatugi teeb poti lapsele väga mugavaks.

Lisaks, näeb lihtsalt väga kena välja: http://www.4kids.ee/index.php?id=1&action=show_product&product_id=1061

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen rahul. Esimese lapsega sai ostetud, ta ei tahtnud alguses potile istuda, aga BB sobis, ilmselt seepärast et selline toekas ja seljatoega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli/on tavalina ka seljatoega pissipott ja polnud probleeme. sellist summat küll ei investeeriks pissipotti. Meie oma maksis mingi 45 eek. Kaan ilusti peal kutsu ja kiisu.(suur nagu mingi kuppel)Väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, miks see hind nii üüratult kõrge on. Ostsin pool aastat tagasi ilma soodukata, hind praegugi veel peal 28.50 eurot.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 11:16; 25.01 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Huvitav, miks see hind nii üüratult kõrge on. Ostsin pool aastat tagasi ilma soodukata, hind praegugi veel peal 28.50 eurot.[/tsitaat]

Ilmselt sel põhjusel, et brand on tuntud ja see maksab, samas kiidan BB kvaliteeti!

Ise ostsin samuti soodukaga, pool aastat tagasi.
Kuna meil kaks väikest last, siis ilmselt õigustab see investeering ennast ära.
Kaks eelmist potti olid samuti hinnaklassis 5-6 ¤ ja no ausalt, ei anna potte võrreldagi.

Kindlasti ei taha ma väita, et BB pott on nüüd ainus asjalik pott siin ilmas. Olen kindel, et ka odavamate seas on viisakaid potte, lihtsalt minu kokkupuude kahe eelneva potiga oli kehva (ostetud Prismast).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas keegi oskab ka seda pisikest BB pissipotti kommenteerida? Seda, mis maksab 15.-

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 11:41; 25.01 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mõtled seda http://beebicenter.ee/babybjorn-smart-potty-pissipott.html?
Meil selline, kiidan väga. Väljakäiv osa on sama, mis seljatoega potil. Meeldib väike rohkem, sest ei võta kodus palju ruumi ja mugav ka reisile kaasa võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult mõtlesin seda
Aga kuna varsti pean kaksikutele pissipotti ostma hakkama, siis loen kõik sellekohased postitused hea meelega läbi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 11:41; 25.01 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei pea jällegi kallisse ja seljatoega pissipotti investeerimist vajalikuks (kuigi muidu olen ka suur kvaliteedi ja funktsionaalsuse austaja). Mul oma kahe lapsega kogemus, et kumbki neist eriti enne 2 eluaastat potil ei käinud, sai pandud, aga ega sinna midagi ei tehtud ja seal istuda ei tahetud ja ei sundinud ka ning numbrit sellest ei teinud. Kohe kui 2 said, käis klõps ja hakati potil käima ilma suurema kärata. Meil viimane pott justnimelt Prismast, ka alt kummiservaga, ei libise, ilus pärlmutterroosa, ilma seljatoeta, kompaktne, kergesti loputatav, ei ole liiga suur ja ei pea midagi kuskilt välja võtma. Maksis vähe ja oleme väga rahul. Kuna 2-aastasel pole ammugi probleemi istumisega, siis pole seljatugi meile vajalik olnud ja poleks ka 1-aastaselt vajalik olnud. Kel aga lootust 6-kuune potitama saada, siis on suur ja seljatoega pott ilmselt vajalik. Meil hakkas 2,5-aastane juba tahtma suurele potile, kuna teised ju käivad. Vanaemade juures käibki suurel potil ja seda ilma erilise prilllauata. Kodus olen veel poti alles jätnud, aga vist pikka kasutust sel pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga kas keegi oskab ka seda pisikest BB pissipotti kommenteerida? Seda, mis maksab 15.-[/tsitaat]

Mina ostsin selle oma lapsele, sest mulle meeldivad ka bb asjad, aga mulle ei meeldinud teise poti juures see, et sisu ära käib, tahtsin ühes tükis potti. Aga kahjuks see bb pott seisab meil nn iluasjana vetsus. Laps seal peal istuma ei olnud nõus ning siis võtsime kasutusele esimese lapse vana chicco poti, mida ma eelistan iga kell suurele bb potile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on ka ühe potina kasutuses just see BB pott, teine ei olnud ka mingi väga odav pott, sai ka beebipoest ostetud. Kasutamise kontrast on ikka meeletult suur. BB potile istub laps ise alates 1,5-aastasest, sest see on mugavalt kõrge, teine pott on tunduvalt madalam ja lapsel kadus alati enne tasakaal ära, kui piisavalt kükakile sai, et potile tagumikuga potsatada. Samamoodi kiidan väga seda all olevat kummiäärt, pott võib olla kasvõi keset tuba parketi peal, aga on kindlalt paigal. Teine pott libiseb isegi vastu seina olles kuskile suunas, kui laps sinna peale üritab istuda. Puhastamine on ka BB poti puhul tunduvalt mugavam, kuna see keskmine osa välja käib. Kui ei ole sügavat kraanikaussi või kõrgele ulatuvat kraani, on terves tükis potti üsna ebamugav kraani alla saada.
BB pott on küll kallis ja ilmselt ma ise ostes ka oleks kahtlema hakanud, aga me lasime selle endale mitme pere peale kinkida:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olemas nii kallis bb pott kui ka odav ikea pott. Mugav on jah pesta väljakäiva sisu tõttu, aga nii kallilt vist teist korda enam ei ostaks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et eestis nii kallis. Soomes K-Citymarketis maksab BB pott 35¤.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan ka just kahte potti üks kõrgema seljatoega bb ja teine prismas müüdav alt kummiga pott, olemas seal nii poisi kui tüdruku omad.
Mõlemad on head aga hind nagu öö ja päev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin, et mitmes poes on see ka praegu Eestis 36 või 37 eurot, vahel on ka soodukaid, siis saab veel odavamalt. See 45 eurot on vist kõige kallim hind üldse, millega seda saada on, seega sealt 4kids poest ei tasu seda osta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 11:16; 25.01 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub täiesti mõtetu osta nii kallis pissipott. Kui minu laps potil käima hakkas, maksis vist 500 kr. Käisin ise seda vt-s ja müüjalt nõu küsimas, oli ka mõte see osta, kui laps oli 7 kuune, müüja soovitas sealt samast bebe you potti, mil ka kummiriba all ja väga ok. Minu tuttaval on see BB pissipott ja lihtsalt endal võttis muigele, et laps käis no kuni 2,5a kindlasti 24h mähkmetes ja kallis pissipott seisis nagu troon nurgas. Minu laps hakks väga vara enne 2-te aastat juba suure poti peal käima ja nii ei näe ma sellisel ostul mingit mõtet ja ise küll kellegi kasutatud potti hiljem osta ei tahaks.
Lasta mitme pere peale pissipott kinkida…no ma ei tea.
Muidu hindan küll ka kõike kvaliteetset kuid see tundub küll mõtetu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kiidan hoopis seda BB potti http://beebicenter.ee/babybjorn-little-potty-vaike-pissipott.html

Olen väga rahul, et just selle ostsin, kuigi alguses tahtsin seda suuremat.
Mis on plussid? kerge, laps ise võtab ta ja paneb enda alla, mina ei pea teda aitama(suurem pott kaalub pea 1kg, ja ta on tõesti raske), hea kaasa võtta, randa, külla jne. Mugav pesta. Olen tõesti väga rahul.
Mul sõbranna ostis selle suurema BB potti kasutatuna ja mu laps ikkagi näeb vaeva, kui sinna peale istub, sest on harjunud kodus väiksema potiga, selle suurema ei saa mitte kuskile võtta, sest see on tõesti väga suur ja ebamugav. Ühesõnaga, soovitan seda väiksemat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oma kogemuse põhjal väljakäivat sisu ja seljatuge oluliseks ei pea. Lastel juhtub igasulguseid asju ja pooled korrad tuleb ikka kogu pott ära pesta. Ja kaua ta seal potil ikka istub, see aeg saab ju toetada last, kes veel väga hästi ei istu. Mitteistuv laps nagunii ise üksi potil ei käi. Ise kasutan tavalist bb potti. Aasta tagasi maksis see veel 10¤

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust mõttetu ost selle hinnaga. Meil on Chicco pott, maksis 6 eur, on ka kõrge seljatoega, ei libise põrandal, laps käib sellel meelsasti 10kuusest alates. Kusjuures eriti hea on veel, et sobib poisile väga hästi, midagi ei \”purska\” potist välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Väikelaps Baby Björni pissipott

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.