Esileht Väikelaps baby born nukk

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: baby born nukk

Postitas:

meie 2-aastase suur lemmik on baby born nukk. on see öösel kaisus ja lasteaias kaasas. konkurentsitu lemmik. meil on kodus ka teisi beebinukke, ent millegipärast on lemmik just see üks. nüüd aga juhtus õnnetus, mingi naga murdus ära ja nukukäsi tuleb pidevalt küljest. kust saaks uue terve käe? arvestades nuku hinda, siis uut nukku katkise käe pärast osta oleks väga kallis. kas kuskil parandatakse nukke?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled Tallinna inimene, siis tasub vaadata sellisesse kauplusesse nagu Karupoeg Puhh, seal leiunurgas võib BabyBorn nukke olla väga hea hinnaga, ehk sa võid saada katkise nuku 2¤ eest (olen seal näinud tavaliselt ainult vigase silmaga nukke)! Mina tavaliselt helistan sinna ette ja küsin, et kas on mingit toodet olemas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Njaa, meil tuli just jal ära ja ka miskit murdus ära. Aga ma ei taha ju katkise asmeel katkist vaid ikka tervet ja parandada seda vist ka ei anna, et vahetan teise nuku jala vastu :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa parandada seda nukku, tuleb uus osta.Sellel nukul ei tohi käsi-jalgu nö. üle keerata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps baby born nukk

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.