Esileht Beebi ja mitmikud Babyactive Ballerina omanikele (ja ka teistele)

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Babyactive Ballerina omanikele (ja ka teistele)

Postitas:

Sooviks teada Teie kogemusi selle vankri kohta?
Ega see krigise ja kriuksu?
Kas lumise talvega olete sellega rahul?
Miinused ja plussid selle vankri kohta?
Lisaks sooviks teada kas keegi oskab öelda selle vankri mõõtmeid kokkupandult? Ei leia seda kusagilt internetist.
Kas nahast vanker oleks parem kui tavalisest materjalist?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 21:17; 10.02 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endal küll pole aga sõbrannal on seega koos jalutades võin paarile küssale vastata 🙂

kriuksus.
korv oli väike ja lahtine, kuidagi lai aga lühike.
Istumisosa samuti oli liiga väike tema lapse jaoks (kuigi alles 8-kuune), ja väga lahtine. Pidi koguaeg mingeid tekikesi ette monteerima et tuul ära ei viiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on see käru ja väga rahul olen.
Korv on väga normaalne, ei ole lai ja lühike!Vaata mõõtusid! Lahtine ka pole kuna on ees kõrgendus ja üleval veel ka sirm.
Talvel ideaalne vanker, 4 kindlat ratast lähevad igalt poolt läbi.
Vedrustus on väga hea, materjali üle ka ei saa kurta, on üsna tugev materjal, veekindel ka.
Suure külmaga panevad mis iganes vankri omanikud tekikese vankrisuu ette.
Kohe ostes määrisin liikuvad osad õliga ära, ei krigise üldse.

Kes siin eelmisena kommenteeris paneb ikka puusse, isetumisosa on väga suur, ju tal siis 8k lihtsalt väga paks laps.

Ma ei viitsi minna praegu mõõtma kokkupandina…aga suht suur on. Meie pagassi pannes paneme korvi ja raami eraldi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.02 22:17; 11.02 10:51; 11.02 23:03; 13.02 00:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

väga vana mudel on jh vb kehvem, aga alates 2010aastast on supper hea. ei krikusu
on suur ja lai
ei ole üldse avar. Misassja????
tavalisest materjalist ytles et ehk vb isegi parem
vedrustus on supper- kõik on kiitnud,kes näinud ja proovinud ja samuti ka läheb kergelt yle suurte lumevallide

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.02 22:32; 11.02 20:33; 11.02 22:49; 12.02 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel on just see vanker meile meeldima hakanud, hind on ka suhteliselt soodne. Kuigi ise eelistan eest liikuvaid/pöörlevaid rattaid, kuna olen suhteliselt pisike (162 ja 54kg) ja mehe töö tõttu pean tihtilugu ise poodlema ja ühistransporti kasutama( mitte et see midagi hullu oleks lihtsalt oleks lihtsam vankriga ringi liikuda). Seega vanker peaks ära mahtuma E36 3seeia seedan kerga BMW pagasinukusse (sinna mahuks ainult raam ja korv läheks tagaistmel).
Ennem Ballerinat oli mei valikus Tako Jumper X. Mida rohkem seda vaatasime seda vähem hakkas meeldima, piltidelt nägi ilus välja.
Siis leitsime Babyactive JET Calssic. Hakkaskohe meeldima, meenutab küll Takot aga näeb minuarvates ilusam välja. Kuid ei leia selle kohta mitte mingi sugust informatsiooni. Kas kiidetakse või laidetakse. Oskab keegi midagi selle vankri kohta öelda? (Mõõtude poolest peaks mahtuma pagasnikusse ja pisike varu peaks ka jääma).
Samuti oleme vaatand Quinny vankreid. Ei oska miskit arvata kolmerattalisest, tundub kuidagi ebaturvaline ja praktiline talvel. Kui on teisiti siis parandage mind.
Hetkel tundub Ballerina kõige mõistlikum valik oma võimaluste poolest.
Elame 3korrusel. Vankril peaks olema õhkkummid, korviga, kergesti kokku pandav, kerge, mitte kriuksuma, hea sõita ka kruusateel. Hea oleks nö 3in1 komplekt.
Valiku tegemine on läinud järjest raskemaks mida lähemale jõuab aeg et tuleks ära osta. Tahaks titale ikkagi kõige paremat vankrit ja et pärast ei peaks oma otsust kahetsema või kohe vankrit välja vahetma hakkama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 21:17; 10.02 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina elan 5.korrusel ja saan tassimisega hakkama.Vahel hoian ka autos või koridoris.
Mina näiteks ei tahtnud eest väikeste ratastega käru kuna talvel ja maastikul pole see üldse mugav. Pigem osta ikka korralik 4rattaline ja siis kergkäru, millega saad ühistransaga lihtsamini liigelda. Juba 6k lapsega saab seda kasutama hakata.
Mina igatahes olen BB-ga väga rahul. Odav aga mitte ühtegi puudust ei oska välja tuua.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.02 22:17; 11.02 10:51; 11.02 23:03; 13.02 00:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et sellise külma ilmaga kiuksuvad mingil määral kõik vankrid, see lihtsalt füüsikas kinni. Mu vanker ka soojema ilmaga ei kiuksu, aga nt täna käisin hommikul korra poisiga väljas, kuna pidin koeraga minema, kraade -15, ja kiuksus. Kui kraade oli paar päeva tagasi üle -10, siis oli ok. (mul pole see vanker, mille kohta uurid, aga lihtsalt väike näide sel teemal;))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ühel tuttaval on see. Mulle isiklikult ei meeldi see vanker. Nii suur ja kobakas. Ja no värvi valis tuttav ka suht erkrohelise, mis teeb selle vankri veel eriti koledaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mmm no täitsa maitse asi mis värvi on. Ma olen tänava peal väga palju rohelisi vankreid näinud erinevate firmade omasid ja tundub väga pop värv olevat. Mulle igataes meeldib väga. Ma jällegi ei eelista pruune ja musti ja halle kärusid. Aga jh maitse asi. Vajumist ei oska ka kommenteerida, kuna enda BB Ballerina vanker pole küll kuhugi poole ära vajunud vms

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.02 22:32; 11.02 20:33; 11.02 22:49; 12.02 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aa õnneks minu BB-l pole sellist tüüpi vedrustust 🙂 ja seega pole ka ära vajunud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.02 22:32; 11.02 20:33; 11.02 22:49; 12.02 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga need vajuvd ära sinnapoole kus on lükkaja. Ma ei oska paremini seletada. St see vedrustus venib nagu välja ja siis jääbki vanker nagu ühtotsapidi kaldu. see minu meelest kõikide selliste rihmvedrustuste ja rihmvedrustuste sarnaste vedrustusega vankrite viga.
Vaadake huvi pärast seda tüüpi vankrite müügikuulutusi, enamustel juba pildilt näha, et on lükkaja poole ära vajunud.[/tsitaat]

Hmm, minu vankril pole küll rihmvedrustus.
Ja ära pole ka kuskile vajunud.
Mis vankri värvi puutub siis minu arvates on Babyactivil väga lahedad erksad värvid, igav on vaadata linnapildis neid beeze ja musti ja tumesiniseid ,valgeid vankreid. Ise ostsin ka roosa vankri ja kena rõõmsameelne. Kusjuures on tuldud tänaval ka ütlema, et tore silmatorkav käru.
Väga hea käru on, väga rahul olen. Suur ja kobakas küll selle kohta ei ütleks,klassikaline vanker. Need kookoniga Gessleinid jms kallimad on palju kobakamad.
Teist sellist pole Tallinnas kohanud:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu Babyactivel pole ka rihmvedrustust.Ära pole ka kuskile vajunud.
Värvi osas muidugi on maitseasi, minu arvates on eriti koledad hoopis need igavad pruunid ja beezid ja mustad vankrid. Tüüpilised eestlased, ikka valivad mingi täiesti silmatorkamatu värvi.
Minul ka väga erksavärviline käru ja väga rahul olen.
Kobakas ei ole, väga mugav on isegi kõrgele tõsta mööda treppe.

Mulle tundub, et mölisevad ja laidavad need, kellel endal polegi sellist käru üldse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.02 22:17; 11.02 10:51; 11.02 23:03; 13.02 00:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt. Eelmise käguga 100% nõus.
Liikluses paistab ka hästi silma,vähemalt on natukene julgem üle tee minna,kui mingsie pruuni või musta käruga 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.02 22:32; 11.02 20:33; 11.02 22:49; 12.02 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina plaanin ka helerohelise vankri osta, õigemini on juba ära tellitud ja ootan kuna kohale jõuab. Sobib nii poisile kui tüdrukule. Sõbrannal on sama vanker, ta on väga rahul, kahjuks ei kasva ta beebi selleks hetkeks sellest välja, kui mul vaja on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Meil ka helerohelise-mustaga vanker ja sai just sellepärast valitud, et suvel päikesega väga kuumaks seest vanker ei läheks. Neljarattaline ja õhkkummidega sai valitud just sellepärast, et talvel oleks hea sõita. Tõesti mõnus on, igati on ennast see vanker õigustanud. Sinna korviosasse kindlasti ei pane enam aastast magama (vähemalt talvebeebit koos kombega, meil laps sündinud novembis, aga kuna eelmine laps juba 9 kuuselt ei maganud enam korvis vaid kasutasime juba kergkäru, siis ei näe selles probleemi. Istevankril on mõnus jalakate ja isteosa on piisavalt pikk, et kui järgmine talv on soovi õues kärutada, siis saab sellega ideaalselt hakkama. Ja korviosa põhja saab ka istumisasendisse panna. Suts raske on aga kuna meil liftiga maja ja tassima ei pea, siis ei ole hullu. See ka ainuke negatiivne külg. Aga sellist tüüpi vankrid on kõik rasked. Hinna-kvaliteedi suhe on super. Ja veel vedrustus on mõnus, ei ole väga pehme ja ei ole jäik, täpselt mõnus, see oli ka üks eelis sellel vankril.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah ja, mis mulle Ballerina puhul veel meeldib- korvi ja istumisosade jaoks on eraldi vankrikaared. Korvi oma on selline tavaline aga isteosa oma on võrust aknaga (saab last vaadata). Paljudel vankritel on üks ja sama vankrikaar ja siis võib juhtuda, et nii pika kasutusajaga pleekib see ära.
See meeldib ka, et isteosa jalgade koht ja käepide (see kust laps kinni hoiab) on kilega kaetud, seega väga lihtne hooldada ja puhastada, pole vaja kangast küürida.

Ma olen ka väga rahul, et just selle käru valisin. Maksis vähe aga on väga hästi vastu pidanud, midagi ei oska ette heita.
Tõepoolest, see käru pole raskem kui teised samalaadsed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.02 22:17; 11.02 10:51; 11.02 23:03; 13.02 00:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hetkel müügis selline vanker 🙂

GARANTII kuni märts 2013.a. 3IN1 Babyactive Ballerina Style vanker-jalutuskäru UUS + turvahäll adapteritega+ beebitarvetekott+ vihmakile
270eur

http://buduaar.ee/Turg/Turg/muuda/1193641

Tallinnas transport TASUTA
tingimisvõimalus

56847282
brosis01@hot.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Beebi ja mitmikud Babyactive Ballerina omanikele (ja ka teistele)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.