Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Babyactive JET

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Babyactive JET

Postitas:

Kas kellelgi on kogemusi selle vanker-käruga?
Täpsemalt siis Babyactive JET Calssic 3in1 komplekt. http://www.beebile.ee/node/788
Hetkel on meil see vanker valikus kuna sobib mõõtu poolest ( mahub auto pagasnikusse) aga mitte kusagilt ei ole leidnud infot, et kas see on hea vanker või mitte ja milline on turvahäll
Samuti on meil hetkel valikus X-Lander http://www.lastemaa.ee/jalutuskarud-vankrid/x-lander/sooduskomplekt-x-lander-x-a-desert-jalutuskaru-vankrikorv-ja-maxi-cosi-cabriofix-turvahall . See sobiks ka mõõtude poolest.
Kumb neist oleks parem?
Algne varjant oli Tako Jumper x 3in1 aga mida rohkem seda vanrit vaatan seda vähem ta meeldib.
Kas Tako oleks neist kõigist ikkagi parem?
Samuti sooviks infot Izacoo kohta. Kuna olen Pärnust siis siin erilist vankri valikut ei ole. Babyactive ja X-landeri peaksin netist tellima. Tako Jumper x on olemas Beebikeskuses aga seda ka kahes värvis samuti on Kaubamajaks olemas Izacoo. Kumb neist kahest parem oleks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 14:43; 25.01 13:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub see esimene variant parem, muidugi tahaks ise katsuda. Kas X-landeri esirattad on pöörlevad, pildil tundub,et mitte ja ka tekstis pole selle kohta midagi. Pöörlevad rattad suur pluss(minu kogemuste põhjal, 4last). X-lander tundub kuidagi kipakam ka olevat, aga võimalik, et see pildi peal ainult tundub nii 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

X-Landeril ka pööratavad esirattad. Seda nägime ühel emmel poles ja nägi päris ok välja. Aga sooviks saada rohkem infot nende kohta kas tasub osta või mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 14:43; 25.01 13:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Babyactive JET

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.