Esileht Väikelaps babyborn vs simba nukk

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: babyborn vs simba nukk

Postitas:
Kägu

Tere!
Soovin lapsele sünnipäevaks osta suurt beebinukku ega oska valida. Silma jäänud nii babyborn kui ka Simba nukud, mida müüb 1a.ee leht kõige soodsamalt. Oskab keegi neid kommenteerida? Saan aru, et see babyborni oma nutab ja pissib ja teine mitte. Välimus odavamal ka veidi inetum, aga see on ilmselt olulisem minule mitte lapsele. Oluline on, et nukk oleks kõva kehaga ja talle saaks lutti suhu panna. Kas babyborn on siis päriselt ka kvaliteetsem või selle taga hoopis firmamärk?
Leidsin veel ühe babyborni, mis koos magamiskotiga, aga see vist pehme kehaga hoopis?https://www.1a.ee/lastele_imikutele/konstruktorid_puzzled_manguasjad/nukud/zapf_creation_baby_born_supersoft_with_sleeping_bag_820322

Please wait...
Postitas:
Kägu

See lingil olev nukk on pehme kehaga jah.

Minu lapsel on Baby Born’i nukk, Simba nukku ei oska kommenteerida. Ostsin nuku kasutatult, näeb endiselt ilus ja korralik välja. Kõik veega seonduv minus erilist vaimustust ei tekita, pudelist jootes on nukk kaelani märg, pisarate saamiseks peab nukku väga kõvasti käest pigistama, pole ime, et nutma hakkab 😀 Meie nukul on naba asemel nupp, mida vajutades pissib, uuematel äkki mingi teine süsteem? Ja kui nukk vanni kaasa võtta, on nukk igalt poolt vett täis ja mina ei saanud seda ka pärast mitmepäevast kuivatamist päris kuivaks, suvel oli mitmel päeval õues päikese käes, kõikvõimalikud kuivatusavad lahti. Nii et vanni ei soovita seda “täielikult vannitatavat nukku” võtta.
Aga muidu on nukk armas, lapsele paraja suurusega.

Please wait...
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Väikelaps babyborn vs simba nukk