Esileht Rasestumine ja lapse ootamine baikatekid/rätikud

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: baikatekid/rätikud

Postitas:

Kus müüakse beebide baikatekke ja selliseid pehmeid rätikuid, millega nt suud pühkida jms?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kas poes pole, kus voodid jms müügil?
Poes, kus müüakse voodipesu, tekke, patju?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Tallinnast rääkida, siis nägin ITK kõrval ema-beebi poes baikatekke. Poe nimi ei meenu, kuid asub kohe ITK kõrval Ravi tänaval.
Pehmeid rätikuid ei ole osanud vaadata, ise ostsin kangapoest flanelli ja lõikan sobiva suurusega tükid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Baikatekke nägin prismas, suupühkimiseks lappe vist babycitys vms beebipoes

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bussijaama juurest Tipa-tapast ostsin baikateki http://www.tipatapa.ee/otsi.php?keyword=baikatekk , suupühkimise rätikuid ei vaadanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 20:18; 27.01 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostsin tavalist marlit ja tegin sellest suu pühkimise lappe. Baikatekki müüakse Teasponi kaupluses, beebipoes ka kindlasti. Baika tekk mul eelmisest lapsest jäi kasutamata, sest see oli kuidagi kange ja kõva, aga mina ostsin pehmet fliisi kangadzunglist ja panin kandipaela äärde ja nii armas ja pehme tekk, mul poja sellega sündimisest saadik maganud ja see tal lemmik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Baikatekke on igas suuremas poes – Prismas, Maximarketis jne. Tavalistest pesupoodides. Beebipoodides on kallimad, selline oli vähemalt minu tähelepanek, kui baikatekki ostsin, hinnavahe oli u 5 eurot.

Suupühkimislapi ostmisel ei näe küll mõtet. Saab ka ise õmmelda, ma lõikasin mõnusalt pehmeks kulunud voodilinast parajad lapid ja palistasin. Pehmed, pärast pesu kuivavad kiiresti. Natuke suuremaid lappe kasutan pepu kuivatamiseks, selline viledaks kulunud riie on isegi parem kui rätik, vähemalt mulle meeldib.

Fliistekk on ka hea. Ma ostsin kangapoest kaalukangastest fliisitüki ja tegin paar väiksemat tekki. Väiksemaga on mugavam, kui tahad näiteks toas süles lapsele midagi ümber või gaasivalude ajal ta sisse mähkida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin mitu väikest fliistekki Mustika keskusest sellest \”1 dollari poest\”, või mis pood see seal on. Sellised väiksemad, rõõmsates värvides pehmed tekid, täpselt sellised, kuhu laps sisse keerata või nt vankrile või turvahällile peale visata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mustika Babycitis oli liblikaga baikatekk 17 eurot sentidega, isegi kliendikaardiga ostes oleks see nii kallis tulnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 20:18; 27.01 14:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine baikatekid/rätikud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.