Esileht Kodunurk Bakla¸aani toidud

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Bakla¸aani toidud

Postitas:

Olen teinud aastaid sellist gemüüset – bakla¸aan, porgand, tomat. küüslauk, sibul, õli, sool, pipar. Kõik koos läbi hautatud ja hea kerge salat soojalt kui ka külmalt söömiseks.

Ja rohkem ma sellest viljast midagi teha ei oska. Paljud kiidavad praetult teda, aga pidavat liialt õli sisse imama. Sellepärast ma praadinud polegi.

Mida teie bakla¸aanist teete?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

baklazaani-mozzarella-päiksekuivatatud tomati-basiiliku-rulle. lõikad viiludeks, küpsetad viilud ahjus või pannil pehmemaks. siis rullid koos ülalnimetatud kraamiga rulli ja ahju kuni juust sulanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 21:22; 17.06 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

selline asi:

koorid baklazaani ära ja lõikad viiludeks. Kastad viilu esmalt jahus ja siis munas ja praed ära. Pärast raputad soola peale.

Kõrvale teed kastet: majonees, hapukoor, petersell, purustatud tomat, vajadusel sool, must pipar, küüslauk kindlasti. Tomatiks sobib kõige paremini ikka värske tomat. Koor eemalda ära tomatit mõneks minutiks keeva vette pannes. Siis tuleb koor kenasti lahti ja viljaosa jääb alles.

See on täitsa vanaemade retsept. Baklazaan sobib väga hästi selleks. Vanaemad tegid seda kabatshokiga :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

saab ka teha lihakuubikutega,juurikatega,tomat,kurk,riis

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkliha-juurikaseguga täidetult ja siis ahjus küpsetatult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lihtsalt praen või grillin ja parmesan peale.
Teiseks teen bakla¸aanipastat. Praen läbi bakla¸aanitükid, lisan sibula ja tomatitükid, isan natuke tomatipastat, praen. Siis see segu spagettide peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen riisiga – ahjuvormi põhja bakla¸aani- ja tomatitükid, peale keetmata riisi, sulatatud juustu, vett või koort. Kõik kokku segada, poole küpsemise pealt veel segada ja katta peekoniviiludega ja küpsetada, kuni peekon krõbe.
Hakklihaga täidetult on ka hea.Ja küpsetatult, juust peal. Kotletitaignasse annab lisada, igasugu hautistesse, pirukakatteks….no igale poole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma teen baklazaanist salatit: praen tükid ölis. töstan taldrikule seisma. Siis pannile küüslauk, tomati tükid, paprika pulber, köömne pulber, punane pipar pulbrina (chilli) ja siis panen baklazaani tagasi pannile ja segan köik kokku. Värsket koriandrit löikan löpus sisse ja pigistan umbes ühe sidruni mahla. Maitse järgi soola ja pipart.
Pean alati topeltkoguse tegema, sest sellest saab järgmisel hommikul maailma parim omleti täidis:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Moussakat, kreeklaste rahvusrooga. Maitsev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul jäi eelisel aastal päris suures koguses kurgi marinaadi üle ning et mitte seda ära visata tükeldasin rohelised kollased suvikõrvitsad purkidesse koos samade lisadega, mida sai pandud kurgile ning marinaad peale.
Üli maitsev tuli. Kõik sõid kogu talve ja kiitsid.
Telliti selleks aastaks suuremates kogustes seda juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Lihtsalt123 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul jäi eelisel aastal päris suures koguses kurgi marinaadi üle ning et mitte seda ära visata tükeldasin rohelised kollased suvikõrvitsad purkidesse .[/tsitaat]

baklazaan ei ole suvikõrvits.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 21:22; 17.06 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda olen teinud:
http://maitseelamused.blogspot.be/2012/04/parmigiana-di-melanzane.html
Mulle väga maitseb, aga lapsele mitte üks raas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen teinud aastaid sellist gemüüset – bakla¸aan, porgand, tomat. küüslauk, sibul, õli, sool, pipar. Kõik koos läbi hautatud ja hea kerge salat soojalt kui ka külmalt söömiseks.

Ja rohkem ma sellest viljast midagi teha ei oska. Paljud kiidavad praetult teda, aga pidavat liialt õli sisse imama. Sellepärast ma praadinud polegi.

Mida teie bakla¸aanist teete?
[/tsitaat]

Peale viilutamist raputa kergelt soola-pipraga üle, jäta seisma. Seistes valgub sealt päris palju vett välja. Kuid pärast seda enam nii moodi õli sisse ei ima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Kodunurk Bakla¸aani toidud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.