Esileht Ilu Balayage Tartus

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Balayage Tartus

Postitas:

Kus Tartus saaks enam-vähem normaalse hinnaga ja ilusa balayage’i?

Olen vaadanud hinnakirju, siis tundub, et see läheb lausa 200 euri või rohkem maksma, kuna mul on paksud ja hästi pikad juuksed ka.

Sõelale jäänud Fortuuna, Avancia ja Sasipea, aga kuna pole üheski käinud ega tea sealseid juuksureid, siis ei oska otsustada, kuhu minna.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan sulla Tallinna, Big Aplesse. pikad ja paksud juuksed hind ca 400-500

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 20:00; 21.12 07:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on pikad juuksed, tahtsin ombred ja minu esimene kord Tartus juuksuri juures oli Avancia salongis( juuksuri nime ei mäleta ei tundunud algaja olevat) ija omast arust läksin korralikku salongi. Lõpuks sai töö valmis ja olin 200€ vaesem aga tulemus oli selline, et oleks nagu ise kodus värvinud. Võib-olla tõesti pigem Tallinnasse minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks seda teha, kui tulemus näeb välja nagu oleks 6 kuud tagasi otsustanud juuksevärvi välja kasvatada cold turkey meetodil… ei näe absoluutselt ilus välja see stiil. 200-400-500 sellise asja eest välja käia oleks jaburus.

Ega ma ei teadnudki, mis see täpselt on, aga googeldamise pilditulemus küll mingit isu ei tekitanud seda kalli raha eest endale teha lasta. Vähemalt niipalju ise targem ja vabandan teemasse trügimise pärast oma “ekspertarvamusega”!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks seda teha, kui tulemus näeb välja nagu oleks 6 kuud tagasi otsustanud juuksevärvi välja kasvatada cold turkey meetodil… ei näe absoluutselt ilus välja see stiil. 200-400-500 sellise asja eest välja käia oleks jaburus.

Ajad ombrega segi, mis mitmeid aastaid tagasi popp oli? Balayage on triibutamise uuem variant, kus ei kasutata kummimütsi või tuima salkude väljanoppimist, vaid värvitakse vaba käega vastavalt juuste langemisele, alates juurtest (vahel tumendatakse küll põhja).

Ei saa küll aru, kust need 200+ hinnad võetakse. Mul paksude (pats selline jämedama porgandi mõõtu), rinnahoidjapaelani juuste balayage on läinud korralikes Tallinna salongides 125-150. Rohkem läheb siis, kui tegu mingi värvikorrektsiooni või erinevate poevärvi  kihtide ühtlustamisega.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on pikad juuksed, tahtsin ombred ja minu esimene kord Tartus juuksuri juures oli Avancia salongis( juuksuri nime ei mäleta ei tundunud algaja olevat) ija omast arust läksin korralikku salongi. Lõpuks sai töö valmis ja olin 200€ vaesem aga tulemus oli selline, et oleks nagu ise kodus värvinud. Võib-olla tõesti pigem Tallinnasse minna.

mitu tuttavat seal käinud aastate jooksul ja ei ühtki head sõna sealsete juuksurite kohta, kahjuks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ajas kõige rohkem selle balayage juures närvi see, et 2 nädala pärast oli peas paar heledamat triipu, ülejäänud värv oli jäädavalt lahkunud. Kohe peale esimest-teist pesu hakkas värv kaduma. Muidu Helen Heinroos tegi väga ilusa tulemuse. Hind oli kallis tõesti, aga ega see kuskil väga odav ole. Samas teine juuksur, keda külastan, on lihtsalt väga osava käega ja tulemus ei ole balayagest oluliselt kehvem, aga kasutab paremaid värve, mis ikkagi kohe pesuga maha ei tule, vaid kuluvad heledamaks kuudega.

Ma arvan, et nii kalli tehnika puhul võiks ikkagi kasutada natuke püsivamaid värve. Ehk kellegil on minu kogemusest kasu või vähemalt teate sellega arvestada, et võib-olla saate 275 euro eest värvi 2-ks nädalaks.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.12 15:06; 22.12 10:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ajas kõige rohkem selle balayage juures närvi see, et 2 nädala pärast oli peas paar heledamat triipu, ülejäänud värv oli jäädavalt lahkunud. Kohe peale esimest-teist pesu hakkas värv kaduma. Muidu Helen Heinroos tegi väga ilusa tulemuse. Hind oli kallis tõesti, aga ega see kuskil väga odav ole. Samas teine juuksur, keda külastan, on lihtsalt väga osava käega ja tulemus ei ole balayagest oluliselt kehvem, aga kasutab paremaid värve, mis ikkagi kohe pesuga maha ei tule, vaid kuluvad heledamaks kuudega.

Ma arvan, et nii kalli tehnika puhul võiks ikkagi kasutada natuke püsivamaid värve. Ehk kellegil on minu kogemusest kasu või vähemalt teate sellega arvestada, et võib-olla saate 275 euro eest värvi 2-ks nädalaks.

balayage on helestamistehnika, triibust on asi ikka kaugel.

kasutatakse siis vastavalt, halli katmiseks püsivärve ja kergvärve…….. milleks ma seda kirjutan 😀

ühesõnaga, kui tahad et asi püsiks kauem, siis peab ka kodus vaeva nägema, toonimise ja värvi säilitavate vahendite ja toodete kasutamisega.  kõik tulemus ja selle kestvus sõltub ikka koduhooldusest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 20:00; 21.12 07:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ajas kõige rohkem selle balayage juures närvi see, et 2 nädala pärast oli peas paar heledamat triipu, ülejäänud värv oli jäädavalt lahkunud. Kohe peale esimest-teist pesu hakkas värv kaduma. Muidu Helen Heinroos tegi väga ilusa tulemuse. Hind oli kallis tõesti, aga ega see kuskil väga odav ole. Samas teine juuksur, keda külastan, on lihtsalt väga osava käega ja tulemus ei ole balayagest oluliselt kehvem, aga kasutab paremaid värve, mis ikkagi kohe pesuga maha ei tule, vaid kuluvad heledamaks kuudega.

Ma arvan, et nii kalli tehnika puhul võiks ikkagi kasutada natuke püsivamaid värve. Ehk kellegil on minu kogemusest kasu või vähemalt teate sellega arvestada, et võib-olla saate 275 euro eest värvi 2-ks nädalaks.

balayage on helestamistehnika, triibust on asi ikka kaugel.

kasutatakse siis vastavalt, halli katmiseks püsivärve ja kergvärve…….. milleks ma seda kirjutan ????

ühesõnaga, kui tahad et asi püsiks kauem, siis peab ka kodus vaeva nägema, toonimise ja värvi säilitavate vahendite ja toodete kasutamisega. kõik tulemus ja selle kestvus sõltub ikka koduhooldusest.

Norid siin sõna triip kallal, ma lihtsalt kasutasin sõna, mis mulle endale suupärasem on. Kogu efekt anti mitmete erinevate värvidega ikkagi, heledamaks tehti vähe ja ütleme siis nii, esimese pesus voolas värv silmnähtavalt maha ja ei olnud seal midagi enam hooldada. Tehnikal polnud häda, olgu see siis helestamise tehnika. Tehnikal polnud häda, kõik valitud toonid olid imeilusad, aga kahjuks jäi sellest kõigest kiirsti järgi vaid paar blondi “triipu”

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.12 15:06; 22.12 10:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogu efekt anti mitmete erinevate värvidega ikkagi, heledamaks tehti vähe ja ütleme siis nii, esimese pesus voolas värv silmnähtavalt maha ja ei olnud seal midagi enam hooldada. Tehnikal polnud häda, olgu see siis helestamise tehnika. Tehnikal polnud häda, kõik valitud toonid olid imeilusad, aga kahjuks jäi sellest kõigest kiirsti järgi vaid paar blondi “triipu”

Nii ongi, kui kasutatakse toonereid. Need on popid, sest nendega saab rohkem mängida ja vahetu tulemus jääb ilusam. Kahjuks seda ükski juuksur ei enne ega peale värvimist ei ütle, seda saad teada kodus. Seda ka ei ütle, kust ja millist toonerit asemele osta, tahavad ikka et salongi läheksid ja raha jälle välja käiksid. Otsustasin hoopis välja kasvatada, mul (oma rahaga) parematki teha kui juuksuri vahet pidevalt joosta.

Mul kulub ka nädalaga tooner maha, hõbešampoon ja palsam küll aitasid kollasust vaos hoida, kuid rikkusid (kuivatasid) totaalselt mu peanaha (ei kasutanud kõige odavamaid). Kahjuks pole 6 kuud peale nende kasutamise lõpetamist ja hirmkallite ravitoodete kasutuselevõttu peanaha olukord taastunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu Balayage Tartus