Esileht Ajaviite- ja muud jutud Banaani pesemine

Näitan 12 postitust - vahemik 91 kuni 102 (kokku 102 )

Teema: Banaani pesemine

Postitas:
yxikmees

RE: Banaani pesemine

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui banaane suuremas koguses osta, kas siis võiks neid pesumasinas pesta? Mis programmiga? Tsentrifuugimist ilmselt ei kannata?[/tsitaat]
Pese nõudepesumasinas ja lisa pesuaine hulka ka veerand teelusikatäit desinfitseerivat kaaliumpermanganaati,siis on kindel,et kõik batsillused ära saab hävitatud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ikka pesen, köiki aedvilju ja puuvilju pesen. isegi neid mis oma aiast tulevad. oma aia omi kuna seal on kokkupuude sönnikuga. ok, marju ei pese. ja poest ostetuid pesen ka. koorides ju sinu käed puutuvad selle musta koorega kokku ja pärast näpid ikka seda mida suhu paned. koortel on nii pritsitud väetised kui muu kokkupuutejama. pole ju raske pesta

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pesevad ilmselt ikka need, kes iga väikese bakteri möjul kohe haigevoodisse satuvad. Terve inimese organism kannatab selle möne bakteri edukalt välja ja ei tee teist nägugi…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
mina123

Pesen

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma pole elu sees kuulnud, et keegi banaane peseks. Ja mul pole elu sees seetõttu mingit kõhuhäda olnud. Tuttav tunnustatud arst ütles, et see on täitsa ebavajalik tegevus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ma pole elu sees kuulnud, et keegi banaane peseks. Ja mul pole elu sees seetõttu mingit kõhuhäda olnud. Tuttav tunnustatud arst ütles, et see on täitsa ebavajalik tegevus.[/tsitaat]Nii naljakas, et mõnel inimesel enda mõtlemisvõimet polegi. Küsib banaani pesemise kohta arsti arvamust.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]mis bakter see oli, mis eelmine aasta Euroopas levis ja millesse inimesed koguni surid? algul kahtlustati Hispaania kurke, pärast selgus, et olid Saksa idud.
mitte ei mäleta.[/tsitaat]See on E-coli bakter. Levib ilusti pesemata käte, pesemata puuviljade, köögiviljade jmt. kaudu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kust küll välja lugesid, et ma arsti soovituse järgselt ei pese? Ma pole elu sees pesnud. Selle väite ütles tuttav arst alles hiljuti. See vaid kinnitas mu veendumust.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

100% kindluse huvides ma keedan.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Kust küll välja lugesid, et ma arsti soovituse järgselt ei pese? Ma pole elu sees pesnud. Selle väite ütles tuttav arst alles hiljuti. See vaid kinnitas mu veendumust.[/tsitaat]Eks arst on siiski ikka ka tavaline inimene. Kui ta on laisk, siis ta ei pese lõunamaiseid puuvilju ja kogu lugu. Tema arstiks olemine ei puutu siinkohal üldse asjasse.
Usun, et on ka väga palju arste, kes ei pese nii näiteks ka nii palju käsi, kui palju oleks normaalne pesta. Ei korista piisavalt sageli oma kodu jne. jne.

Lisaks sinu toodus arsti näitele võin ma terve hunniku linke panna asjatundjatelt-spetsialistidelt, kes sinu tuttavale arstile täpselt vastupidist soovitavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma pesen kartuleid näiteks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kell on juba nii palju et peaks minema ja oma banaani ära pesema.

Please wait...
Näitan 12 postitust - vahemik 91 kuni 102 (kokku 102 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Banaani pesemine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.