Esileht Beebi ja mitmikud Banaanist kaka tumeroheline?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Banaanist kaka tumeroheline?

Postitas:
Kägu

Olen andnud lapsele 2 päeva natuke banaani maitsta ja täna oli minu ehmatuseks tal kaka tumeroheline. Kas seda põhjustab banaan või viitab see toidutalumatusele? Laps kohe 7-kuune ja siiani on kõiki toite hästi talunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

RE: Banaanist kaka tumeroheline?

Meil oli samamoodi. Jätsin banaani maitsmise ära ja läks normaalseks tagasi. Proovisime umbes samas vanuses. Nüüd kutt 9k ja olen vahel harva ikka maitsta andnud ja enam pole ta nii reageerinud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Beginner 26

Enne 1a ei soovitata anda, sest sisaldab rohkesti nitraate.

Juhul kui siiski otsustad anda, siis banaani koor on igasugu mürkainetega pritsitud ja seetõttu esmalt koori banaan (nii et viljaliha ei puutu), siis pese käed korralikult ja alles seejärel söö ise või anna lapsele. Muidugi jõuavad osa aineid ka viljalihasse, aga koor on see kõige hullem. Kui üldse, siis anna pigem mahebanaane.

Tutvuge videoga banaanide kasvandamise kohta! http://www.bioneer.eu/eluviis/tarbimine/aid-3471/Kas-teie-ostate-banaane-

0
0
Please wait...

Postitas:
Siksu

[small]Beginner 26 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Enne 1a ei soovitata anda, sest sisaldab rohkesti nitraate.

Juhul kui siiski otsustad anda, siis banaani koor on igasugu mürkainetega pritsitud ja seetõttu esmalt koori banaan (nii et viljaliha ei puutu), siis pese käed korralikult ja alles seejärel söö ise või anna lapsele. Muidugi jõuavad osa aineid ka viljalihasse, aga koor on see kõige hullem. Kui üldse, siis anna pigem mahebanaane.

Tutvuge videoga banaanide kasvandamise kohta! http://www.bioneer.eu/eluviis/tarbimine/aid-3471/Kas-teie-ostate-banaane-%5B/tsitaat%5D

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Toitudest, mille seedimiseks laps valmis pole, võib kaka roheliseks minna küll. Minu lapsel läks kaka roheliseks näiteks kartulist.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]Beginner 26 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Enne 1a ei soovitata anda, sest sisaldab rohkesti nitraate.

Tutvuge videoga banaanide kasvandamise kohta! http://www.bioneer.eu/eluviis/tarbimine/aid-3471/Kas-teie-ostate-banaane-%5B/tsitaat%5D

Ma andsingi mahebanaani. Ökosahvrist tellisin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui nüüd õigesti mäletan, siis banaaniga on selline naljakas asi, et võib ka läbi ema toidu lapsel kaka roheliseks teha.

Lugesin alles nüüd, et banaan polnud esimene asi, mida laps proovida sai.

Kas ta on saanud varem ka muud toorest aed- või puuvilja? Tavaliselt antakse keedetult kõike ja toores vili võib nii reageerima panna.

Ma ise peaks paar päeva vahet ja ootaks, et kaka normaalseks läheks. Siis prooviks teha püreed, kus banaan sees. Nt kõrvits+banaan (kui laps kõrvitsat varem saanud ja talub) või siis pudrule keetmise lõpus lisada banaani.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

banaan ka meie peres värvib kaka rohelisek. muuga probleeme ei ole seega loobusime banaanist.

0
0
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Beebi ja mitmikud Banaanist kaka tumeroheline?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.