Esileht Väikelaps Barbie Curvy riided

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Barbie Curvy riided

Postitas:

Tahaks osta lapsele selle normaalse kehaga Barbie nuku (nt sellise).

Häda selles, et ma ei suuda aru saada, kust talle riideid saab. Laiema tavabarbie kleidi ilmselt saaks selga panna talle, aga kas on ka näiteks pükse kuskilt saada? Mul on küll endal ka õmblusmasin olemas, nii et päris paljaks ta ei jääks, aga väga osav ma ka pole.

Nukk ise on ilus, leidsin netist pildi, kus ta on klassikalise Barbiega kõrvuti ilma riieteta ja peab ütlema, et klassikaline Barbie näeb suht freaky välja ta kõrval.

barbied

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.11 08:16; 20.11 08:59; 20.11 17:20; 21.11 13:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ise ka curvy, aga klassikaline Barbie on ikka ilusam.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ise ka curvy, aga klassikaline Barbie on ikka ilusam.

Ma ise olen alakaaluline, endal pole iial Barbie nukku olnud, ja minu jaoks on tavaline Barbie hirmutav, kui tal riideid seljas pole. Ta pole üldse inimese moodi minu silmis.
Võibolla siis, et on tõsi, et Barbiega mängimine muudab arusaamist normaalsest ja ilusast. Kui oleks terve lapsepõlve sellist riietanud, siis ma usun, et ma oleks tema “puudustega” harjunud. 🙂

Aga ma ei tahaks selles teemas vaielda, et kas ilus või kole. Tahaks lihtsalt teada, kas kuskilt riideid-jalanõusid ka osta saab sellisele või on tegemist n-ö tupikprojektiga.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.11 08:16; 20.11 08:59; 20.11 17:20; 21.11 13:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas barbie riided ei sobi kõigile, vahepeal oli küll pikk/lühike jne ja kõigile sobisid samad riided, eraldi märge oli riietepaki peal üleval ääres, kellele sobib.

https://www.google.com/search?client=firefox-b&biw=1366&bih=613&tbm=isch&sa=1&ei=vMzzW53cBa7rrgTa5bigCg&q=barbie+riided&oq=barbie+riided&gs_l=img.3..35i39j0i8i30j0i24.4543.7739..7861…1.0..0.107.720.12j1……1….1..gws-wiz-img…….0j0i19j0i30.cNVVtI3XwX8#imgrc=kb8JtagWhIa1mM:

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Masendav lihtsalt. See vesipäise nälginud tulnuka kehaga nukk on siis nime poolest tavaline Barbie ja see teine, kelle keha normaalse naise oma meenutab on CURVY????
Ma jätaks ostmata niivõrd silmakirjaliku tootja toodangu. Et teeme siis enam-vähem inimese proportsioonis nuku, sest avalikkus vingub, aga paneme talle sellise nime, mis ikka vihjab paksusele. Öak.
OK, see oli teemast mööda, riiete osas arvan, et neid tuleb netist tellida. Kas see nukk ise on muidu meil poodides müügil? Ilmselt mõni leht, mis müüb nukke müüb ka riideid.
Üldiselt tasub ettevaatlik olla. Ostad lapsele selle nuku, et tal oleks arusaam normaalsest kehast, aga siis selgub, et ups, barbile ei saa poest riideid, mis selga mahuksid. U nii nagu paksud ei leia poest sobivaid riideid. Ei tea, mis signaali see saadab…
Ma telliks koos nukuga ära terve kuradima garderoobi igaks aastaajaks ja elujuhtumiks ja siis vähehaaval annaks kätte, et lapsel ei tekiks ideed neid poest otsima minna ja avastaks, et selle anoreksiku riided ei mahu tema nukule.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ise ka curvy, aga klassikaline Barbie on ikka ilusam.

Ma ise olen alakaaluline, endal pole iial Barbie nukku olnud, ja minu jaoks on tavaline Barbie hirmutav, kui tal riideid seljas pole. Ta pole üldse inimese moodi minu silmis.

Võibolla siis, et on tõsi, et Barbiega mängimine muudab arusaamist normaalsest ja ilusast. Kui oleks terve lapsepõlve sellist riietanud, siis ma usun, et ma oleks tema “puudustega” harjunud. ????

Aga ma ei tahaks selles teemas vaielda, et kas ilus või kole. Tahaks lihtsalt teada, kas kuskilt riideid-jalanõusid ka osta saab sellisele või on tegemist n-ö tupikprojektiga.

No enamus nukud on paljalt täiskasvanule spookyd, kui neid detailselt analüüsida.
Laps vaatab ikka nukku läbi lapse silmade ega analüüsi nuku keha parameetreid. Praegu ju popid igasugu hiiglepead (monsterhighe jms), ega keegi ju sellepärast endale 4 korda suuremat pead soovi 🙂
Aga tellida saad riideid ikka, mis on vastavale nukule mõeldud. Isegi orig. barbeid ja disney printsessid on väga erinevates mõõtudes. Kõige kindlam koos lapsega ise õmmelda 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Masendav lihtsalt. See vesipäise nälginud tulnuka kehaga nukk on siis nime poolest tavaline Barbie ja see teine, kelle keha normaalse naise oma meenutab on CURVY????

Ma jätaks ostmata niivõrd silmakirjaliku tootja toodangu. Et teeme siis enam-vähem inimese proportsioonis nuku, sest avalikkus vingub, aga paneme talle sellise nime, mis ikka vihjab paksusele. Öak.

OK, see oli teemast mööda, riiete osas arvan, et neid tuleb netist tellida. Kas see nukk ise on muidu meil poodides müügil? Ilmselt mõni leht, mis müüb nukke müüb ka riideid.

Üldiselt tasub ettevaatlik olla. Ostad lapsele selle nuku, et tal oleks arusaam normaalsest kehast, aga siis selgub, et ups, barbile ei saa poest riideid, mis selga mahuksid. U nii nagu paksud ei leia poest sobivaid riideid. Ei tea, mis signaali see saadab…

Ma telliks koos nukuga ära terve kuradima garderoobi igaks aastaajaks ja elujuhtumiks ja siis vähehaaval annaks kätte, et lapsel ei tekiks ideed neid poest otsima minna ja avastaks, et selle anoreksiku riided ei mahu tema nukule.

Mina teemaalgataja. Minu jaoks samuti häiriv, et nimetus on CURVY, aga otsustasin rahulikuks jääda. Eks inglise keeles see “curvy” on ka natuke positiivsema tähendusega kui eesti keeles – ehk et naiseliku figuuriga, mitte tingimata paksuke. Ja naiselikumat sorti ta ju on – igatahes kuskil oli võrdlus, mis selle nuku päriselu mõõtmed inimesel peaksid olema ja selgus, et puus on tal igatahes kurvikam kui minul, kes ma olen üsna poisiliku kehaga. 🙂

Ma ise ei tahaks üldse Barbiesid osta, aga kuna tütar on kõige ILUSA järgi hull, siis otsustasin, et pigem ostan siis juba sellise, mis minu maailmapilti natuke paremini sobitub, kui et lasen nt vanaemadel suvalise kinkida. Lapsega vaatasime pikalt e-poes pakutavat ja tema valib puhtalt selle järgi, mis nukul seljas on (mida roosam kleit, seda ilusam nukk). Kui näitasin seda kahe erineva kehakujuga Barbie pilti, mis teemaalgatuses, siis ta ei osanud öelda, kumb on ilusam – ilmselt lapsed tõesti teadlikult kehakuju ei vaata, aga alateadlikult see aastate jooksul kindlasti iluideaali natuke mõjutab.

Leidsin siinse vihje peale ka üles, kus riiete pakendil kirjas on, mis sellele Barbiele sobib. Uuemad riided tunduvad olevat ka universaalsed, aga mitte kõik, samuti on kingad erinevad. Kui e-poes originaalpakendit näha ei ole, siis ei saagi teada. Päris poodi pole veel jõudnud riideid inventeerima. Curvy-barbiet ennast küll nägin eelmine nädal mingis poes, ehk ikka on mõni hilp ka kuskil. Kui ei ole, siis tuleb õmblusmasin ikkagi kapi otsast alla kiskuda. 🙂

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.11 08:16; 20.11 08:59; 20.11 17:20; 21.11 13:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellel näidispildil pole ju “curvy” nukk klassikalise Barbie kõrval, vaid on näidatud, milline õigete proportsioonidega Barbie välja näeks. Curvy nukk on lihtsalt uus kurvikam liige Matteli Barbie-peres, nagu ka tavalisest pikemad ja lühemad nukud.

Lammily nukud on need, mis inimesele rohkem sarnanevad, aga Eestis neid vist ei müüda, pole vähemalt näinud.

Aga jah, kui Mattel’ilt on soov Curvy Barbie osta, siis riietel on märgistus, mis tüüpi nukule sobivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellel näidispildil pole ju “curvy” nukk klassikalise Barbie kõrval, vaid on näidatud, milline õigete proportsioonidega Barbie välja näeks. Curvy nukk on lihtsalt uus kurvikam liige Matteli Barbie-peres, nagu ka tavalisest pikemad ja lühemad nukud.

Lammily nukud on need, mis inimesele rohkem sarnanevad, aga Eestis neid vist ei müüda, pole vähemalt näinud.

Aga jah, kui Mattel’ilt on soov Curvy Barbie osta, siis riietel on märgistus, mis tüüpi nukule sobivad.

Võimalik jah, et see mingi fototöötlus, sest tundub lühem kuidagi, kuigi peaks olema ühepikkused. Samas proportsioonid on küll üsnagi curvy nuku moodi ja paremat pilti ma ei leidnud ka kuskilt. Siit videost näeb ehk paremini, milline see curvy paljalt välja näeb: https://www.youtube.com/watch?v=UZ8FOxhMqQw

Uurin ka Lammily teemat, tänan vihje eest!

****Edit****
Uurisin vahepeal Lammily nukke ja aegajalt tuli seesama teemaalgatuse pilt esile kirjeldusega, et see parempoolne ongi just Lammily nukk ja vasakpoolne Barbie. Samas nägu on neil kahtlaselt sarnane. Tekkis tunne, et see on üks populaarne pilt, mis sobib milleks iganes. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.11 08:16; 20.11 08:59; 20.11 17:20; 21.11 13:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Väikelaps Barbie Curvy riided

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.