Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Basaaltemperatuuri mõõtmine,küsimus neile kellel rohkem kogemusi.

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Basaaltemperatuuri mõõtmine,küsimus neile kellel rohkem kogemusi.

Postitas:

Arsti soovitus olen nüüd see kuu temperatruuri mõõtnud.Tean,et seda tehakse hommikul tõustes ja alati samal kellaajal,nii teengi.Probleem aga selline,et ei oska sellest aru saada.Peale päevi hakkasin mõõtma ja temp.oli mitu päeva 36.5 siis ühel hommikul oli 36.4, ka ov test oli 2 tumeda triibuga.Siis temp. tõusis 36,7 ja siis jäi sinna 36.8-36.9 juurde.Ühel hommikul tõusis temp. aga 37.1 ja on seal olnud nüüd juba 3 hommikut.Päevadeni veel mõni päev aega.Kasutan temp. märkimiseks ühte äppi ja see siis näitas,et mul oli uus ov,mis pole ju võimalik,et kuus 2 ov on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 13:27; 07.08 14:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Temperatuur muutub siis kui OV ära olnud, st läheb kõrgeks. Kui on mitu päeva 37+ olnud, siis võid rase olla. St ei pruugi, aga võid, kuna temperatuur võib püsida kõrge kuni sama hommikuni mil päevad hakkavad/ei hakka. Mitu päeva päevadeni jäänud on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen.

Päevadeni peaks olema ov toimumise järgi aega kuskil 3-4 päeva(lühike tsükkel on alati olnud).Ühes munasarjas on pidev torkimis valu ,nagu ov ajal,kummaline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 13:27; 07.08 14:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks, kõige parem on basaal temperatuuri mõõta sellise termomeetriga mis näitab kaks kohta peale koma. 36.44 jne

Teiseks, esimene temperatuuri võtmine on samal päeval millal päevad algavad. Kuna sa alustasid pärast päevade lõppu arvas äpp, et see nö teine ovulatsioon oli esimene. Jätka temperatuuri võtmist ja kui päevad algavad, märgi äppi. Ja jätka temperatuuri võtmist, siis saad juba paremat informatsiooni. Mul oli esimesel basaal temperatuuri võtmise perioodil ka õnne ja jäin rasedaks.

Edu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Temperatuuri mõõta igal hommikul samal ajal. Kõige parem kraadiklaas on see, mis näitab 2 kohta peale koma. Kõige usaldusväärsema temperatuuri saab vaginaalselt mõõtes, on küll ebamugavam aga täpsem (suust mõõtes mõjutab temperatuuri isegi see kui öösel suu lahti magad). Kui mõõta vaginaalselt, siis peab kraadiklaas olema väikse nurga all. Esimeses faasis on temperatuurid madalad, kui ov on ära, muutuvad temperatuurid kõrgemaks ehk olenevalt naisest tõuseb temperatuur umbes 0.2C-1C. Minul olid esimese faasi temperatuurid alati 36.20(-40)C ja teise faasi temperatuurid 36.70(-95C). Et basaali graafiku järgi panna paika ov toimumine, peab temperatuur püsima kõrgel vähemalt 3 päeva ja ei tohi selle aja sees langeda 0.1C võrra alla, siis ei olnud ov-d üldse või polnud see piisavalt hea ov. Mina soovitan Fertility friend äppi, see on spetsialiseerunud basaalile 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Basaaltemperatuuri mõõtmine,küsimus neile kellel rohkem kogemusi.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.