Esileht Kodunurk Basseinivee soojendaja

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Basseinivee soojendaja

Postitas:

Tahaksin kokkupandavas 2×4 m basseinis vett soojemaks saada. Kas on kellelgi kogemusi Intexi või Bestway veesoojendajatega? Lubatakse tunnis kraadi võrra soojemat vett. Praegu siis peaks pool päeva soojendama. On sellest üldse kasu?
Lihtne päikesepaneel vist samuti palju soojemaks ei küta?
Ideid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.06 15:10; 03.06 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks siis kasu ei ole, ikka on.
Vaatasin, Intexi oma kasutatakse kuni null kraadini, seega ta peab ikka jõudsalt aitama.
Tunnis kraad? Kiiremini ikka, praegu eriti. 3kw mõjub juba voolumõõtjale ka, aga selle eest peaks tulemust ka olema.

Kõik k-rauta poed on neid täis, ju siis rahvas ostab.
Hind ka norm. 130€
Päikesega ma ei jamaks, esiteks see matt on kole ja teiseks päikest ju pole meil alati.
Ja vihmase ilmaga auravas basseinis ka käia ei saa.
Elektrikaga saab vabalt.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.06 19:06; 03.06 09:10; 03.06 19:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks siis kasu ei ole, ikka on.

Vaatasin, Intexi oma kasutatakse kuni null kraadini, seega ta peab ikka jõudsalt aitama.

Tunnis kraad? Kiiremini ikka, praegu eriti. 3kw mõjub juba voolumõõtjale ka, aga selle eest peaks tulemust ka olema.

Kõik k-rauta poed on neid täis, ju siis rahvas ostab.

Hind ka norm. 130€

Päikesega ma ei jamaks, esiteks see matt on kole ja teiseks päikest ju pole meil alati.

Ja vihmase ilmaga auravas basseinis ka käia ei saa.

Elektrikaga saab vabalt.

Põhikool läbitud ikka?
Jutt käis vist basseinist ja välitingimustest.
Paaari kw küttekehaga 2x4m basseini eriti ei soojenda, isegi kui ainult meeter sügav.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 06:47; 03.06 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul on see bestway kokkupandav mullivann. Selle küttekeha soojendab ilusti vee ära. Jätan ööseks pikendusjuhtmega tööle ja hommikul on vesi soe. https://www.motonet.ee/et/toode/8000284/Bestway-Lay-Z-Spa-Miami-massaaYibassein-180-x-66-cm

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhikool läbitud ikka?
Jutt käis vist basseinist ja välitingimustest.
Paaari kw küttekehaga 2x4m basseini eriti ei soojenda, isegi kui ainult meeter sügav.

Kui võimalik, ära haugu.
Ja seda ma ka tõesti ei tea, kas sa oled põhikooli lõpetanud või mitte; ma pakun, et sa ei ole.

Ma rääkisin 130€ maksvast soojendajast, sel on soovitatav basseini läbimõõt 244 – 457 cm.
Näiteks see.
Mis kohast sa aru ei saanud ja täpsustust vajad? Aga parem ole vait, aru sa teemast nagunii ei saa….
Ilmselt sa ei saa ka sealt juures asuvalt pildilt aru, et too bassein ongi välitingimustes ja min. meeter sügav.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.06 19:06; 03.06 09:10; 03.06 19:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See mind kõhklema panebki, et Lazyspal on tootekirjelduse järgi kiirsoojendi ja ikkagi öö läbi soojeneb, mõõtudelt kõvasti pisem. Minu bassein on 2,2 x 4 x 0.8. Lisaks on Intexi soojendi ainult IP25, kui ööseks jätta, peab veendunud olema, et vihma ei tule. Head lahendust mõistliku hinnaga ei paistagi olevat (õhksoojuspump basseinile 700€). Samas on suur vahe kas vesi on 20 või 23, nii et tuleb ikkagi Intexit katsetada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.06 15:10; 03.06 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhikool läbitud ikka?

Jutt käis vist basseinist ja välitingimustest.

Paaari kw küttekehaga 2x4m basseini eriti ei soojenda, isegi kui ainult meeter sügav.

Kui võimalik, ära haugu.

Ja seda ma ka tõesti ei tea, kas sa oled põhikooli lõpetanud või mitte; ma pakun, et sa ei ole.

Ma rääkisin 130€ maksvast soojendajast, sel on soovitatav basseini läbimõõt 244 – 457 cm.

Näiteks see.

Mis kohast sa aru ei saanud ja täpsustust vajad? Aga parem ole vait, aru sa teemast nagunii ei saa….

Ilmselt sa ei saa ka sealt juures asuvalt pildilt aru, et too bassein ongi välitingimustes ja min. meeter sügav.

Valus ei ole sellist jama kirjutada?
Kui sa nüüd otsiksid palju kulub energiat 1kg vee soojandamiseks 1 kraadi võrra ja vaataksid selle lingitud asja andmeid peaks lauajalg ka midagi aru saama. Teemaalgatajal 7m3(7000 liitrit) vett vaja soojendada. Ja mitte kuskil termoses vaid lageda taeva all kus suured soojuskaod.
130€ eest katsu mõned põhikooli füüsika raamatud sebida kui abiraha päev on.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 06:47; 03.06 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

130€ eest katsu mõned põhikooli füüsika raamatud sebida kui abiraha päev on.

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.06 19:06; 03.06 09:10; 03.06 19:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Basseinivee soojendaja