Esileht Koolilaps Batuudi valik

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Batuudi valik

Postitas:

Tere!
Soovin lastele batuudi osta. 8- ja 10-aastane.

Oskab keegi soovitada, mis firma batuudid on head ja kvaliteetsed, ehk siis hea hinna-kvaliteedi suhtega? Jyskist mingit kõige odavamat ei julge osta.

Kui keegi omab head kogemust, siis ootan soovitusi 🙂 Millistelt netilehtedelt üldse vaadata? Poodi ei tahaks minna.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis firma batuudid on head ja kvaliteetsed, ehk siis hea hinna-kvaliteedi suhtega?

Mõtle nüüd järgi, mida sa küsisid.
Hea ja kvaliteetne ei võrdu “hea hinna-kvaliteedi suhtega”

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallite batuutidega kogemus puudub. 5-6 aastat tagasi ostsime Home4you-st batuudi, eelmine suvi vahetasime turvavõrgu välja, sest oli juba rabe. Muu kõik ok. Kindlasti on aidanud ka see, et oleme sügisel batuudi kokku pakkinud, talvel õues hoides kuluks kiiremini. Pigem vaata, et oleks piisavalt suur batuut, sellises vanuses lastega ostaks vähemalt 4-meetrise.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olin eelmisel aastal sama dilemma ees – tegin ka siia teema, ehk isegi otsinguga leitav. lõpuks olin kahevahel, kas osta see kõige kvaliteetsem ja kiidetum (ei mäleta enam firma nime, aga oleks maksnud koos võrguga vähemalt 700EUR) või lasta latti veidi allapoole. Kompromissina jõudsin ikkagi Home4you batuudini ja väljaminek oli 300eur kanti. On täpselt aasta väga hästi vastu pidanud, olen isegi seal vahel hüppamas käinud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 21:07; 29.03 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ostsin 11-12 aastat tagasi turu kõige odavama batuudi jyskist. siiamaani truu sõber kõik need aastad. koormus on olnud ikka väga suur (ka 70-kilosed hüppavad seal ennast kõrgustesse). talveks küll demonteerime ja paneme hoiule. turvavõrk on ka täiesti tugev endiselt. postide “sukad” (kuna ma ei viitsinud neid korke sinna postide otsa toppida), siis need “sukad” hakkasid otsast lagunema aga nende asemel õmblesin uued sukad.
kohe varsti läheb jälle käiku.
pika jutu kokkuvõte – ka odava hinna eest võid väga hea asja saada.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 22:43; 29.03 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me ostsime k-rautast 4meetrise läbimõõduga. Muidu müüdi 300€ kanti, aga mingite erinevate sooduststega saime u 200€ selle. Ühe suve hüppasid lapsed ära. Talveks panime kokku. Nüüd võtsime uuesti lahti ja kõik tundub toimivat. Ainult vedrude kattelt tulid nöörid ära, nii et pidime uut mooodi kinnitama. Ma tükk aega mõtlesin, kas osta odav või kallis. Aga kuna parasjagu tulid ootamatud väljaminekud, siis ei olnud eelarves enam kalli jaoks ruumi. Ja olen rahul sellega ka. Täna oli üks lastest 4h batuudil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii suurtele ei ostaks üldse enam.
Lapse mass on suurem ja seda kindlam on, et valesti maandumise korral on luumurd platsis.

Küsimusele vastates, siis 6 aastat tagasi ostsime Handymanist kõige odavama ja suurema (äkki oli 3,6m läbimõõduga) u 200 euro eest. Talveks oleme lahti võtnud, aga ühel korral jäime hiljaks ja sügistormiga tegi batuut 100 m lennu ka ära. Materjalid on täiesti kasutatavad ja korras, aga vot just laste kasvamise tõttu pole batuuti 2 suve enam kokku pannud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

viitsisin otsida oma eelmisel aastal tehtud teema üles – seal oli ka kasulikke vastuseid: https://foorum.perekool.ee/teema/soovitage-head-batuuti-teismelisele/
Minu kodutöö ka välismaa netisaitidega jõudis selleni, et kui tahta seda kõige kvaliteetsemat ja rahast kahju pole, siis AC air (4,3m) oleks väga hea valik.

Aga meie ostsime 3.7m Home4you oma (aias oleks suurema korral kitsaks läinud), laps on 14-aastane (väikest kasvu küll) ja saab seal ka hundiratast visata. Ei ole üldse nõus sellega, et suuremate lastega pole mõtet või on ohtlikum. Ohtlik on siis, kui laps pole piisavalt treeninud (st, kodus batuuti pole) ja siis tahab küla peal teiste ees vinge olla ja riskib.
Mina saan varsti 50 ja käin ka vahel hüppamas, väga hea võimalus kiirelt veidi füüsilist koormust saada.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 21:07; 29.03 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis vanus? ma olen 40+ ja hüppan seal iga päev.
lisaks on batuudil hüppamine ainult väike osa selle kasutamisest. võrguga batuut on ülimõnus lebokoht. isegi mu 80+ ema käib seal pikutamas. suvel on batuudil eriti mõnus just sellepärast, et võrk hoiab mingi osa lendavaid putukaid eemal. saab rahulikult tööd teha või raamatut lugeda ilma, et peaks kogu aeg mingeid kärbseid peletama.
augusti hilisõhtutel käime seal mitme inimesega tähistaevast imetlemas.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 22:43; 29.03 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ühe tuttava laps hüppas kaela ära, õnneks õnnelikult ja teistel hüppas laps kaks jalaluud korraga puruks otse läbi batuudi. Oli mingi 6a.vana batuut.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil Jyski batuut 6 aastat olnud. Turvavõrk muutus 4 aastaga rabedaks kuna ei viinud talveks sisse ära ja päike tegi võrgu rabedaks. Kõik muu toimib siiani ja on OK.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Koolilaps Batuudi valik