Esileht Kodunurk Bauhausi ehituspood

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Bauhausi ehituspood

Postitas:

Ma ise pärnakas ja pole jalga Bauhausi saanud. Nüüd aga on seal üks vajalik toode, mida mujal ehituspoodides kas pole või on läbi müüdud, paraku aga ka mitukümmend eurot kallim kui näiteks Ehituse ABC-s oli.  Kas Bauhausis on ka aeg-ajalt selliseid “kogu kaup – x%” allahindluseid nagu teised ehituspoed üsna sageli teevad? Kodulehelt silma ei hakanud, aga äkki pole lihtsalt tähele pannud? Kas tasuks oodata?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd aga on seal üks vajalik toode, mida mujal ehituspoodides kas pole

Mis toode? (ma leian sulle hetkega sama asja veel sajast kohast).

Aga kui on TÕESTI ainuke koht vabariigis, kus seda müüakse, siis ilmselt tasuks kohe ära osta. Kui näiteks on mingi asi, mis vaikselt tootevalikust välja hakkab kukkuma.
(näiteks hõõglamp või luminofoorlamp vms, mis mõlemad on ajalugu)

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris hea alega ostsin sealt põrandalambi ja olen ka värvi ostnud, tasub allahindlusi jälgida küll

_

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on küll jama jutt. Sama toodet saav raudselt mujalt ka, lihtsalt tuleb otsida ja googeldada. Ma kuangi arvasin ka, et neil on päris selline sortiment, mida mujal pole. Tegelikus aga on nii, et kui nendel on näiteks boiler 400€ siis FEB sai täpselt sama marki boileri 180€ eest. Värvid vist on ainuke kau mis enam vähem sellise hinnaga, et mujalt otsida ei ole mõtet.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on küll jama jutt. Sama toodet saav raudselt mujalt ka, lihtsalt tuleb otsida ja googeldada.

arvata võib, sellepärast ta ei julge ka ju oma toote linki panna.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Bauhausis on ka aeg-ajalt selliseid “kogu kaup – x%” allahindluseid nagu teised ehituspoed üsna sageli teevad?

Ei, selliseid kogu sortimendi allahindlusi ei ole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Bauhausi ehituspood