Esileht Kodunurk Bauhof..

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Bauhof..

Postitas:

Tekkis selline küsimus(ei saanud neid tel. kätte), et kas kõik need soodushinnaga tooted on läbi selle kliendikaardi?

Ükskord käisin mulda toomas, vaatasin kodulehelt, et oh hea hind, läksin poodi ja selgus, et selleks oli vaja seda tobedat kaarti.

Nüüd jällegi reklaamis paari asja mis vaja, aga tekkis küsimus, et kas jälle seda kaarti vaja?
Ma käin nii harva ja selle tegemine tundub mõttetu, sel juhul sõidan juba kaugemale poodi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 21:33; 11.06 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

osad on kliendikaardi hinnad aga ostumöllu hinnad on kliendikaardita

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mais oli selle kaardi tegemine igatahes tasuta. Ootasin 2 minutit, et osta 5 eur odavamalt reha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellel bauhofil on see oluline eelis, et kui kliendikaart tehtud, siis ei pea seda kaarti kaasas kandma.
Ma nüüd mujal poodides ei käigi enam, sest muude ehituspoodide kliendikaarte ei viitsi ma rahakotti toppida, ajavad rahakoti paksuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mais oli selle kaardi tegemine igatahes tasuta. Ootasin 2 minutit, et osta 5 eur odavamalt reha. [/tsitaat]
Ahsoo.. no ma käisin mai kuus seda mulda toomas, mingi keskpaigas vms ja siis öeldi kassas mulle 3.20¤ vms hinnaks, seega loobusin, kuna käin harva seal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 21:33; 11.06 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostumöllu lehes ei hakanud silma, aga varem on olnud sooduskaardi pilt ja vastav kiri nende toodete juures, mis kaardiga odavamad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Bauhof..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.