Esileht Kodunurk Bauhofi pimendav ruloo

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Bauhofi pimendav ruloo

Postitas:

Kas bauhofi selline hele pimendav ruloo teeb öisetest linnatuledes toa pimedaks?

https://www.bauhof.ee/et/pimendav-creya-ruloo-240x180cm-beez-592398

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.05 21:53; 21.05 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pimendav võiks ikka pimendada tõepoolest.
Samas ruloo on nii odav toode, et mina telliks selle kardinasalongist.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.05 22:38; 19.05 13:29; 20.05 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas bauhofi selline hele pimendav ruloo teeb öisetest linnatuledes toa pimedaks?

Siis teeb, kui akendele on paigaldatud nutiklaas. Siis oleks kindla peale minek.
Praegu veel müüvad seda vähesed, aga paari kuu kuni poole aasta pärast vast saab igalt tänavanurgalt ja ehitusbutiigist osta.

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 09:38; 20.05 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks küll 53 eurot ühe akna peale väike summa pole 🙁
Pole teemaalgataja.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nutiklaas ei tee ju PIMENDAVAKS vaid lihtsalt mattklaasiks?
https://www.nutiklaas.ee/tehtud-tood-1/eramaja-9-akent
muidu reklaam on hea jah, aga tee siis vahet, mida küsitakse.

Pimendavad rulood pimendavad ikka, meil olid maja lastetoas mingid anttila imeodavad (aga ilusad rõõmsad kollased) rulood, pimendasid nagu nalja.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.05 10:16; 19.05 11:59; 19.05 19:39; 21.05 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaks pigem pimendavaid kardinaid, sest siis saad akna katta nii, et valgus ei hakka servadest paistma. Kui ruloo on umbes nii suur, et katab aknaava, siis jääb valgus ikkagi äärtest sisse pressima. Kui sul on tänavavalgus otse akna all või näiteks suvel hakkab ikkagi rulooga servadest valgus sisse pressima ja võib häirivalt mõjuda. Ja kardin siis ka selline, et aken oleks korralikult kaetud, üle ääre varuga.

Odavamaid pimendavaid kardinaid võid leida näiteks Jyskist või siis osta kangapoest pimendav kangas ja lase valmis õmmelda. kardina õmblemise saab harilikult tellida sellesama kangapoe kaudu. Kellel õmblusmasin kodus, see saab kardina õmblemisega ise ka hakkama. Pimendavate kangaste seas on täitsa kena valik, ruloode seas on suht ikaldus, ainult plass beež.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pimendava ruloo juures ei mängi ruloo enda värv mingit rolli, kuid tõesti, katvus servadest on kriitilise tähtsusega.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.05 11:37; 19.05 18:31; 02.06 14:11; 02.06 20:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui panna ruloo jooksma ilusti aknapale lähedalt, siis jääb imeväike kriipsuke, mis ei sega kedagi. Asi on paigalduses. Palju raskem on minu hinnangul kardinaid ööseks ette tõmmata nii, et kuskilt pilust ei hakkaks hommikulpäike sisse paistma (keskelt, mis ruloo puhul polegi võimalik, ja äärtest)- kogemused IKEA pimendavate kardinatega (osad odavamad neist pole 100% pimendavad, vaid paistavad vähesel määral veel läbi ka). Kuna on olnud mõlemad, siis eelistaksin oma kogemustest rulood.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.05 10:16; 19.05 11:59; 19.05 19:39; 21.05 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas bauhofi selline hele pimendav ruloo teeb öisetest linnatuledes toa pimedaks?

https://www.bauhof.ee/et/pimendav-creya-ruloo-240x180cm-beez-592398

mina usun küll, et pimendab. Mul on Jyskist pimendavad kardinad ostetud, polnud neisse üldse usku aga täitsa pime on tuba.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks küll 53 eurot ühe akna peale väike summa pole ????

Pole teemaalgataja.

Seda enam valiks hoolega ja investeeriks pigem korralikku asja.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.05 22:38; 19.05 13:29; 20.05 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kardin teeb pimedamaks kui ruloo, aga vajab korralikku kardinapuud. Enamus neid torusid kipub ajapikku ära vajuma, peaks lausa lakke kinnitama korraliku (aga mitte väga ilusa) siinidega kardinapuu. Meil on olnud väga erinevaid variante erinevates kodudes ja lakke kinnitatud plastikkardinapuu on küll natuke kole, aga kõige vastupidavam ja praktilisem ja kardinad jooksevad neil kõige vabamalt.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 13:37; 20.05 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

a) Ruloo tuleb osta nii lai, et ulatuks 20 cm mõlemalt poolt üle aknaava.
b) Ruloo tuleb kinnitada lakke, et kangas liibuks võimalikult vastu aknapalet. Kui paigaldada seinale, jääb rulli+kinnituste võrra vahet ja valgus paistab küljelt ikka. Kui paigaldada aknaraamile või aknapale sisse, on sama lugu. Valguskuma äärtest jääb ikka.
c) Ka tellitavad rulood (st siinide sees liikuva kangaga) pole täispimendavad. Seepärast on nt meil lahendatud see siinruloode + omakorda pimendavate kardinatega.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 14:41; 27.05 19:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui panna ruloo jooksma ilusti aknapale lähedalt, siis jääb imeväike kriipsuke, mis ei sega kedagi.

maitse asi. minu meelest on just selline paigaldus see, mida vältida tuleb, sest kui tahad, et servadest valgus sisse ei paistaks, siis peab ruloo ulatuma seina peale ja kindlasti rohkem kui mõne cm.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.05 11:37; 19.05 18:31; 02.06 14:11; 02.06 20:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

maitse asi. minu meelest on just selline paigaldus see, mida vältida tuleb, sest kui tahad, et servadest valgus sisse ei paistaks, siis peab ruloo ulatuma seina peale ja kindlasti rohkem kui mõne cm.

Loomulikult peab, ma rääkisin ülemisest paigaldusest, mitte ruloo laiusest, mis peab olema loomulikult vähemalt 15cm mõlemalt poolt aknast laiem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.05 10:16; 19.05 11:59; 19.05 19:39; 21.05 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mõõdud sobivad, siis telli Bauhofi e-poest ära ja siis kodus vaatad, kui ei pimenda, saad tagasi saata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

maitse asi. minu meelest on just selline paigaldus see, mida vältida tuleb, sest kui tahad, et servadest valgus sisse ei paistaks, siis peab ruloo ulatuma seina peale ja kindlasti rohkem kui mõne cm.

Loomulikult peab, ma rääkisin ülemisest paigaldusest, mitte ruloo laiusest, mis peab olema loomulikult vähemalt 15cm mõlemalt poolt aknast laiem.

Seda ma kuulen küll esimest korda, et ruloo aknast 15-20 cm laiem tehakse. Kardinatootjad küll selliseid soovitusi ei jaga, pigem 4-5 cm.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.05 22:38; 19.05 13:29; 20.05 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nutiklaas ei tee ju PIMENDAVAKS vaid lihtsalt mattklaasiks?

See, et sa teksti lugeda ei oska, pole ju mingi asi mida sa reklaamima peaks?
Või siiski on?
Normintelligentsiga inimene sai aru, et need kaks vaid koos töötavad…
Sina kahjuks mitte.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 09:38; 20.05 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi troll jahub siin pidevalt normintelligentsist, tunneksin huvi, mis imeasi see selline on? Kuskil on mingid normid sätestatud intelligentsile? Enne kui teisi solvama hakata, peaks ise natuke koolis käima.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 13:37; 20.05 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta üritab, aga hambad on nüriks jäänud ja aju ära joodud, ainult paar stampi tuleb endisest arsenalist meelde. Igonreeri teda. Pointile ta ka pihta ei saa, ajab lolli juttu suust välja ja arvab, et mattklaas pimendab… meie “normintelligents” pole jääklaasi kunagi näinud nähatavasti, kui mattklaas alati pimendab. Vaata veelkord minu pandud videot, pane vahepeal pausile, kui allanormiintelligents järele ei jõua, siis vaata veelkord. Siin on lühem video. Kas tuba on videos pime? Kas see on see, mida teemaalgataja küsis, või tahtis ta PIMENDAVAT ankakatet?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.05 10:16; 19.05 11:59; 19.05 19:39; 21.05 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kahe akna ees sellised rulood, aga eri suuruses, sest aknad on erineva suurusega. Pimendavad kenasti, aga laiema akna ruloo plastikust mehhanism ei jaksa seda rasket kangast vedada ja hakkab nö tühja jooskma. Mees on mitu korda pidanud seda parandama, praegu töötab ausõna peal. Väiksemal aknal töötab kenasti. Kusjuures meil see laiem ei ole isegi nii lai nagu lingil. Nii et ma ei julge seda küll soovitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on magamistoas sama firma pimemdav ruloo, värv on ka sama. Pimendab küll hästi, sest materjal on täiesti läbipaistmatu. On selline variant, mis kinnitub akna külge haakidega ehk on aknaklaasile väga lähedal, sest nii on mugav akent avada ka siis kui ruloo on alla tõmmatud. Kui mõõdud aknaga sobivad, siis soovitan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 19:29; 21.05 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on magamistoas sama firma pimemdav ruloo, värv on ka sama. Pimendab küll hästi, sest materjal on täiesti läbipaistmatu. On selline variant, mis kinnitub akna külge haakidega ehk on aknaklaasile väga lähedal, sest nii on mugav akent avada ka siis kui ruloo on alla tõmmatud. Kui mõõdud aknaga sobivad, siis soovitan.

Kas ilma auke puurimata kinnituvad-meil tegu üürikorteriga ja kui saab panna, aga siis need aknad mis lahti ei käi sinna ei saa ju neid panna ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.05 21:53; 21.05 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ilma auke puurimata kinnituvad-meil tegu üürikorteriga ja kui saab panna, aga siis need aknad mis lahti ei käi sinna ei saa ju neid panna ?

See käib jah selliste konksude ja kahepoolse teibiga ning saab panna ainult avatavale aknale. Meil ongi magamistoas üks suht kitsas (100 cm laiune) avatav aken.
Suuremamõõtmelised käivad kõik kruvidega, sest see ruloo siis ise on juba ka päris raske. Ning kui on kõrvuti avatav ja mitteavatav osa, siis tasub ilmselt valida seinale kinnitatav ruloo või mõõdu järgi tellida kasettrulood.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 19:29; 21.05 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan uneprille, pole kardinat vaja

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsime laste tuppa ja väga hästi teeb toa pimedaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

maitse asi. minu meelest on just selline paigaldus see, mida vältida tuleb, sest kui tahad, et servadest valgus sisse ei paistaks, siis peab ruloo ulatuma seina peale ja kindlasti rohkem kui mõne cm.

Loomulikult peab, ma rääkisin ülemisest paigaldusest, mitte ruloo laiusest, mis peab olema loomulikult vähemalt 15cm mõlemalt poolt aknast laiem.

Seda ma kuulen küll esimest korda, et ruloo aknast 15-20 cm laiem tehakse. Kardinatootjad küll selliseid soovitusi ei jaga, pigem 4-5 cm.

Kui tahad, et ikka tõeliselt ka pimendaks ja äärtest valgust võimalikult vähe paistaks, tuleb ülekate võtta rohkem. Muidugi võib omal nahal kõik järele katsetada, aga võib ka kuulda võtta neid, kes need katsetused juba läbi teinud. Nagu näiteks mina.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 14:41; 27.05 19:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin need rulood (valged) tütre tuppa. Sellise mõõduga, et ulatuks külgedelt ja alt üle ca 10 cm. Pimedaks teeb küll toa, aga kvaliteet on kehv. Ruloo libiseb pidevalt pesast välja, laps muudkui kutsub appi tagasi seda panema. Ruloo jääb siis kas alla või üles. Mitmeid kordi olen kahetsenud, et sealt ostsin. Kodus on ka kallimad rulood, mis on müüja poolt paigaldatud – kunagi pole nendega sellist muret olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ruloo libiseb pidevalt pesast välja, laps muudkui kutsub appi tagasi seda panema. Ruloo jääb siis kas alla või üles. Mitmeid kordi olen kahetsenud, et sealt ostsin. Kodus on ka kallimad rulood, mis on müüja poolt paigaldatud – kunagi pole nendega sellist muret olnud.

äkki on põhjus ikka paigaldajas, mitte ruloos? mul mitmed poest ostetud ja ise paigaldatud rulood juba aastaid laitmatult toiminud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.05 11:37; 19.05 18:31; 02.06 14:11; 02.06 20:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ruloo libiseb pidevalt pesast välja, laps muudkui kutsub appi tagasi seda panema. Ruloo jääb siis kas alla või üles. Mitmeid kordi olen kahetsenud, et sealt ostsin. Kodus on ka kallimad rulood, mis on müüja poolt paigaldatud – kunagi pole nendega sellist muret olnud.

äkki on põhjus ikka paigaldajas, mitte ruloos? mul mitmed poest ostetud ja ise paigaldatud rulood juba aastaid laitmatult toiminud.

Pesast võib välja libiseda siis, kui on need otsad on liiga kaugele üksteisest paigaldatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ruloo libiseb pidevalt pesast välja, laps muudkui kutsub appi tagasi seda panema. Ruloo jääb siis kas alla või üles. Mitmeid kordi olen kahetsenud, et sealt ostsin. Kodus on ka kallimad rulood, mis on müüja poolt paigaldatud – kunagi pole nendega sellist muret olnud.

äkki on põhjus ikka paigaldajas, mitte ruloos? mul mitmed poest ostetud ja ise paigaldatud rulood juba aastaid laitmatult toiminud.

Pesast võib välja libiseda siis, kui on need otsad on liiga kaugele üksteisest paigaldatud.

no seda minagi, et viga on ikka paigalduses.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.05 11:37; 19.05 18:31; 02.06 14:11; 02.06 20:26;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Kodunurk Bauhofi pimendav ruloo