Esileht Ilu ja tervis BB kreemid ja puudrid???

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: BB kreemid ja puudrid???

Postitas:

Seletage palun rumalale inimesele, mida tähendavad need “BB” initsiaalid seal ees? Olen poes näinud ka CC kreemi. Kas need on mingid teismelistele mõeldud tooted või mille poolest nad teistest kreemidest ja puudritest erinevad?
Vot olen maamunal niikaua elanud, kuid ei tea sellest küll veel mittemidagi. Äkki, palun valgustate, pahandada püole vaja, ma tõesti ei tea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.10 21:52; 13.10 11:50; 16.10 07:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

puudritest ei tea midagi, aga need jumestuskreemid on sellised, millel ka päevakreemi funktsioon. ehk siis 2in1 toode.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 00:51; 14.10 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

BB kreem, ehk Beauty Balm oli algselt iluravioperatsioonide taasutuseks mõeldud kreem, mida hakati siis laiemalt kasutama. See niisutab, rahustab, ühtlustab naha tooni, peidab pisivead, on päikesekaitsega jne. Niisiis kõik ühes kreem. CC kreem (Colour correct cream) on sarnane aga see ühtlustab nahatooni rohkem ja sobib rohkem näiteks punetavale nahale.
Kindlasti pole tegu ainult teismelistele mõeldud tootega. Mina näiteks täielikult BB kreemile üle läinud ja jumestuskreemi ei kasuta enam.
BB kreemi on lihtsam valida ka. Kuna see ühtlustub sinu nahatooniga, siis on valikus vaid 2-3 tooni.
Minu lemmik on Lumene C-vitamiiniga BB kreem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.10 09:35; 14.10 11:09; 14.10 12:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]BB kreem, ehk Beauty Balm oli algselt iluravioperatsioonide taasutuseks mõeldud kreem, mida hakati siis laiemalt kasutama. See niisutab, rahustab, ühtlustab naha tooni, peidab pisivead, on päikesekaitsega jne. Niisiis kõik ühes kreem. CC kreem (Colour correct cream) on sarnane aga see ühtlustab nahatooni rohkem ja sobib rohkem näiteks punetavale nahale.
Kindlasti pole tegu ainult teismelistele mõeldud tootega. Mina näiteks täielikult BB kreemile üle läinud ja jumestuskreemi ei kasuta enam.
BB kreemi on lihtsam valida ka. Kuna see ühtlustub sinu nahatooniga, siis on valikus vaid 2-3 tooni.
Minu lemmik on Lumene C-vitamiiniga BB kreem.[/tsitaat]
Suur tänu abistajhatele. Olen nüüd jälle grammivõrra targem. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.10 21:52; 13.10 11:50; 16.10 07:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas seda mineraalkosmeetika tootjatel ka on ja millist neist soovitate sel juhul?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aasia ja lääne toodetel on mäekõrgune vahe.
Aasia omad tõesti teevad kõik v.a. pesevad Su pesu (vananemisvastane (?), niisutav, punetust neutraliseeriv, paranemist soodustav, päikesekaitsega, kattev) aga Lääne brändid pole miskit muud kui toonivad niisutajad (poolläbipaistev või üksnes tooniv lõpptulemus, mõnel pole SPFigi).
See oran¸ õline möks, mille Garnier välja andis, on ere näide läbikukkumisest. Viimasel ajal on kontseptsiooni veidi uuendatud ergo Lumene CC kreem. Lääne kraam tavaliselt heledanahalistele ei sobi – jääb liiga tume, aasia omad aga on värvitoonilt ideaalsed.
Mineraalkosmeetikatootjatel on paljudel – tuntuim oleks siinkohal Iredale. Ise pole proovinud, sest jube kallid on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Punguja kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aasia ja lääne toodetel on mäekõrgune vahe.
Aasia omad tõesti teevad kõik v.a. pesevad Su pesu (vananemisvastane (?), niisutav, punetust neutraliseeriv, paranemist soodustav, päikesekaitsega, kattev) aga Lääne brändid pole miskit muud kui toonivad niisutajad (poolläbipaistev või üksnes tooniv lõpptulemus, mõnel pole SPFigi).
See oran¸ õline möks, mille Garnier välja andis, on ere näide läbikukkumisest. Viimasel ajal on kontseptsiooni veidi uuendatud ergo Lumene CC kreem. Lääne kraam tavaliselt heledanahalistele ei sobi – jääb liiga tume, aasia omad aga on värvitoonilt ideaalsed.
Mineraalkosmeetikatootjatel on paljudel – tuntuim oleks siinkohal Iredale. Ise pole proovinud, sest jube kallid on.
[/tsitaat]
Ma julgeksin natuke vastu vaielda. BB kreemil ja toonival niisutajal on ikka suur vahe. Kasutasin enne BB kreemide turuletulekut aastaid suvisel ajal toonivaid niisutajaid ja erinevus on tuntav.
Olen heledanahaline ja nende Lääne BB kreemide heledamad toonid on mulle värvi poolest kõik sobinud. Ma olen neist suurema enamuse läbi proovinud enne kui Lumene juurde kindlaks jäin. Lumene CC kreem ei sobinud mulle üldse ja tean naisi, kes jumaldavad seda Garnieri kreemi. Nii et minu point on selles, et tuleb erinevaid proovida ja omale sobivaim leida.
Aasia firmade toodangut pole isiklikult proovinud. Oleks tore kui sa kirjutaksid oma kogemusest milliseid sa soovitad. Ma olen kuulnud, et eriti Koreas toodetud kreemid pole kõige tervislikuma koostisega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.10 09:35; 14.10 11:09; 14.10 12:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole vaja, et oleks ülitervislik koostis – mul oleks vaja, et nägu ei oleks oran¸ või roosa mask. 🙂 Seega olen üliõnnelik, kui midagigi piisavalt heledat leian. Lumene heledaim BB-kreem on minu nahal oran¸ karuõudus.
Kuna Korea omadel on üldjuhul ülitugev füüsikaline päikeseblokaator (loe: tsink- või titaandioksiidisisaldus on suht ülemise piiri lähedal) on neil ka selline tiba kahkjashall alatoon. Ma olen sellist hallikaskollakjat tooni AASTAID otsinud. Mõne kuu pärast saab ehk ka kirjeldada efekti näonahale kuigi ega mu ootused ja lootused kreemi ostes sellele just pandud polnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et asi on ülitervislikust kaugel. Lääne tooteid ostes ma vähemasti tean, et need vastavad reeglitele ja regulatsioonidele. Aasia on selline hall territoorium kus on enam-vähem kõik lubatud.
See lugu tuli meelde:
http://www.taipeitimes.com/News/taiwan/archives/2010/10/19/2003486039

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.10 09:35; 14.10 11:09; 14.10 12:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on aastast 2010. Kuidas case lahenes?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina kasutan mingit Korea BB-kreemi ja ÜLIHEA on. esiteks katab paremini kui mistahes jumestuskreem, mida elu jooksul proovinud olen, samas ei jäta absoluutselt mingit sellist muljetki, et midagi oleks nahale kantud, ehk siis väga loomulik. toonisobivus ideaalne (olen meie inimeste mõistes lubivalge nahaga, sest mu näole sobivaid jumestustooteid pole meie kaubandusest siiani leidnud). ei tekita mu ülitundlikule aknega nahale mingeid probleeme ja püsib veatult tunde. ühesõnaga ideaalne toode. kõige selle juures mind enam isegi ei huvita, mis seal sees on.

firma võis äkki olla Nature Republik?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.10 18:04; 15.10 18:18; 16.10 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ei ole küll aru saanud, et vana hea tooniv päevakreem kuidagi BB kreemist erineks. Vanale asjale pandi uus nimi ja müük läheb jälle mühinal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 00:51; 14.10 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mina kasutan mingit Korea BB-kreemi ja ÜLIHEA on. esiteks katab paremini kui mistahes jumestuskreem, mida elu jooksul proovinud olen, samas ei jäta absoluutselt mingit sellist muljetki, et midagi oleks nahale kantud, ehk siis väga loomulik. toonisobivus ideaalne (olen meie inimeste mõistes lubivalge nahaga, sest mu näole sobivaid jumestustooteid pole meie kaubandusest siiani leidnud). ei tekita mu ülitundlikule aknega nahale mingeid probleeme ja püsib veatult tunde. ühesõnaga ideaalne toode. kõige selle juures mind enam isegi ei huvita, mis seal sees on.

firma võis äkki olla Nature Republik?[/tsitaat]

palun täpsemat infot 🙂 milline sari see täpsemalt on, mida kasutad? Botanical Pore, Hawaiian Fresh Pore, Snail, by Flower?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

täpne asi on siis Nature Republic by Flower BB cream.

SPF35 on sellel ka. mida sisaldab, pole aimugi, kogu pakend on sulaselges korea keeles 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.10 18:04; 15.10 18:18; 16.10 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust kohast te neid Korea ja Taiwani BB kreeme ostate?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.10 21:52; 13.10 11:50; 16.10 07:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misshal on Eestis ka esindus aga üldiselt ikka eBay’st (müüja peab olema usaldusväärne). Sellele eelneb brändi põhjalik googeldamine ning swatchide võrdlemine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ostsin täiesti lambist ja hetkeemotsiooni ajel meon.ee’st.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.10 18:04; 15.10 18:18; 16.10 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mina ostsin täiesti lambist ja hetkeemotsiooni ajel meon.ee’st.[/tsitaat]
aitäh!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olles Aasias mõnda aega elanud, siis võin öelda, et kohalikud tooted on seal pea viimseni valgendava efektiga. Isegi deodorandid olid valgendava efektiga. Ka eelpool viidatud ajaleheartiklis on valgendavast BB-kreemist juttu.

Ilmselt Lääne turule jõuab ka mittelvalgendavaid BB-kreeme, mis ööklubis ei helenda. Keemiline koostis on siiski tõenäoliselt natuke mürgisem kui nt Lumenel. Kui osta poest, mitte tellida netist suvalistelt saitidelt, siis peaks kreemid ka mingisugustelegi EL-i nõuetele vastama – päris arseeni ja elavhõbedat ei tohiks sisaldada.

Ise olen kasutanud Arnaud’, Joiki ja Lumene BB-kreeme. Neist Arnaud’ oli kõige kallim ja meeldis ka kõige rohkem. Joiki ja Lumenet olen kasutanud ainult nii, et segan tavalise päevakreemiga veidi vedelemaks ja heledamaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Ilu ja tervis BB kreemid ja puudrid???

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.