Esileht Beebi ja mitmikud Bebe titekõõma shampoon

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Bebe titekõõma shampoon

Postitas:

Tere. Kes on kasutanud antud shampooni ja kas aitab tõepoolest titekõõma vastu? Kuna tegemist on küllaltki kalli tootega, siis ei tahaks niisama seda osta, kui ei mõju 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitab. Kui on palju kõõma, siis esmese korraga sa sellest lahti ei saa. Mina peale esimest paari korda ei märganud mingit muutust (lapsel oli lihtsalt niivõrd palju seda peas) ja jõudsin juba ka arvata, et ei mõju muffigi. kuid ei andnud alla ja tõepoolest, järsku hakkas iga pesukorraga kõõma järjest vähemaks jääma ja praegu, mil tirts on 7,5 kuune, on pea kõõmast täisti puhas. Profülaktika mõttes pesen Babéga siiamaani, et kõõm tagasi ei tuleks. Pudel on 200 ml ja mul üle poole alles. Nii et minu hinnangul- toode, millest jagub sul lapse pea pesuks ligi aastaks (kui mitte kauemaks) ja maksab 12-15 euri, ei ole küll kallis 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu esimesel lapsel võttis see ¨ampoon esimese korraga kõõma ära, tundus täiesti uskumatu.
Teisel lapsel oli ka kõõm, ja vot temal ei aidanud see üldse. Lõpuks kratsisin tasakesi küünega lahti kõõma, mitte miski muu ei aidanud.

ps. Paar korda olen ise pesnud selle ¨ampooniga pead, väga hea on, teeb juuksed kohevaks ja säravaks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel ei aidanud kohe üleüldse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et paremini saab nii, kui eelnevalt paned natukene õli peanahale ja siis tunnikese pärast harjad selle beebiharjaga kõõma natukene lahti ja siis pesed selle shampooniga üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitab küll, aga eks natukene on ikka vaja ise ka kaasa aidata- õlitada ja masseerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ei aita see ka, üle poole oleme juba ära kasutanud-kööm tuleb tagasi koguaeg. Õli aitab paremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ütlen samuti, et õli aitab paremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil õli üldse ei aitanud, ostsin ka nüüd selle shampooni, nädal olen proovinud, veel lahti pole saanud, aga vaatame… kellel see shampoon aitas, kas te pesite sellega iga päev või nt 1-2korda nädalas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese pesuga sai lapse pea kõõmast puhtaks, järgmised pesukorrad seda enam ei teinud, siis oli vaja peale pesu kasutada tihedate piidega kammi. Minu mäletamist mööda ei tohi seda ¨ampooni (ega mingit teist) väga tihti kasutada. Mina kasutan ¨ampooni lapse juuste pesemisel 1 x kuus, ülejäänud kordadel pesen veega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Beebi ja mitmikud Bebe titekõõma shampoon

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.