Esileht Beebi ja mitmikud Beebi ärkab iga tunni aja tagant

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Beebi ärkab iga tunni aja tagant

Postitas:

Hei!

Olen juba nii nõutu ja mõtlesin siia pöörduda, mu laps pole kunagi eriline magaja olnud aga viimased kuud on õudsad. Laps saab paari päeva pärast 6 kuuseks ja öösel ärkab iga tunni aja tagant, vahel isegi rohkem, tunnen, et olen varsti hull valmis. Tegu on tissilapsega, igakord kui üles ärkab õnnestub väga vähe mul teda lutiga või paitaded magama saada, enam jaolt uinub uuesti tiss suus, muidu hakkab karjuma. Olen proovinud lisapiima anda, erinevate pudelitega kuid ta ei võta neid. On kellegil kogemust ja ideid kuidas und paremaks saada? Ööunne läheb 21 ja õrkab tavaliselt 7.00 lõplikult.

Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hammaste tulekust oled midagi kuulnud ?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu beebi 5-kuune ning esineb samuti perioode, kus ärkab väga tihedalt öösel ning magama jääb ainult tissiga. Päevaunede eel võtab magama jäämiseks lutti ka, kuid öösel sellest suuremat kasu pole.
Eks neid põhjuseid võib olla mitmeid. Ma ei tea, kas oled lugenud 4. kuu uneregressioonist, see võiks küll olla ehk ajaliselt veidi varem, kuid ma usun, et võib kesta ka sinu beebi vanuseni. Teine variant võib olla kasvuspurt, mõned kasvuspurdid kestavad samuti kuid. Lisaks võib tõesti olla, et ta tugevalt seostab (öist) magama jäämist tissiga. Ma ise tunnen, et minu beebil veidi see sama probleem. Öösel olen ma ise väga kurnatud, seetõttu öösel ma väga mingisugust harjutamist teha ei jaksa, kuid püüan päevaunedesse minekut teha nii, et söömisaeg oleks kaugel, et beebi jääks magama vankris või oma voodis lutiga, mõnikord harva (kui tundub, et magamajäämine kuidagi ei taha õnnestuda) võtan ta siiski ka kaissu, kuid tissi üritan mitte anda.
Veel võid ehk proovida ööseks kõhu korralikult täis sööta, õhtu poolikul tihedamalt rinda pakkuda.
Loodan, et saate varsti paremini magada!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hammaste tulekust oled midagi kuulnud ?

Miks nii ülbelt vastata? Kõik beebide uneprobleemid ei ole hammaste lõikumisega seotud.

Teemaalgatajale pakun ka, et tegu võib olla uneregressiooni või arenguhüppega. Arenguhüppeid saad jälgida Wonder Weeks äpist, kui selle telefoni installid. Kolmas variant on see, et laps tellib piima juurde. Janu võib ka sellise palavusega olla. Ma olin ise ka hädas sellega, et laps magas öö läbi tissiga, muidu röökis. Ta on muidugi sinu beebist vanem ja aitaski ainult öisest rinnast võõrutamine. Hetkel saab hommikul 4-5 vahel rinda, varem ärgates pakun vett ja magab edasi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui last võõrutasin öisest söötmisest, kuskil 2-3a? siis ta jõi öösel uskumatus koguses vett korra või kaks öö jooksul. Tõenäoliselt on beebil janu. Hirmus palav on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.06 06:56; 26.06 06:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja päeval ja õhtul palju süüa anda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.06 06:56; 26.06 06:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole eriline lohutus, aga minu kaks last magasid esimesed 1,5 aastat just tunni kaupa. Proovisime kõike, st tühi kõht ei olnud probleemiks, said palju kaisus olla (magasidki kaisus, aga sellest hoolimata ärkasid pidevalt), iga ärkamisega kaasnes vigin ja nutt, öine rinnast võõrutamine ja hilisem täielik võõrutamine ei omanud absoluutselt mingit efekti. No lihtsalt ongi sellised rahutud lapsed. Ka päeval ei maganud tundide kaupa rahulikult.

Ühel hetkel hakkasid magama 2 tunni kaupa, siis veel natuke ja nii läks. Noorem (2a) ärkab siiamaani paar korda öö jooksul üles, aga see on täiesti kökimöki varasemaga võrreldes.

Lohutus on ehk see, et oleme elus ning varsti sünnib kolmas laps 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 8-kuune beebi,kes samuti rahutu magaja.
Ööunne 20-21 ajal,max tunni magab ja siis hakkab keerutama,vähkrema.
Panen rahutu une hammastetuleku süüks- all 2 olemas,nüüd järsku meeletu närimissoov tulnud,viril ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

B12 vitamiini puudus mängis meil rolli. Pärast selle korda saamist magas paremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mõlemad lapsed on esimesed kaks aastat tissi otsas uinunud ja maganud. Mingitel arenguperioodidel rohkem, vahel vähem.

Läheb üle 😉 Mida vähem stressad seda parem teile mõlemale. Mine vooluga kaasa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebi ärkab iga tunni aja tagant

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.