Esileht Beebi ja mitmikud Beebi ei hoia pead

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Beebi ei hoia pead

Postitas:
Kägu

Tere!

 

Olen täitsa hullumise äärel oma 4,5 k lapse arengu tõttu. Nimelt ei suuda ta kätest tõstes korralikult pead kaasa võtta. Näha on, et tal esinevad lihaspinged, kuna käed on tihti rusikas, ilmselt veereb kõhult seljale ja samuti viskab end tihti nö vibusse.

Seetõttu saatis lastearst meid edasi neuroloogile ja füsioteraapiasse.

Uh on tehtud-sellega kõik korras.

Mis te arvate, kas füsioteraapiaga saab asja varsti korda?

Äkki siin emasid, kelle laps pole ka arenenud nö raamatu järgi nagu eeldatakse vaid aeglasemalt.

Kuigi tehtud uuringud ja analüüsid korras, siis on hirm lihtsalt nii suur, et äkki on midagi totaalselt lahti ja valesti.

Muidu väike laps nagu ikka.

Koogab, häälitseb, sööb, haarab, aga peahoid teeb murelikuks.

Hakkan juba kõige halvemat kartma, et akki on midagi ikka nii halvasti, kuigi lastearst kinnitas, et saab asja korda.

Eks ma olen palju neid halbu asju ka lugenud, kus lastel tuvastatud küll rasked geenirikked, sügavad puuded jne.

Selline tunne  et mõtle end või hulluks.????????????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Usun, et füsioterapeudi juures saate abi. Kindlasti pead ka ise kodus beebiga võimlema ja massaaži tegema, et toetada arengut.
Ja ära googelda, leiad asjatult liiga palju infot, mis sind praegu ei aita. Kui lastearst on optimistlik, siis on ju super. Edu beebile!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa vist tegid juba ühe teema siia,.eks? Käisid ära siis füsioteraapias, kas füsioloog vaatas lapse üle ja soovitad midagi? Kui jah, siis ühe korraga ei hakkagi asjad kuskile liikuma, järjepidevust on vaja.

Muretse vähem, st googelda vähem ja anna asjadele aega ikka!

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui lastearst andis optimismi ja geneetikule ei suunanud, siis ilmselt ei tasu üle mõelda. Võimalik, et ongi lapsi, kel on kõik hästi, kuid kes on arengus teatud aspektides maas ja jõuavad järele. Teiste kogemused paraku ei anna palju juurde siinkohal.

Füsioteraapia reaalselt parandab olukorda, kuid keegi ei oska praegu sulle öelda, kas on mingi rike või ei. See teadmatuse faas ongi kõige hullem aeg. Füsioteraapia mõju samas peaks selguma väga kiirelt. Vaata, kuidas teil seal minema hakkab.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu kaksikud (olid küll enneaegsed) hakkasid ka pead hoidma, käputama, istuma hilja. Kõndima umbes 1,2 aastaselt. Nüüd kohe kaks ja füüsiliselt väga võimekad. Isegi endast vanematega võrreldes. Nii, et ära muretse. Füsioteraapiast on väga palju abi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teil läheb, kas peahoid tekkis?

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja.

Tänaseks on mu laps veidi üle viiekuune ja paistab, et peahoiuga võib jääda rahule. Käimegi füsioteraapias ja ujumas, samuti sai käidud ka neuroloogil, kes tunnistas lapse terveks ja jäi peahoiuga rahule. Samuti väitis arst, et eakohased oskused on minu lapsel siiski olemas.

 

Eelmine teema-1,5 kuuse beebi hüsteeriline röökimine on ka minu tehtud, aga praegu ma vastasin siis siia.

Ma usun/loodan ka, et mu laps on tegelikult täiesti terve ja mingilgi määral vähemalt pingutasin ma ise ka üle kartes jah kõige hullemat.

Siiski jäime me neuroloogi jälgimise alla, kuna aprillis tuleb teha uus visiit.

Püüan olla siiski positiivselt meelestatud, halbu asju mitte lugeda ja lahti kaevata.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebi ei hoia pead