Esileht Beebi ja mitmikud Beebi ei kasvanud pikemaks

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Beebi ei kasvanud pikemaks

Postitas:
Kägu

Kellel kogemust, kuu ajaga ei kasvanud beebi pikemaks, kuigi juurde võttis küll. Kas kellelgi veel nii olnud? Minu jaoks ehmatav, perearst ei öelnud aga midagi. Kas kellelgi veel nii olnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arsti juures ei küsinud seda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõõtmisviga ei või olla?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi, imiku mõõtmine on väga loominguline tegevus, mõõtmisviga võib olla päris suur. 🙂 Kui kaaluiive on korras, siis kindlasti pole põhjust muretseda!

 

Perearst

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proovi ise beebit kodus mõõta ja saad ise aru, kui umbes see tegevus siiski on.  Mingi 5cm vabalt saad siia-sinna teda mõõta.  Sõltub sellest, kui sirgeks see beebi sinna laua peale venitatud on.

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka vedrubeebi – kord on 5 cm pikemaks kasvanud, siis jälle 2 cm lühemaks jäänud 😀

Tõenäoliselt jah mõõtmisviga.

 

 

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu laps ka üks kuu ei kasvanud pikemaks, ei näinud probleemi selles. Nüüd ta juba 3 ja võiks aeglasemalt kasvada 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu üks laps oli ühekuusena perearsti juures kontrollis käies lühemaks jäänud.  Võrreldes sünnitusmajas mõõdetud pikkusega. Naersime, et “läks pesus kokku”. Kui lapsel kaal kasvab, siis muretseda pole vaja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu beebi kasvas eelmisel kuul “liiga vähe”. Ootasin, et vähemalt 2 cm oleks juurde mõõdetud, sest riided olid kõik väikseks jäänud, aga mõõdeti napp 1 cm pikemaks kui varasemal korral. Nüüd just käisin uuesti ja selle kuuga olla beebi 4 cm kasvanud. Ilmselgelt ei ole ta viimase kuuga 4 cm kasvanud (ligi aastased ei kasva enam nii palju korraga), vaid ilmselt mõõdeti eelmine kord vähem ja see kord siis kas õigesti või pisut rohkem.  Beebi pikkuse mõõtmine pole täppisteadus, kuigi mõõdulint ise nagu võiks seda võimaldada…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebi ei kasvanud pikemaks