Esileht Beebi ja mitmikud Beebi ei küsi rinnale…

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Beebi ei küsi rinnale…

Postitas:

…aga samas tissist ära ka ei ütle.

Pooleteist kuune beebi on sünnist alates ilusti kosunud. Alguses andsin rinda iga 2 h tagant siis iga 3 h tagant – piim ilusti rinnas olemas. Öösel lasen tal ise reguleerida ja andsin iga väikse kägina peale rinda. Nüüd olen aru saanud, et ta kägiseb kakamise või gaaside pärast ja lükkan luti suhu ja magab edasi – süüa ei anna. Samas kui talle tissi suhu lükkaks siis sööks ikka mingi 15 minti. Kas peaksin talle ikkagi süüa andma või ootama kuni ta ikkagi tühja kõhu pärast nutma hakkab? Magama läheb kella 22 ajal ja siis esimese kägina teeb mingi 4 paiku ja kui talle süüa annan siis järgmine kord kägiseb 7 paiku. Täna öösel panin siis 4 ajal luti suhu ja magas poole 6ni ja siis kägises aga ei nutnud sellist tühja kõhu nuttu… Andsin ikkagi süüa ja sõi isuga. Päeval jälgin ikka seda 3-4 h vahet söögikordadel, kuigi beebi süüa otseselt ei küsi – kui nutab siis puuksu pärast. Üldse tundub, et ta nutab siis kui talle midagi haiget teeb aga kõhtu tühjaks pole ma tal vist lasknudki. Saan aru, et järelikult ta saab vajaliku piima toidukorral kätte ja järelikult on piima toiteväärtus ka suur, et beebi tihti tissi ei küsi.

Küsin siis nii – kas teie ootate, millal beebi ise küsib rinnale (laps ju ennast nälga ei jäta) või jälgite ikkagi mingit graafikut päeval? Kui graafikut siis, kui suureks lasete vahe päeval?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu üks poistest oli ka selline kes ei nutnud vaid kägises öösiti.Mina andsin süüa sellise kägina peale.Paar korda öösiti sõi,tema ei karjunudki – vähemalt mitte tühja kõhu pärast.Minul 2 -kuune poiss kodus ja egas ta ka öösel ei karju,ikka hakkab nihelema ja sahmerdama mispeale annan rinda(tavaliselt kaks korda öösel).Samas minu 2-kuune kaalub natuke üle 7 kg ,kui ta öösiti ei sööks siis rõõmustaksin ainult selle üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu täpselt sama vana ka ei nuta/karju öösiti vaid kägiseb. Ja täpselt samuti annan talle viimase söögi umbes kell 22 ja esimese siis 5-6 ajal. Kui vahepeal kägiseb, siis panen luti suhu ja kussutan magama tagasi.
Tore ju kui peab pikki vahesid öösiti ja ei nuta/karju 🙂

Samuti päeval, kui tõuseb üles ja söögist on 3-4 h möödas siis annan talle süüa vaatamata sellele, et ta ei nuta/karju.

Kooskasvamise raamatus kirjutab, et laps õpib vanemat usaldama ja teab, et süüa antakse ka ilma karjumata ja siis ta enam ei peagi nõudma valjuhäälselt. Ei tea, kas see ka tõsi on aga kõlab toredalt ja mul on ainult hea meel, kui mu laps mind usaldab ja teab, et ma teda näga ei jäta 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu laps isegi ei kägise, ähib ja puhib ja vehib kätega, ma nagunii magada siis ei saa ja annan rinda. Öösel on kõige lühemad vahed 5 tundi olnud, kõige pikemalt magas järjest 10 tundi. Laps on kehekuune.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebi ei küsi rinnale…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.