Esileht Beebi ja mitmikud Beebi ei maga öösel.

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Beebi ei maga öösel.

Postitas:

Tähendab, ta magab, aga pidevalt ärkab ja siis nutab. Varem uinus ta tissi abil, nüüd sai sellest võõrutatud juba jupp aega tagasi, aga ikka ärkab pidevalt ja kuidagi ei taha uuesti uinuda. Mõtlesin, et ehk on ööuni liiga pikk (21.30-7.30) ja panin ta õhtul pea 2 tundi hiljem magama, mis talle paistis sobivat, aga hommikul ikka samal ajal üleval ja öösel ka ei maganud. Päeval magab ühe pika une (2,5h) ja ühe lühikese (30min). Süüa tahab reaalselt öö jooksul korra, hommikul nii 4-5 paiku. Kui lõpuks uinub, siis poolest saati minu otsas ja sellele eelneb tavaliselt kõvasti turnimist, sobiva asendi otsimist ja valjuhäälset rahulolematuse väljendamist. Milles asi võib olla?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 14:30; 12.03 11:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su laps ei oska iseseisvalt uinuda. Rinna andmise lõpetamine ei õpeta automaatselt ise uinuma. Eks ta nüüd siis tasapisi õpib.

Mingid aegade liigutamised või vägisi sekkumine ei aita. Lapse rahustamine ja toetamine uneotsingutes aga küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hambad!? Proovi panna öösel hambageeli ja vaata kas rahuneb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja räägiks nagu minu pojast, meilt täpselt sama, tõuseb isegi püsti ja keerab ennast tihti kõhuli ja siis on suur nutt lahti. Mul on peaaegu 10 kuune, saab veel öösel rinda ka, kohe kohe plaanis võõruitada, lootuses, et äkki hakkab paremini magama. Ja zy soovitused, et laps ei oska ise magama jääda, mul poeg jääb ise õhtuti oma voodis magama ja öösel vahel ka kui vaikselt joriseb oskab ise magama jääda. Aga kui on suur kisa lahti siis tahab ainult tissi ja pärast ikka ei jää magama. Ei saa ju olla, et õhtul oskab ise magama jääda aga öösel mitte??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil jääb ka õhtul kenasti magama, lihtsalt on pikali ja paneb silmad kinni ja kõik on korras. Aga öösel hakkab trall pihta… Kas siis tõesti öösel enam ei mäleta, kuidas uinuda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 14:30; 12.03 11:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebi ei maga öösel.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.