Esileht Beebi ja mitmikud Beebi hingab kiirelt

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Beebi hingab kiirelt

Postitas:

Mis olukordades teie beebi väga kiirelt hingab?

Mu laps on ühekuune ja tundub, et hingab regulaarselt liiga kiirelt, aga teatud olukordades ikka täiesti hingeldab. Kas on normaalne, et nendel hetkedel, kus jalgade ja kätega vehib (1-kuuselt vägagi normaalne tegevus), hingeldab täiega, st võib arvata, et see on pingutusest? Vahepeal lasen tal mu jalgade peal selili lebada (minu põlv 90-kraadise nurga all), siis samamoodi hingeldab. Arsti juurde lähen, aga kohe ei saa sinna aega, nii et seni kuulaks, mis on teiste kogemused, st mis olukorras nad hingavadki väga kiirelt ja hingeldavad….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 15:56; 06.12 21:39; 30.12 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaks kuhugi koheehomme helistada. Kas siis perearstile või kasvõi perearstide infoliinile(kui seal satub pädev vastaja olema, saab sealt ka mõistlikku nõu).
Ei taha hirmutada aga minu beebil oli nö hingeldamine paar tundi peale sündi. Ma ei oskagi seda kirjeldada aga sellised kiired ja lühikesed sisse-välja hingamised.
Laps oli 4 päeva intensiivis ja sai antibiootikume, kuna kahtlustati mingit põletikku. Õnneks midagi ei leitud ja hingamine normaliseerus.

Käte ja jalgadega vehkimine võib panna hingeldama, kuna see on tema jaoks pingutus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perearstiga sai suheldud, aga lastearsti juurde pääseb alles kahe nädala pärast… Tundub pikk aeg oodata. Võib-olla tõesti helistan ka sinna nõuandeliinile…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 15:56; 06.12 21:39; 30.12 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beebid hingavadki pinnapealsemalt ja kiiresti. Kui lapsel nahavärvus normaalne, siis ise ei muretseks. Olen lasteõde ja ka 1-kuuse beebi ema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas laps magab? Kas vaikselt või norskab magades? Minu siputades ja erutudes hingeldaval lapsel oli beebina diagnoos (suurenenud harknääre, mis rõhus hingetorule). Õnneks kasvas välja ja ei vajanud sekkumist. Aga tema norskas ja vilistas ka magades.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.12 20:32; 02.01 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kahtled, siis mine 100% ja käi erakorralises ära. Beebide puhul on tõesti vaja kontrollida, kuna väga raske on aru saada, kas asi on hull või on mõni lihtne omapära lihtsalt. Ja süda saab sul ka rahu.
Võid kas või samasse sünnitushaiglasse minna, nad üldjuhul vaatavad ka kohe läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beebi nn norskab ka magades kergelt, mõnes asendis rohkem, mõnes üldse mitte. Nüüdseks sai käidud perearsti juures, lastepolikliiniku lastearsti juures, tehtud KTG ja ultraheli just harknäärmele. Kuna harknääre on suurem, siis tõenäoliselt kõik just sellest ongi, st nii häälekas hingamine kui ka kiiresti hingamine. Süda sai tõesti rahu ja hea meel on, et süda jne üle kontrolliti. Aitäh vastajatele.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 15:56; 06.12 21:39; 30.12 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beebi nn norskab ka magades kergelt, mõnes asendis rohkem, mõnes üldse mitte. Nüüdseks sai käidud perearsti juures, lastepolikliiniku lastearsti juures, tehtud KTG ja ultraheli just harknäärmele. Kuna harknääre on suurem, siis tõenäoliselt kõik just sellest ongi, st nii häälekas hingamine kui ka kiiresti hingamine. Süda sai tõesti rahu ja hea meel on, et süda jne üle kontrolliti. Aitäh vastajatele.

Tore, et probleemile selgitus leiti. Kui asi on suurenenud harknäärmes, siis oma kogemusest ütlen, et laps hakkab vaiksemalt hingama kui istuma õpib. Istuv, roomav ja kõndiv laps hingeldas ärkvel olles (lamava beebiga võrreldes) tunduvalt vähem. Öine norskamine ja vilistamine jäi vaiksemaks ja muutus lõpuks märkamatuks kui laps oli umbes 2-aastane.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.12 20:32; 02.01 13:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebi hingab kiirelt

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.