Esileht Beebi ja mitmikud Beebi issiga kodus

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Beebi issiga kodus

Postitas:

Tere, minul mure järgmine. Märtsi lõpus olen olude sunnil viibima oma pisiksest pojast 4 päeva eemal (Poja selleks ajaks 5,5 kuune). Olen väga mures, kuidas ta issiga kahekesi olles hakkama saab. Ei muretse tegelikult sellepärast, et isa hakkama ei saaks, vaid pigem sellepärast, kuidas poja reageerib, kui mind tema läheduses ei ole.Saab siiani ainult rinda. Seega küsimus oleks järgmine, kas kellegil on olnud sama kogemus ja kuidas Teie pisikesed on reageerinud? Kas olete piima ette lüpsnud, või lisatoitu selleks ajaks andnud? Igasugused nõuanded on teretulnud 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.01 10:56; 24.01 11:29; 24.01 21:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sel juhul soovitaks juba praegu teha selliseid päevi või õhtuid, et isa jääb lapsega koju, las proovib anda pudelist lisatoitu (ta ei pruugi pudelit üldse võtta, aga ehk harjub kui praegu seda juba vaikselt teha). Las isa proovib õhtuti last ise magama panna juba praeagu aegajalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnneks võtab ta meil piima ka lutipudelist ja issiga on kodus olnud ka üksi, kuid mitte nii pikka aega. Hetkel ongi issi see, kes poja õhtuti magama paneb, mina pigem muretsen sellepärast, et vahest tuleb tal korralik jonnituur, või hakkab jaurama ja ei lõpeta enne kui tiss suus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.01 10:56; 24.01 11:29; 24.01 21:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui isa muidu koguaeg lapsega toimetab, siis pole küll mingit muret. Muidugi peab juba enne proovima paar korda pudelist süüa anda. Seda võiks isa teha siis.

Ja kui isa pole muidu väga toimetanud, siis on saab seda ju nüüd tegema hakata. Mõned õhtut – mine näiteks teatrisse, kontserdile, pikemalt poodi või sõbranna juurde. Las toimetavad.
Isegi kui on natuke virilam, siis ei juhtu sellest ka midagi. Isa on ikkagi oma pere ja turvaline isik.

Mimu esimene laps jäi isaga esimest korda kaheks päevaks 4 kuuselt. Teine laps jäi päevaks juba 1 kuuselt ja paariks päevaks 3 kuuselt. Samuti oli rinnalaps ja sel ajal toitis isa pudelist. Endal oli mul pump kaasas ja muudkui pumpasin söögiaegadel piima välja. Pärast võttis rinda kenasti edasi. Mingit muret polnud õnneks.
Päeval, kui hoida sama re¸iimi, mis muidu on siis ei saa üldse vahest aru. Õhtul võibolla jouras pisut kauem magama minnes.

Minu meelest just väga positiivne, et üks isa on nõus jääma. Väga palju pole selliseid isasid olen ma aru saanud. Nii, et jõudu teile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on vahest nii et kui tita teab et mina kodus olen siis jaurab nii kaua kui tissi saab aga kui mind kodus ei ole siis jääb issiga naksti rahule sest teab et tissi pole läheduses. Ise olin just hiljuti tissitita juurest kaks ööpäeva eemal ja issi ja poja said ilusasti hakkama, laps üldse ei nutnud (no natuke jorises muidugi), ööunele jäädi 10 minutiga ja suurem kisa tuli alles siis kui mina koju tagasi tulin. Ära unusta rinnapumpa ja patju reisile kaasa võtmast, mul läksid rinnad valusaks juba esimese viie tunniga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil samuti kui eelmisel kirjutajal. Kui kodus olen ja tissi suhu ei saa, siis jaurab. Kui issiga kahekesi, siis ei ole absoluutselt probleemi. Nii pikalt ei ole nii väikese juurest ära olnud, aga natuke lühemalt küll ja väga ilusti said hakkama. Jorises vahepeal ka, aga minuga ju samuti joriseb :).
Ega nüüd muud olegi kui hakka aga sügavkülma vaikselt piima varuma ja reisile tõesti pump ja rinnapadjad kaasa. Ja pumpa mitte ainult enda pinge leevendamiseks vaid kui vähegi võimalik, siis igal lapse söögiajal, siis saad koja naastes ilusti kohe imetamist jätkata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud positiivse tagasiside eest! Eks hakkan siis vaikselt piima varuma 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.01 10:56; 24.01 11:29; 24.01 21:59;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebi issiga kodus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.