Esileht Lapse ootamine Beebi kaal

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Beebi kaal

Postitas:

Tere kaasootajad,

29+6 ja beebi kaal 1,450 ,arst ytles et suur laps,kuidas teil ?

Natuke kardan et laps tuleb väga suur ja raske sünnitada,kuigi mu eelmine oli 4 kg ja sünnitus oli kerge 5 h ainult.

 
<p style=”text-align: right;”>Päikest</p>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

31+3 nädalal kaalus laps 2015g. Arst ütles, et veidi suuremapoolsem on aga muretsemiseks veel põhjust ei näe.

Samas ise kipun asja ülse mõtlema. Kaks eelmist last olid UH kaalu järgi kasvukõvera all otsas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 30+ ja ma ei teagi palju mu beebi kaalub?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimases UHs saab kaalu teada, samamoodi ennustatakse kaalu ka LA-s.
Mul oli 35+ beebi kaaluks 2.7kg, kuu ajaga võtab ta juurde 1kg (250g umbes nädalas). Nii oli ka mu esimese raseduse ajal. 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

UH alusel kaalu ennustamine on natuke nagu kohvipaksult vaatamine – eksimisvõimalus on üsna suur (üldiselt antakse +/- 500 g).

Mul on 3. trimestril loote kaalu hinnatud ainult ühel juhul kolmest: väike kõht tekitas kasvupeetuse kahtluse ja sain saatekirja ultrahelisse järgmiseks päevaks ehk täpselt tähtajal. Seal hinnati lapse suuruseks 3,5 kg. Laps sündis 4 päeva hiljem poole tunniga ja kaalus üle 4,2 kg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

UH alusel kaalu ennustamine on natuke nagu kohvipaksult vaatamine – eksimisvõimalus on üsna suur (üldiselt antakse +/- 500 g).

Mul on 3. trimestril loote kaalu hinnatud ainult ühel juhul kolmest: väike kõht tekitas kasvupeetuse kahtluse ja sain saatekirja ultrahelisse järgmiseks päevaks ehk täpselt tähtajal. Seal hinnati lapse suuruseks 3,5 kg. Laps sündis 4 päeva hiljem poole tunniga ja kaalus üle 4,2 kg.

Minul hinnati UHs umbes nädal enne viimast sünnitust lapse kaaluks 4,1 kg ja sündis 4,3 kg, nii et üsna täpselt hinnati. Aga LAs oli see sama beebi mõni päev isegi kasvust maas, ehk pigem väiksemapoolne ja keegi pole mul LA järgi sünnikaalu kunagi sünnikaalu ennustanud, naistearsti sõnul polevat see võimalikki.

Aga huvitav, et siin nii paljudel peale LAd veel UH tehakse ja kaalu hinnatakse. Mind saadeti viimase rasedusega konkreetsetel põhjustel UHsse kaalu hindama (oli varasemalt veel suuremaid lapsi ja oli veresuhkruga probleeme) ja nagu aru sain, siis rutiinselt peale LAd enam UHsse ei saadetagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul peale LA-d ei tehtudki rohkem ultraheli ????‍♀️

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Lapse ootamine Beebi kaal