Esileht Lapse ootamine Beebi kaal

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Beebi kaal

Postitas:
Kägu

Beebi kaal oli 32+5 2475 g . Arst pani kirja ,et keskmisest suurem loode . Hirmutas ,et kui nii edasi siis lõpp kaal on 4500 . Kas kellegil on kogemusi et beebi oli 32-33 nädalal suurem ja sündiski suur beebi ,kuidas sünnitus kulges ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsisin spetsiaalselt digiloost andmed välja 🙂 Minu lapsel oli 29+5 oletatav kaal 1464 grammi, 36+5 oletatav kaal 3391 grammi. Vahepeal ultraheli ei tehtud, nii et ei tea, mis kaal sinu küsitud ajal oli, aga no kui kaalumuutuse tendentsi jälgida, siis kuskil 33. nädala paiku ilmselt 2400-2500 grammi võis olla.

Sündis 39+4, kaalus 4550 grammi. Sünnitus oli kiirem ja kergem, kui esimese lapsega, kes sündides kaalus 3850 grammi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olengi mures kuna tüdrukud olid mul palju pisemad ,3300,3700 ja 3500 ja nad kõik jäid kinni , seega 4500 ajab mind väga paanikasse ,noh ilmselt mul muidugi lõpuni kanda ei lasta ,diagnoositud ka rasedusdiabeet ja preeklampsia risk ka suur

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul mõõdeti päev enne sünnitust lapse kaalu oli 4300 ja järgminepäev kui sünnitasin kaalus laps vaid 3560 😝 ega seda last seal kuigitäpselt vist ikka kaaluda ei saa. Mina ei muretseks üle ☺️

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Lapse ootamine Beebi kaal