Esileht Beebi ja mitmikud beebi kaka

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: beebi kaka

Postitas:

laps 1,5-kuune. paaril korral mähet vahetades olen märganud, et kaka on selline vedel. kaka on ikka kollane ja sellised väiksed tükikesed sees. olen suhteliselt kohe peale kakamist mähet vahetama läinud ja kakat on suurem kogus olnud. kas võibki selline vedelam olla? või ei jõudnud veel mähkmesse imenduda? laps saab rinnapiima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.11 19:15; 07.11 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul teisel lapsel oli ka täitsa vedel kaka sünnist saati. Tükid sees, aga täitsa vedel. Isegi mekoonium oli vedel ja tuli pepult kraani all voolates maha. Ämmaemand kehitas õlgu, et ju tema omapära, ka arst ei näinud halba. Ainult mähet alt võttes pidi ettevaatlik olema, et miskit ei voolaks kuhugi ???? kusjuures laps kakas harva, 2-3x nädalas, rp peal.

Lisatoiduga alles muutus paksemaks.

Kui lapsel kakamisega vaevusi pole, siis ilmselt ongi kõik korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul teisel lapsel oli ka täitsa vedel kaka sünnist saati. Tükid sees, aga täitsa vedel. Isegi mekoonium oli vedel ja tuli pepult kraani all voolates maha. Ämmaemand kehitas õlgu, et ju tema omapära, ka arst ei näinud halba. Ainult mähet alt võttes pidi ettevaatlik olema, et miskit ei voolaks kuhugi ???? kusjuures laps kakas harva, 2-3x nädalas, rp peal.

Lisatoiduga alles muutus paksemaks.

Kui lapsel kakamisega vaevusi pole, siis ilmselt ongi kõik korras.

ma ka nendel paaril korral pidin mähkme äravõtmise ajal olema ettevaatlik, et miskit kuhugi maha ei voola. aga alati ei ole olnud selline vedelapoolsem. seepärast veidi muretsen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.11 19:15; 07.11 16:43;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Beebi ja mitmikud beebi kaka

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.