Esileht Beebi ja mitmikud beebi kaka rohekaskollane

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: beebi kaka rohekaskollane

Postitas:

laps 1,5-kuune. saab rinnapiima. nüüd mähet vahetades märkasin, et kaka rohekaskollane. gaasirohtudest hakkasin reedest andma colinoxi (varem cuplatoni). kas peaksin andma talle juurde piimhappebaktereid?(kuigi colinoxi sees peaksid piimhappebakterid juba olemas olema). kas see kaka värvus võib sõltuda minu poolt söödud toidust? mida peaksin tegema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kas muid hädasid on? kui ta on kergelt roheka alatooniga, ei pruugi olal muretsemiseks põhjust, kui muid hädasid pole. kaka ikak muudab värvi ja jah, sinu toit võib seda mõjutada.

Samuti ega ta just täna/eile vaktsineeritud? nina vesine vmt? Üldiselt iga kaka värvuse pärast ei tasu paanikasse sattuda, ikka jälgida ka muid sümptomeid ja rohkem isegi kaka tekstuuri kui värvi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui rp beebi, siis nt kurk pidi beebidel kaka roheliseks tegema. Neid asju veel, ei mäleta enam. Uuri netist. See ei pruugigi mdagi hullu olla vad tingtud mingist toidust mis sa söönud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elasin sama ehmatuse üle, kui laps oli umbes samas vanuses. Meil tekkis sellest, et mina ei joonud 2 päeva piima. Uurisin netist päris palju ja enamasti pidi sellise muutuse esile kutsuma ema järsk toidulaua muutus. Aga loomulikult ei ole välistatud ka mingi kõhuhäda vms tervisehäda.

Kuidas mina teada sain põhjuse? Lihtsalt katse-eksituse meetodil. Proovisin teist korda veel seda, et jätsin paariks päevaks piima joomata. Ja kohe hops mõjus. Lapsel oli jälle kaka roheline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud beebi kaka rohekaskollane

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.