Esileht Beebi ja mitmikud Beebi kakamine

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Beebi kakamine

Postitas:
Kägu

Selline huvitav küsimus tekkis. Olin jupp aega oma beebiga haiglas. (Söömisega oli probleeme) minu palatikaaslane väljutas oma beebil kakat välja pm iga tund. Mudis ja surus kuni tuli midagigi või kuni beebi karjuma hakkas. Ma isiklikult pole kunagi kuulnudki, et nii tehakse. Ma saan aru, kui lapsel on gaasid ja vb kõht kinni ,et siis võimled ja aitad kaasa aga kas seda natuke liiga palju pole…Ja ei tollel lapsel oli seedimisega muidu okei ja polnud gaase ka. 24 tunni jooksul oma 20 korda tundub veits liig. Lihtsalt uurin mis te siin arvate 🧐

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Arvan ja tean 5 lapse emana, et üldiselt nii ei tehta/pole vaja teha, kui lapsel pole mingit spetsiifilist eripära, mille puhul on arstiga konsulteeritud ja arst andnud juhised, et seda last konkreetselt tuleb igati aidata kakada n pärast iga toitmist vms.

Oleksid võinudki küsida, miks ta nii teeb, kas lapsel on raskusi kakada ja arst soovitas vms.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui ei ole mingut spetsiifilist vajadust, siis teeb see küll rohkem kahju kui kasu. Loodetavasti tegi ta lihtsalt harjutusi kõhule ja jalgadele mitte ei sudinud seal augus. Mõni läheb ka selle nö gaasitoruga, mida tehakse vaid äärmisel vajadusel, üle piiri.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kahjuks proua ei osanud eesti keelt ja minu venekeel piirdub ka paari lausega,sellest jäigi lihtsalt suur küsimus õhku.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oleksid võinud ju medpersonali abi paluda (st medõelt küsinud, kas see, mis see ema teeb, see on ok ja vajalik). Nad oleks siis äkki ka aimu saanud (juhul kui ema tegi isetegevust), et ema vajab nõuandeid ja on millestki valesti aru saanud, keegi on talle sellist asja õpetanud(tema oma ema, sõbranna vms), vaevalt see siis arsti nõuanne tõesti oli…

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Beebi ja mitmikud Beebi kakamine