Esileht Beebi ja mitmikud Beebi kasutab mind oositi lutina, mida teha, ise magamata taiesti

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Beebi kasutab mind oositi lutina, mida teha, ise magamata taiesti

Postitas:

Beebi on 4,5 kuud vana ja saab vaid rinnapiima. Magan beebiga koos, vorekal on pulgad ara voetud ja oma voodi vastu vorekat. Viimased nadalad on meie ood olnud kohutavad kuna tal on tekkinud komme, et mu rind peab tal oo labi suus olema. Siiani on ta maganud enam vahem oositi, soob kull u 3 korda aga maganud koheselt edasi ja rinna lahti lasknud. Nuud aga juba pikemat aega ta keeldub rinnast lahti laskma ja nii kui rinna ara votan hakkab nutma ja ei rahune enne juu rinna tagasi suhu saab. Lutti ta ei tunnista, olen neid koiki juba proovinud. Mina paraku niimoodi magada ei oska et mu rind tal suus on sest see asend on lihtsalt nii ebamugav ja mul tekkivad jalakrambid lausa. Hommikul olen nagu zombie oma paari tunnise unega. Beebil on oma tuba, kas akki peaksin vore tagasi panema ja tema toast valja kolima? Akki hakkaks paremini magama kui ma tema korval pole? Olen marganud ka seda et minu liigutamine hairib teda ja ajan teda ules. Oskab keegi head nou anda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.11 12:17; 08.11 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas tal kaaluiive on olnud alates sünnist? Kas ta näiteks kahekuuselt magas teisiti, mis tal pikim ööuni on olnud ühe raksuga järjest ilma ärkamata? Milline on päevauni? Kas sul imetamisega on kõik ok, piim jookseb ludinal? Kas oled imetanud beebi nõudmisel algusest peale või teda äratanud? Mitu korda ööpäevas imetad? Kas oled talle oma väikest sõrme proovinud imeda anda või eelnevalt soojendatud lutti? Kas nuk lutt disainkujuga (ülespidi otsast) ei sobi talle? Võid proovida enda keha vastas üht flanelllapikest kanda rinnahoidja vahel ja siis see talle ööseks nina alla panna. Tunneb su lõhna ja rahuneb. Tee talle trenni a la koertekool. Muudkui anna veidikeseks nibu suhu kui nõuab ja siis kui tõmbeid enam väga ei tee, sikuta rinda ülespoole või pane sõrm vahele suunurgast. Kui protestib, anna tagasi, aga umbes minuti pärast korda eemaldamiskatset. Korda nii kaua kuni ta annab nibu ära. Nii saad talle leebe järjekindlusega õpetada ilma nibuta uinumist. Proovi talle õhtul veidikese riisijahuga rinnapiima anda pudelist. Kõht maksimaalselt täis ööseks. Kas refluksi jama pole? Pane ta magama peaga põhjakaare suunas, äkki aitab.Proovi lambanahka talle alla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.11 22:14; 09.11 20:57; 10.11 09:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta ei vota pudelit ka! Oleme korduvalt proovinud, motlesin lisa andmisega 6nda kuuni oodata aga selline magamatus on minus tekitanud tunde et akki peaks varem alustama, akki hakkab paremini magama. Nuk lutt ka proovitud, samuti mam jne jne ei vota ja koik. Kaaluiive on korralik ja tundub et piimast mul puudust ei ole. Pikim oouni on 3-4 h aga viimasel ajal tahab koguaeg tissi otsas rippuda, paeval soob umbes iga 2,5-3 h tagant. Paevaunedega on ka kehvasti, ei oska ta mul unetsuklit ise vahetada ja kipub 40 min parast arkama, vahel onnestub und pikendada, tihti aga mitte. Magab paeval vaid oues, vankris. Niimoodi kehvasti on ta mul paeval maganud sellest ajast kui sai 1 kuuseks aga oositi on alati haati maganud kuni nuud praeguse perioodini. Ei teagi nuud mis teha kas peaksin tema toast valja end kolima voi lisa andma hakkama aga samamoodi enam ei jaksa..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.11 12:17; 08.11 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See lisatoit (ega ka mingi riisilöga) ei aita, sest tal ei ole kõht tühi, vaid ta lihtsalt tahab tissi otsas olla – see on tema jaoks rahustav ja mõnus, aitab uinuda.

Mul on see mõlema lapsega käinud õnneks vaid hooti. Mõned päevad kuni nädal on niimoodi terve öö tissi otsas ja siis läheb jälle normaalseks lapseks tagasi. 2-3 tunni tagant öösel rinda anda pole minu jaoks probleem olnud – magame mõlemad kohe edasi.

Ega ma muud oskagi soovitada, et kõigepealt oota natuke, kas läheb ehk ise üle. Kui ei lähe, siis tuleks tegeleda sellega, et ta oskaks ise uinuda (ehk siis mingi unekooli variant) või vähemalt ilma rinnata uinuda. Ka see eeldab päris mitut magamata ööd.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee nibu Purelan lanoliiniga kokku, et libedam oleks ja muudkui katsu lihtsalt ära võtta talt suust kuni õnnestub. Seda tasub teha raamatu Nututa uni järgi. Muidu imemisrefleks nõrgeneb 6- kuuselt. Proovi ka panna lamades endale midagi selja taha toeks ja jalgade vahele, nii reite kui säärte vahele. Titele pane mingi tugev tekk alla, siis saad ta oma voodisse tõsta pärast. Endale pane kindlasti tropid kõrva, et iga vääksu peale ei ärkaks, sest mõni isegi nutab läbi une. Oota alati ja kuulata, millega tegu- äkki häälitseb unes ja jääb ise vait.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.11 22:14; 09.11 20:57; 10.11 09:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu õde kasutas sellist nippi, et keeras päevauneks uinunud beebi kõhuli. Kõhuli magab kauem. Ööunne panen mina külili vasakule küljele ja kasutan mähkimisalust voodis, see rant toetab selga. Voodi päitsis on voodijalgade all 10cm kõrgendus. Lina all on lambanahk. Kui päris tasasele pinnale panna, ei tule tal maost õhk välja ja see häirib und.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.11 22:14; 09.11 20:57; 10.11 09:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps ka neid veidraid lapikuid mamme ja nukke ei v6ta eriti. Proovi m6nda lutti, mis on ümmargune, nt Super Soothiet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, tuttav tunne. Ma proovisin ka kõike, ei aidanud. Laps on 1a ja 4k ja magab endiselt tissi otsas. Päeval pole probleemi, magab õues vankris 3h jutti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 1,3-aastane põnn, kes alguses öösiti magas ja päeval istus suurema osa ajast rinna otsas. Viimased kuus kuud ta päeval sööb ainult mõned korra rinda, aga öösiti magab tiss suus. Vahel harva laseb paariks tunniks lahti ka. Hambad, mis teha.
Mina olen eluaeg kehva unega olnud, tahan magada teatud asendis, mugavalt oma padjal, teki sisse mähkunult, pimedas ja vaikses toas. Lapse kõrvalt hakkasin uinuma igas asendis, ka koduriietega, olles voodinurgal kägaras või lausa poolpüstises asendis. Hommikuks on küljed surnud, käed-jalad kah. Aga uni on täis magatud, olen lapse kõrvalt oma unetusega lõpparve teinud.
Kuidas?
Asi lihtne. Ma ei arva, et mõni rikutud unetund oleks maailmalõpp mu jaoks. Ebamugavuse korvab lapse heaolu. Närvilistel tundidel mõtlen halvad asjad heaks. Et mul on terve laps, sihuke armas. Laps, kes vajab mind nii väga, et ei taha minust öösel viie sentimeetri kauguselgi olla, jne. Kui ta öösel kell kolm otsustab, et hommik on käes, siis ma häälestan end koheselt ringi. Ei lähe närvi, kraban oma põnni kaissu, silitan teda, kiigutan, räägin juttu, laulan tasakesi, pakun tissi. Pimedas. Kui tuba on hämar ja ema ülirahulik, siis on ka laps rahulik. Isegi kui igemed valutavad. Gaasi- või koolikuvaludega on teine teema, aga ka seal mängib ema rahulikkus suurt rolli. Tean, sest mu esimene laps vaevles just nende hädade käes hullumeelsed kaheksa kuud. Sundisin end vägisi rahulikuks, sest mina olen lapse kalju ja kui mina seda olla ei suuda, kuidas saakski laps rahuneda?
Mõelge nüüd ise, kui teil endil on paha… Kumb variant on parem – kas see, et mees võtab kaissu, paitab pead ja kiigutab, või see, kui ta nähvab: mis sa virised, mul on uni, jää ükskord vait ja paigale, jää magama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no pane ta siis mehele kõhu peale näiteks, või rinnaga ta mehe rinna vastu, te peate muid madratsiväljundeid ka ikka leidma, kui et ainult su rinnapartii ja närvid…
tõsiselt räägin, noh, mida te naised tapate end siin silmnähtava kiiruga.
muidugi ei jaksa, usume, aga nüüd oleks aeg puhkuseks, et siis uuesti jaksama hakata, ega niikuinii jääb selline titt teie pärusmaaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli vanem laps selline mõnuleja. Ja väga nõudlik ka veel. Iga pisemgi minu liigutus, et mul mugavam oleks, tekitas protestikisa ja polnud juttugi, et ma ise võiks tissi suust välja võtta. Magasingi lõpuks niimoodi, et kas mees toetas selga või siis üks üüratu padi, mille ta mull selja taha sättis. See oli ainus asi, mis aitas. Niimoodi pidasin vastu lapse 1a ja 3k vanuseks saamiseni, siis võõrutasin ära, sest selg ei pidanud kauem vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,
vanem poiss oli samuti päeval ilma tissita aga öösel iga 1h pärast. 1,5 aastaselt oli minu jaoks piir käes. Muutuse tegemiseks peabki endal olema seline seis, et tunned: mitte ühtegi päeva enam nii ma edasi ei jaksa. Täna on lõpp sellel lool. Ütlesin lapsele õhtul, et tead, mulle aitab, lähen magan teises toas ja sina oled issiga. Hoidsin pöialt, et issi närvid vastu peaksid ja sättisin ennast teise tuppa magama. Ja mis siis selgus? Laps korraks nuuksatas öösel, issi lohutas ja edasi magas ta hommikuni täiesti rahulikult. Mina tagusin pead vastu seina, et miks ma juba varem nii ei teinud ja imaasjata ennast piinasin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebi kasutab mind oositi lutina, mida teha, ise magamata taiesti

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.