Esileht Beebi ja mitmikud Beebi kõrvalt kooli-piima väljapumpamine

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Beebi kõrvalt kooli-piima väljapumpamine

Postitas:

Sügisest on vaja minna kooli, 2x nädalas. Beebit hoiab issi ja piima pumpan välja, et issi saaks süüa anda, kuni ma koolis. Kuna päev u 6h pikk, siis Ilmselt peaksin selle aja jooksul vähemalt 2x välja pumpama piima Koolis? Muidu tekib rinnapõletik, kui jätta nii kaua pumpamata? Aga mismoodi ma seda koolis tegema hakkan? Imelik oleks võtta oma pump ja minna sellega siis wcsse. Kõik klassikaaslased vaataksid ju imelikult. Käekotiga ka alati imelik minna wcsse, meil on kõik tunnid ühes klassis, seega liikumist ei ole mujale klassi, et saaksin vahepeal wcst läbi käija. Või võtangi mõni vahetund oma koti koos pumbaga ja lähen wcsse pumpama? Ma lihtsalt ei kujuta ette kuidas ma peaksin koolis hakkama piima välja pumpama. Kuidas teie minu olukorras käituksite või on keegi ka koolis käinud rinnapiimal oleva beebi kõrvalt?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.08 21:01; 23.08 21:24; 27.08 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas ülejäänud klassikaaslased on 16aadtased, et sellised mõtted?

Loomulikult võtad oma pumba wcsse kaasa, hoiad seda mingis kotikeses, et puhas püsiks, nii et päris käekotiga ei peagi ronima sinna. Ja toimetad kabiinis, et keegi ei vahi sind imelikult. Kui keegi ka küsib, siis räägid nii nagu asjad on – imelikud on need, kes seda imelikuks peavad. Ei saa ju lekkivate rindadega koolis istuda.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.08 21:08; 24.08 13:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas ülejäänud klassikaaslased on 16aadtased, et sellised mõtted?

Loomulikult võtad oma pumba wcsse kaasa, hoiad seda mingis kotikeses, et puhas püsiks, nii et päris käekotiga ei peagi ronima sinna. Ja toimetad kabiinis, et keegi ei vahi sind imelikult. Kui keegi ka küsib, siis räägid nii nagu asjad on – imelikud on need, kes seda imelikuks peavad. Ei saa ju lekkivate rindadega koolis istuda.

Meil on eriti mehed need pubeka eas alles, ise on 26+, kes kõige üle nalja teevad ja irvitavad.
Kaks klassiõde on ka sellised. Ehk ma tõesti ei peaks tegema välja neist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.08 21:01; 23.08 21:24; 27.08 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega sul erilist valikut pole peale wcs pumpamise, seega peab ikka seda tegema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas ülejäänud klassikaaslased on 16aadtased, et sellised mõtted?

Loomulikult võtad oma pumba wcsse kaasa, hoiad seda mingis kotikeses, et puhas püsiks, nii et päris käekotiga ei peagi ronima sinna. Ja toimetad kabiinis, et keegi ei vahi sind imelikult. Kui keegi ka küsib, siis räägid nii nagu asjad on – imelikud on need, kes seda imelikuks peavad. Ei saa ju lekkivate rindadega koolis istuda.

Meil on eriti mehed need pubeka eas alles, ise on 26+, kes kõige üle nalja teevad ja irvitavad.

Kaks klassiõde on ka sellised. Ehk ma tõesti ei peaks tegema välja neist.

Võid märkuste tegijate poole alati kulmu kortsutada ja öelda “kasva suureks!”

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.08 21:08; 24.08 13:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea küll, kui tihti su laps sööb, aga ma arvan, et tegelikult piisab vaid ühest pumpamisest, kui vahetult enne kooliminekut oled lapse toitnud. Igaks juhuks kasuta rinnapatju, siis ei ole võimalik lekkimine näha.

Ise käisin kunagi paarikuise lapse kõrvalt terve päeva ära (12h) ja sain ka ühe pumpamisega hakkama, kuigi õhtuks olin nagu Pamela Anderson ja koju jõudes haarasin magava lapse ja kukkusin teda toitma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 10:48; 27.08 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea küll, kui tihti su laps sööb, aga ma arvan, et tegelikult piisab vaid ühest pumpamisest, kui vahetult enne kooliminekut oled lapse toitnud. Igaks juhuks kasuta rinnapatju, siis ei ole võimalik lekkimine näha.

Ise käisin kunagi paarikuise lapse kõrvalt terve päeva ära (12h) ja sain ka ühe pumpamisega hakkama, kuigi õhtuks olin nagu Pamela Anderson ja koju jõudes haarasin magava lapse ja kukkusin teda toitma.

Kas rinnapõletik ei või tekkida sellest, kui piim koguneb rinda ja seda välja ei pumpa? Lõpuks tekivad kõvad tükid rinda? Mul esimestel päevadel oli piimapais ja nagu kõvad tükid rinnas. Aga see vist peale sünnitust normaalne,et on alguses piimapais. Või kui jätta 2-3 söögikorda n.ö, vahele, kui ma koolis, siis kas lõpuks piim enam üldse tuleb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.08 21:01; 23.08 21:24; 27.08 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ennast ootab ilmselt sama saatus ees, aga ei põe üldse.
Enne rasedust ei olnud selliste teemadega eriti kursis. Sattusin tol ajal ühe värske emaga ühisele tüdrukuteõhtule kodust 200km kaugusel ja õhtu lõpuks(ööbimiskohas) oli lausa valus teda vaadata. Loomulikult oli tal endal ka juba ebamugav olla, rinnad väga paistes ja valusad. Siis mul tekkis küll küsimus, et miks ta ei võtnud rinnapumpa kaasa. Olime kõik naised ja omavahel enamvähem tuttavad. Minuarust ei oleks selles midagi veidrat olnud, kui ta oleks õhtul vannitoas oma elu väheke kergemaks pumbanud. Vaevalt see kellelegi teisele ka ette oleks jäänud.
Tubli, kui suudad värske emana oma aega nii organiseerida, et jõuad väikese lapse kõrvalt muid asju ka teha. Eriti kui asi puudutab õpinguid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea küll, kui tihti su laps sööb, aga ma arvan, et tegelikult piisab vaid ühest pumpamisest, kui vahetult enne kooliminekut oled lapse toitnud. Igaks juhuks kasuta rinnapatju, siis ei ole võimalik lekkimine näha.

Ise käisin kunagi paarikuise lapse kõrvalt terve päeva ära (12h) ja sain ka ühe pumpamisega hakkama, kuigi õhtuks olin nagu Pamela Anderson ja koju jõudes haarasin magava lapse ja kukkusin teda toitma.

Kas rinnapõletik ei või tekkida sellest, kui piim koguneb rinda ja seda välja ei pumpa? Lõpuks tekivad kõvad tükid rinda? Mul esimestel päevadel oli piimapais ja nagu kõvad tükid rinnas. Aga see vist peale sünnitust normaalne,et on alguses piimapais. Või kui jätta 2-3 söögikorda n.ö, vahele, kui ma koolis, siis kas lõpuks piim enam üldse tuleb?

Kas 6 tunni jooksul sööb su laps kolm korda? St et tegu päris imikuga? Enamikel beebidel on söömisrütm kolmandaks-neljandaks elukuuks ühtlustunud ja 3h vahesid peetakse tavaliseks. Ehk et vahele jääks siis üks söögikord. Kui toitumisgraafik on ühtlane ja sa ühe korra vahepeal välja pumpad, ei tohiks ka piimapaisu tekkida. Ja sa ei ole ju koolis iga päev, vaid ainult 2x nädalas, nii et ei juhtu selle piimaga sul seal midagi. Muide, variant on ka see, et mees toob lapse vahepeal sulle kooli, aga see nõuab muidugi head ajastamist ja rahulikumat last.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 10:48; 27.08 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läksin kooli 3-kuuse kõrvalt. Koolipäev 8st 16/18ni (kuidas kunagi), 5 päeva koolis iga kuue nädala tagant.
Laps sõi öösel kuskil 3-4 ajal viimati. Hommikul 6st ärgates pumpasin mõlemad rinnad tühjaks. Seda sai laps siis ärgates süüa ja jäi ülegi. Järgmise söögi ajal (ca 12) tuli mees autoga kooli juurde lapsega, söötsin ära (lõunapausil oli tundide vahe 40 min, sain sööta lapse ja ise söömas käia, õpetajad olid informeeritud ja keegi ei pahandanud, kui mõned minutid järgmisse tundi hilinesin). Lapse söötmisel lõuna ajal jälgisin, et kindlasti mõlemalt poolt sööks (et enda olemist kergendada ja mõlemat poolt põletikust päästa). Ise tunned oma lapse söögiharjumusi, umbes poole pealt teisele rinnale.
Järgmisel söögil sai ka kodus väljapumbatud piima. Ja varsti tulin koju.
Sageli pumpasin veel õhtul ka. Kui koolist tulin, sõi laps niipalju, kui sõi, aga ega ta kõike ära süüa ei jõudnud (no oli hea piimaand, mis teha) – siis pumpasin ka osa välja (mitte tühjaks), tagavaraks järgmiste päevade tarbeks.

Selline “pumpamata koolis” muidugi nõuab veidi lapse “väljakoolitamist” ja veidi teadlikku kellapealt söötmist (koguste jälgimist), et laps siis ikka sööks ka, kui tuuakse… ehk siis et kui laps hommikul sõi, aga juba nt. 11 justkui jälle süüa tahtis, siis mees andiski vähe, mingi 60ml, et tunni vastu peaks ja kell 12 kooli juures ikkagi sööks ka (mitte ei uneleks rinnal, nagu esimestel kahel päeval juhtus :D). Ja no samamoodi üritas mees minuga (st mu piimapaisuga :D) arvestada õhtuti, kui tagasi jõudsin – ei söötnud vahetult enne mu tulekut lapsel kõhtu täis, et ma siis tulles oma paisust lahti saaks 🙂

Kui Sul kool kaks korda nädalas, siis on hea lihtne koguda pidevalt piima (pumpad koguaeg tühjaks peale lapse söötmist ja lõpuks saad kogused kokku) – pidev tühjaks pumpamine soodustab ka piima teket. Ja kui Sul ongi püsivalt 2x nädalas kool, siis naise organism on imeline, harjub varsti ära, mis aegadel hoogsamalt piima toota ja mis aegadel veidi tagasi tõmmata 🙂 Või noh, vähemalt mul oli nii… Piimatootmist ära ei rikkunud, lõpetasin imetamise ise 11. kuul muudel põhustel.

Jõudu ja jaksu! Lapse kõrvalt ongi vaja midagi muud ka teha, et särtsu säilitada! 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebi kõrvalt kooli-piima väljapumpamine