Esileht Tööelu, raha ja seadused. Beebi kõrvalt ruttu tööle

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )

Teema: Beebi kõrvalt ruttu tööle

Postitas:

Ma siin imestan,et osad emad on otsustanud minna pisikese beebi kõrvalt tööle. Ma saan aru,et paljudel pole võimalik rahaliselt enam kodus olla,aga alla aastasele lapsele on ema lähedus ülioluline. Ma ei kujutaks ette,et ma peaksin homne päev tööle minema kui mu laps alles 2-kuune. Ma ise lähen alles siis tööle kui laps lasteaias koha saab.
Muidugi iga ema otsus millal tööle tagasi suundub,aga ma ei suudaks isegi aastase lapse juurest nii kaua eemal olla. Mis te ise sellest arvate?

+8
-30
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imesta edasi. Igal perel erinev elukorraldus. Kuidas isa peaks suutma oma lapse kõrvalt tööle minna? Kas isa armastus on väiksem?

+30
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõttetu teema. Käin tööl ja ülikoolis alates lapse sünnist. Töökoht on selline, et käin koos lapsega või mehe vabadel päevadel, korraga paar tundi. Töötan inimestega, erialaselt.
Ülikoolis viibin reaalselt kohal 4-5 päeva kuu jooksul.
Tunnen, et olen tänu sellele parem ema, kellel on oma lapsele rohkem pakkuda ja ma ei mõtle rahaliselt. Olen rahulik, viitsin tegeleda ja mässata.
Esimese lapsega olin teiste arvamusele väga tundlik ja istusingi 2 aastat ainult kodus, siis panin lapse 2-3x nädalas hoidu ja ausalt, kahetsen sügavalt et kodukana mängisin, eneseareng oli null, olin pidevalt stressis ja ärevil, mōtlesin kõik lapsega seonduva üle.
Igaüks on erinev ja mõnele sobibki aastaid kodus olla. See on väga hea ja tore. Mõni soovib rohkem, seda kiruda ja imestada pole vaja.

+20
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.10 14:55; 28.10 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ema ei suuda aga isa peab seda päevast päeva tegema? 🙂

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.10 14:56; 28.10 06:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega tööle minemine ei tähenda alati reaalselt kuhugi ära minemist. Mina olen ka üsna varakult peale sünnitust hakanud uuesti tööle, aga oma kodus (st kodukontoris) ja öisel ajal (laste uneajal). Töid on igasuguseid – mõnda saab kodus teha, mõne tegemine võtab nii vähe aega, et selle saab lapse uinakute ajal tehtud, mõni töökoht on selline, kuhu saab vabalt lapse kaasa võtta jne.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ei kujuta jälle ette, mida need naised 1.5-3 aastat kodus teevad oma lastega. kas mitte mingit isiklikku ambitsiooni või huvisid tõesti ei ole?
lapse arenguks ja eluks on väga oluline, lisaks kõigele muule, tema vanemate vaimne tervis. mina näiteks ei peaks vaimselt vastu, kui peaksin 1.5 aastat kodus olema.

+13
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.10 18:14; 28.10 16:49; 28.10 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pane neid pikalt kodus istunud naisi ükski vägi tööl käima. Lugesin just ühte blogi, kus lapsel tõsine kõne hilistumine ja vajab logopeedilist abi (mille eest vanematel tuleb maksta), perel raha selleks pole, aga emme istub nui neljaks ikka kodus ja otsib vabandusi. Ise peab ennast superemaks. Kuidas saab nii mugav olla?

+14
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ei kujuta jälle ette, mida need naised 1.5-3 aastat kodus teevad oma lastega. kas mitte mingit isiklikku ambitsiooni või huvisid tõesti ei ole?

lapse arenguks ja eluks on väga oluline, lisaks kõigele muule, tema vanemate vaimne tervis. mina näiteks ei peaks vaimselt vastu, kui peaksin 1.5 aastat kodus olema.

Hea küsimus, aga 90 aastatel naised nõudsid selle 3 aastat kodus istumise välja. Kõik naised väitsid kui oluline on emal olla oma lapsega kolm aastat kodus. Nüüd on naiste tujud jälle muutunud, nüüd tahetakse kohe tööle tagasi nagu oli nõukaajal. Kõik mis nõukaajal oli halb, on täna uuesti tagasi tulnud ja seda peetakse õiguseks ja heaks.

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imesta edasi. Igal perel erinev elukorraldus. Kuidas isa peaks suutma oma lapse kõrvalt tööle minna? Kas isa armastus on väiksem?

Ilmselt jah. Niikui lapse emaga suhe läbi, on paljudel ka lapsed meelest läinud.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Eesti riik oleks normaalne siis antaks mõlemale vanemale lapsevanemapuhkust 1-2 aastaks, nii et see makstakse riigi poolt kinni. Selline süsteem on Prantsusmaal. Lapsega vanemad saavad kuus 1200 eur, pluss sünnitoetused ja lastetoetused. Riik väärtustab peret jalapse vajadust oma vanematega koos aega veeta. See ongi normaalne elu. Ainult idiootsetes riikides peab beebi kõrvalt tööle minema. Ja ärge rääkige, et asi on pelgalt enesearendamises. Laps ongi vanemate jaoks uus areng.

+3
-22
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 27.10 21:42; 27.10 23:12; 28.10 10:55; 28.10 11:28; 28.10 14:30; 28.10 15:44; 28.10 18:07; 28.10 18:09; 28.10 18:41; 28.10 18:45; 28.10 18:58; 29.10 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu öeldud, tööd on erinevad. Hakkasin tööd tegema kui laps oli 8-kuune, aga töö on kahel nädalal kuus mõned tunnid päevas. Ise soovin midagi muud ka teha peale lapsega kodus olemise, et päris ära ei manduks ja et elu ainult lapse ümber ei keerleks.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Eesti riik oleks normaalne siis antaks mõlemale vanemale lapsevanemapuhkust 1-2 aastaks, nii et see makstakse riigi poolt kinni. Selline süsteem on Prantsusmaal. Lapsega vanemad saavad kuus 1200 eur, pluss sünnitoetused ja lastetoetused. Riik väärtustab peret jalapse vajadust oma vanematega koos aega veeta. See ongi normaalne elu. Ainult idiootsetes riikides peab beebi kõrvalt tööle minema. Ja ärge rääkige, et asi on pelgalt enesearendamises. Laps ongi vanemate jaoks uus areng.

Palun linki kus on kirjas, et Prantsusmaal selline süsteem on. Mina leidsin ainult, et mõlemad saavad 16 nädalat.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah väike viga tuli sisse, paarid kes koos elavad ja tööl ei käi saavad kokku umbes 850 eurot toetust, kui naine on rase siis umbes 1ooo eurot (kuus). Kui laps sünnib siis kuni lapse kolmanda eluaastani on lapsetoetus 397 eurot kuus. Ehk siis kui vanemad ei tööta umbes 1397 eur kuus või pealegi, lisanduvad soodustused jms. Elan Prantsusmaal. Lapse sünnitoetus on 900 eur.

http://www.caf.fr/allocataires/droits-et-prestations/s-informer-sur-les-aides/petite-enfance/la-prime-a-la-naissance-et-la-prime-a-l-adoption

0
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 27.10 21:42; 27.10 23:12; 28.10 10:55; 28.10 11:28; 28.10 14:30; 28.10 15:44; 28.10 18:07; 28.10 18:09; 28.10 18:41; 28.10 18:45; 28.10 18:58; 29.10 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah väike viga tuli sisse, paarid kes koos elavad ja tööl ei käi saavad kokku umbes 850 eurot toetust, kui naine on rase siis umbes 1ooo eurot (kuus). Kui laps sünnib siis kuni lapse kolmanda eluaastani on lapsetoetus 397 eurot kuus. Ehk siis kui vanemad ei tööta umbes 1397 eur kuus või pealegi, lisanduvad soodustused jms. Elan Prantsusmaal. Lapse sünnitoetus on 900 eur.

http://www.caf.fr/allocataires/droits-et-prestations/s-informer-sur-les-aides/petite-enfance/la-prime-a-la-naissance-et-la-prime-a-l-adoption

Kõlab väga kaunilt aga keegi peaks selle kõik kinni maksma, kust see raha võetakse?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah väike viga tuli sisse, paarid kes koos elavad ja tööl ei käi saavad kokku umbes 850 eurot toetust, kui naine on rase siis umbes 1ooo eurot (kuus). Kui laps sünnib siis kuni lapse kolmanda eluaastani on lapsetoetus 397 eurot kuus. Ehk siis kui vanemad ei tööta umbes 1397 eur kuus või pealegi, lisanduvad soodustused jms. Elan Prantsusmaal. Lapse sünnitoetus on 900 eur.

http://www.caf.fr/allocataires/droits-et-prestations/s-informer-sur-les-aides/petite-enfance/la-prime-a-la-naissance-et-la-prime-a-l-adoption

Millest sa räägid? Sa ei räägi ju mingist lapsepuhkusest, vaid töötutest inimestest ja sotsiaaltoetustest? 1397 euroga kuus terve perekonna peale on Eestiski raske, sa hõiskad, et Prantsusmaal ei pea tööl käima, sest saate sotsiaaltoetust? Tule taevas appi.

/Pariisis sünnitanud naine kes otsustas kodumaale last kasvatama tulla, sest valus oli vaadata kuidas sõbrad-tuttavad oma kolmekuused on sunnitud hoidu viima./

+18
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.10 14:56; 28.10 06:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läksin tööle kui RSP läbi sai. Laps jäi oma isaga. Parim otsus üldse. Meile mõlemile sobis. Laps on rõõmsa ja rahuliku olemisega. Järelikult ei saanud ka tema mingit traumat.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 06:45; 28.10 13:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina plaanin pärast RSP lõppu minna tööle osakoormusega, umbes 8 tundi nädalas. 2x4h õhtut siis. Beebi sel ajal isaga. Ah et miks- just seetõttu, et mitte 1,5a last sõime saata, vaid raha koguda pikemalt kodusolemiseks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pariisis on elu teine ja kallim kui muudes Prantsusmaa piirkondades. Me ei pea nt maja eest üüri maksma ja omame ka kodust ettevõtlust, seega parim plaan on olla mõlemal vanemal lapsega mõnda aega kodus. 1400 Eurot kahe inimese ja lapse peale on normaalne summa, kui kuus kulub toidu peale ca 300-500 eurot, oleneb mida ja kust osta. Tavaliselt kulub 2 inimese peale 70 eur nädalas ja siis saame ka ikkaväga hästi söödud, ei mingeid kiirnuudleid… Siin ei ole hinnad Eesti toidupoodidest tunduvalt kallimad. 12 muna 1.60, piim 0.80, saiakang 0.35, 1 kilo liha u 7 Eur, kala 15 Eur kilo, riis 1.20 pakk, kartulikilo 1.90, jogurt 4 Eur kilo. Mõningad asjad on isegi soodsamad, samas nt liha kvaliteet on parem. Küte ja elekter ca 100 eur kokku, vee eest ei maksa. Üüri ei maksa. Imiku peale ei kulu alguses palju raha (mähkmed, rinnaga toitmine, riided). Riided, vanker ja turvatool põhiliselt veel vaja. Mõningad asjad saame tuttavatelt, kel oma lapsed suuremad. Lisaks muud lisakulutused 100 eur ringis, nt lutid, salvrätid, ravimid jms. Auto kütte peale ka üle 50-100 euro kuus ei läheks. Arstivisiidid on tasuta. Riideid meil pole ju vaja endale iga kuu osta. Kui tahame kuhugi reisida voi minna, siis riigisiseselt ei ole kallis autoga sõita.
Seega lähebki kokku umbes 1000 eurot kuus ja jääb ülegi veel ootamatuteks kulutusteks.
Lapsel on vaja mõlemaid vanemaid. Kui inimene endale kalleid brändi asju kokku ostab ja laenude najal elab, siis ta ei saagi hakkama.
Siin riik ikka mõtleb selle peale, et kui vanemad tahavad pühendada rohkem aega oma lapse kasvatamisele. Kui laps juba 2 aastaseks saab ei keela keegi vanematel tööle minna, aga samas isegi kui minnakse osalise ajaga tööle, saab laps sama palju toetust edasi, kui alguses. Miinimumpalk on siin 1100 eurot kuus. Ja kui üks vanematest ei töötaks ning oleks lapsega kodus teeb see umbes sama välja.. sest üksi kodus olevale vanemale lisatoetust ei maksta, ainult lapsele. Ja lihtsam on naisel, kui mees teda kodus aitab.
Vast see sinu loetud lõik naisest Pariisis oli üksikema ja maksis oma üüri seal ca 1000 eur kuus. Pariisis saab 20m2 korteri alles 1000 euro eest.

+2
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 27.10 21:42; 27.10 23:12; 28.10 10:55; 28.10 11:28; 28.10 14:30; 28.10 15:44; 28.10 18:07; 28.10 18:09; 28.10 18:41; 28.10 18:45; 28.10 18:58; 29.10 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei mõista miks mu postitus negatiivse hinde saab. Kes ise pole kohapeal elanud need ei teagi. Lugege rohkem meediakära ja elage teadmatuses.

+1
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 27.10 21:42; 27.10 23:12; 28.10 10:55; 28.10 11:28; 28.10 14:30; 28.10 15:44; 28.10 18:07; 28.10 18:09; 28.10 18:41; 28.10 18:45; 28.10 18:58; 29.10 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Psühholoogid on tõestanud, et esimesel eluaastal on ema läheduses beebile ülioluline. Just ema, sest tema on kandnud last oma üsas 9 kuud. Isa on kahtlemata tähtis, aga ema on tähtsam. Lisaks rinnapiim on lapsele vajalik, isad seda anda ei saa… Jajah, pumpame välja..see pole sama.
Mina ka ei kavatse enne tööle minna, kui laps lasteaeda läheb.

+13
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma siin imestan,et osad emad on otsustanud minna pisikese beebi kõrvalt tööle. Ma saan aru,et paljudel pole võimalik rahaliselt enam kodus olla,aga alla aastasele lapsele on ema lähedus ülioluline. Ma ei kujutaks ette,et ma peaksin homne päev tööle minema kui mu laps alles 2-kuune. Ma ise lähen alles siis tööle kui laps lasteaias koha saab.

Muidugi iga ema otsus millal tööle tagasi suundub,aga ma ei suudaks isegi aastase lapse juurest nii kaua eemal olla. Mis te ise sellest arvate?

Ega siis tööle minek ei tähenda kohe 8h päevi 5 päeva nädalas. Ütlen ausalt ma oleks vist hulluks läinud kui oleks kolme lapsega kolm aastat kodus passinud. Minu arvates näiteks (osaliselt) tööl käivast emast oluliselt hullem on see, kui pooleteisene sõime pannakse.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Psühholoogid on tõestanud, et esimesel eluaastal on ema läheduses beebile ülioluline. Just ema, sest tema on kandnud last oma üsas 9 kuud. Isa on kahtlemata tähtis, aga ema on tähtsam. Lisaks rinnapiim on lapsele vajalik, isad seda anda ei saa… Jajah, pumpame välja..see pole sama.
Mina ka ei kavatse enne tööle minna, kui laps lasteaeda läheb.

Tööle minemine ei tähenda imetamise lõpetamist. Minu tööpäev kestis 8 tundi. Koos sõiduga 8 ja pool. Järelikult ülejäänud 15 ja pool tundi olin ma lapse päralt. Samuti nädalavahetused. Minu äraolekul sai laps rinnapiima alguses 2x ja hiljem 1x päevas, sest sõi püreed jms. Kokku imetasin last üle 2 aasta. Kuna laps läks lastesõime 1a7k vanuses, siis jätkus õhtune imetamine ka sõimes käimise ajal.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 06:45; 28.10 13:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Psühholoogid räägivad, et tegelikult ei tohiks ema olla lapsest esimese kolme aasta jooksul, kaugemal kui 3 meetrit. Kodus töötav ema olgu normaalne, nt lapse magamise ajal. Agakas ema ise ei taha puhata, siis võtab väsinuna selle lapse endale imetada ja jagab rinnapiimaga oma stressi, Mina lahkun perekooli foorumist. Eks kõigile ole tarkust antud erunevalt, looduslik valik.

+2
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 27.10 21:42; 27.10 23:12; 28.10 10:55; 28.10 11:28; 28.10 14:30; 28.10 15:44; 28.10 18:07; 28.10 18:09; 28.10 18:41; 28.10 18:45; 28.10 18:58; 29.10 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pariisis on elu teine ja kallim kui muudes Prantsusmaa piirkondades. Me ei pea nt maja eest üüri maksma ja omame ka kodust ettevõtlust, seega parim plaan on olla mõlemal vanemal lapsega mõnda aega kodus. 1400 Eurot kahe inimese ja lapse peale on normaalne summa, kui kuus kulub toidu peale ca 300-500 eurot, oleneb mida ja kust osta.

Rotielu.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.10 14:40; 28.10 16:02; 28.10 18:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rotielu on minumeelest neil, kes pidevalt aastaid väikeste laste kõrvalt tööd rabavad ja nendega ei tegele ning siis imestavad hiljem, miks lapsed vanemaid ei austa. Raha üleväärtustamine on rumalasse inimesse sisse kodeeritud. Ehk siis maksame ikka rohkem ja ostame rohkem, missest, et muidu saaks asju poolmuidu. Meil on piisavalt palju muid huvipakkuvaid tegevusi elukaaslasega, mille eest ei pea eriti mittemidagi maksma. Samuti ei pea ma vajalikuks kallites salongides käimist. Molemad oleme seljakotiga maailma riike läbi reisinud ja julgeme ning suudameosta ka kasutatud asju. Ega Prantsusmaa taaskasutused ei olegi sellised räbalad kaltsukad nagu need mitmed Eestis on. Ja vaba aega jääb rohkem iseseisva ettevõtluse loomisele ja arendamisele.

+4
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 27.10 21:42; 27.10 23:12; 28.10 10:55; 28.10 11:28; 28.10 14:30; 28.10 15:44; 28.10 18:07; 28.10 18:09; 28.10 18:41; 28.10 18:45; 28.10 18:58; 29.10 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rotielu on minumeelest neil, kes pidevalt aastaid väikeste laste kõrvalt tööd rabavad ja nendega ei tegele ning siis imestavad hiljem, miks lapsed vanemaid ei austa. Raha üleväärtustamine on rumalasse inimesse sisse kodeeritud.

Piinlik peaks olema sotsiaaltoetustest elada.

+10
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.10 14:40; 28.10 16:02; 28.10 18:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Psühholoogid räägivad, et tegelikult ei tohiks ema olla lapsest esimese kolme aasta jooksul, kaugemal kui 3 meetrit. Kodus töötav ema olgu normaalne, nt lapse magamise ajal. Agakas ema ise ei taha puhata, siis võtab väsinuna selle lapse endale imetada ja jagab rinnapiimaga oma stressi, Mina lahkun perekooli foorumist. Eks kõigile ole tarkust antud erunevalt, looduslik valik.

palun viidet teadusuuringule.

mina käingi tööl väikelastest puhkamas. saan ainult ühest asjast mõelda, ja see on selline abstraktne ‘töö asi’, mida ma ei võta samal määral südamesse nagu haiget last nt.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.10 18:14; 28.10 16:49; 28.10 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks te neid lapsi üldse saate, kui tahate juba beebi juurest võimalikult kauaks ära minna?
Natuke oma aega tahab loomulikult iga täiskasvanu. Aga väikelapsest terved pikad päevad eemal olla?

+6
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.10 18:02; 28.10 18:12; 28.10 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui soovite teadusliku uuringut küsige infot psühholoogilt Heino Laisk. Emaks olemine on tänapäeval osadele naistele nagu vastik kohustus.. kuhu nii jõutakse. Vanal ajal andsid jah rikkurid oma lapsed teiste hoida, et ise oma eluga tegeleda. Tehke tööd, aga mitte eesmärgiga lapsest eemale saada, laps ju tunnetab seda, et vanemad temast väsinud.

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 27.10 21:42; 27.10 23:12; 28.10 10:55; 28.10 11:28; 28.10 14:30; 28.10 15:44; 28.10 18:07; 28.10 18:09; 28.10 18:41; 28.10 18:45; 28.10 18:58; 29.10 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

piinlik peaks olema sotstoetusest elada neil, kes pole oma elus lillegi liigutanud ja tööd teinud või end pohja joonud. Miks ma ei või kasutada võimalust, kui see on antud. Piinlik on neil, kes nö häbenevad vaesust. kuigi kokkuvõttes on vaene see, kes oma väärtusliku aja kulutab vaid raha teenimisele, enese arendamisele nagu igapäevaelu ja suhted meid vähe arendada sooviksid. Mina olen saanud õnneks oma emalt head sõnad eluks kaasa, et armastus on kõige tähtsam. Ja nüüd 2-3 aastat elada sotstoetusest, mu ilmse 40-50 aasta tööztaasi juures peaks olema häbiasi? Kui mitmed inimesed siin maailmas, kes päriselt midagi korda on saatnud on ka alustanud vaesusest. Mis vahet sel on kas vaene või elab sotstoetusest. Kui sotstoetusi ei oleks kerjaksid pooled inimesed ilmselt tänaval või ehk hoopis oleks rohkem võrdsust ja ühist mõtlemist. Muideks üks kuulus helilooja nagu Beethooven oli nii vaene, et ta ei suutnud endale isegi noodivihikut osta, aga soov muusikat teha oli suur. Kui on tahtmine oma lastega koos olla ja neid ISE kasvatada, siis ollakse ka nõus muudmoodi elama.

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 27.10 21:42; 27.10 23:12; 28.10 10:55; 28.10 11:28; 28.10 14:30; 28.10 15:44; 28.10 18:07; 28.10 18:09; 28.10 18:41; 28.10 18:45; 28.10 18:58; 29.10 17:43;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Beebi kõrvalt ruttu tööle