Esileht Pereelu ja suhted Beebi kõrvalt vaba õhtut veetma ?

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Beebi kõrvalt vaba õhtut veetma ?

Postitas:

Kui mees annab teile 2 kuuse beebi kõrvalt vaba õhtu ,et minna välja peole vms kas kasutaksite võimalust ja läheksite ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.07 12:41; 31.07 17:34; 31.07 20:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hahaa, hea mees, kes rinna andmisega toime tuleb!? :))) Mul laps peaaegu poolteist, ikka pole veel ohtul (eriti uksi!?) valja kiskunud. Seega, mis see teiste elu korda laheb? Kui tahad minna, siis mine!!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eino tõesti, miks sa pead siit tulema seda küsima? Mine, jumala eest noh! Miks ei peaks võimalust kasutama? Kanaemad kindlasti ei kasutaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.07 13:16; 29.07 00:38; 29.07 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

kui laps rpa-d saab või pudelist nõus rp-d jooma ja mees lapsega ilusti hakkama saab, siis paar tundi tuulutada – miks mitte?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis need kaks kuusebeebit siis ära hoida pole? Vahel veidi vett pääle valada ja no kui tunnevadki end üksikuna, võib ju potis telekat vaatama tuua.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jälle mingi napakas oma kuuskedega:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei viitsiks üksinda. Mulle meeldib ainult koos oma mehega vaba õhtut veeta, ausalt 🙂
Aga kui huvi pakub, siis muidugi mine!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole oma 2,7 a ja 8-kuuse kõrvalt peale poetiirude ja ilusalongi külastuse peaegu kusagil käinud.8-kuune veel rinnalaps, mees ei saa ses suhtes ka aidata ju:)
Minu mõtlemine ehk ka hoopis teine, ei taha neid niimoodi \”ripakile\” jätta, las kasvavad tiba suuremaks, küll siis jälle jõuab kätte \”minu aeg\”:))
Ei kibelegi nii hullupööra kusagile, et 2-kuuse koju jätaks.Kahju, et nii pisikeste kõrvalt ka minema kibeletakse….:S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]k077 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina ei viitsiks üksinda. Mulle meeldib ainult koos oma mehega vaba õhtut veeta, ausalt 🙂
Aga kui huvi pakub, siis muidugi mine![/tsitaat]

Sul sõpru ega muid lähedasi ei ole? Või oledki mehe külge kinni kasvanud ega oska üksinda midagi teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.07 13:16; 29.07 00:38; 29.07 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Hahaa, hea mees, kes rinna andmisega toime tuleb!? :)))[/tsitaat]

Oi sa oled vaimukas.
Esiteks on võimalik piim välja pumbata ja teiseks.. äkki on teemaalgataja laps RPA peal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi jäta. Kui sa diskole ei viitsi minna, mine kasv6i üksi kohvikusse v6i kinno. Las mees saab aru, et lapsega pole üldse raske, vaid hoopis tore. Kahekuune on ju m6nus, söödad k6hu täis ja sätid oma k6hule magama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti mine! Välja minemine ei pea ju tähendama kuhugi öökluppi minekut. Võib ju minna sõbrannale külla või kohvikusse juttu ajama. Võib minna kasvõi poodidesse tiirutama, praegu veel allahindlused. Läheksin just selle pärast, mida siin keegi mainis: et varsti mees enam ei pakugi.
Naised ei saa ise ka aru, kuidas nad tasapisi ja märkamatult kanaemastuvad. Siis tulevadki vastused stiilis: oh mina oma 8-kuuse ja 2,5 aastase kõrvalt pole veel mitte kusagil käinud. Ja seda öeldakse veel uhkusega!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kindlasti läheks. Ilmselt mitte peole (pole eriline peoinimene), küll aga näiteks pikemalt poodidesse, kuskile külla või kohvikusse.

Üks asi on see, et kui ei lähe, siis võibolla varsti mees enam ei pakugi, aga teine asi on minu meelest see, et mees saab segamatult oma lapsega olla, temaga toimetada ja suhelda. Arvan, et see, kui lapsega kogu aeg ema ei toimeta, tugevdab ainult isa-lapse suhet.

Kui mul laps kolmekuuseks sai, hakkasin käima kaks korda nädalas õhtuti üksi ujumas. Mees oli lapsega kodus, tegi õhtused protseduurid ja pani magama. Minu meelest täiesti normaalne ju, et lapsega ei tegele vaid ema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes mees annab vaba õhtu? Kas sind hoitakse pantvangis? Ma ei saa aru.. Kui sa sealt välja saad, siis palun pöördu politsei poole ja teata oma seiundist, et sind hoitakse kinni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raudselt mine. Kas just tingimata peole (mis pidu see paar tunnikest on?), aga poodidesse riideid uurima, kohvikusse, sportima, ujuma, kinno, näitusele…
Laps ei ole ema kohustuslik aksessuaar, tal on isa ka, kes saab ja PEABKI lapsega tegelema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kasutasid siis võimalust?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.07 13:16; 29.07 00:38; 29.07 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tubli teemaalgataja,olin nädalasel reisil , kui laps oli 6 kuune – mees ise saatis.Laps ei olnud ripakil vaid oma issiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]k077 kirjutas:[/small]

Sul sõpru ega muid lähedasi ei ole? Või oledki mehe külge kinni
Jutt käis siiski peost. Peole ma ei viitsi tõesti sõbrannadega minna, nendega võin niisama kellegi juures kohvitada või linnas jalutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]k077 kirjutas:[/small]

Sul sõpru ega muid lähedasi ei ole? Või oledki mehe külge kinni kasvanud ega oska üksinda midagi teha?[/tsitaat]
Jutt käis siiski peost. Peole ma ei viitsi tõesti sõbrannadega minna, nendega võin niisama kellegi juures kohvitada või linnas jalutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui laps rinda ei saa, ise piisavalt maganud ja puhanud oled, nii et jaksad minna, siis miks mitte.

Ma sain esimest korda õhtul välja (kontserdile), kui laps oli 8-kuune. Siis sai veel rinda, aga magas õhtul esimese unejupi u 4 h, nii et sain paariks tunniks välja lipsata. Nii hea tunne oli pärast, natukeseks ajaks teistsugusesse olukorda ja veel koos mehega (õde tuli mul last valvama).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult läheks! Kasvõi niisama kõndima/rullitama/jooksma. Minu arust on väga hea kui isad oma pisikeste beebidega saavad rahulikult kehekesi olla ilma et emmed kiibitseks kõrval kas kõik on ikka \”õieti\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutasin võimalust. väga tore oli. käisin sõbrannadega väljas ja poodides. pärast koju minnes olin palju rõõmsam . Selline puhanud tunne oli . Leppisime mehega kokku ,et kuus korra on siis minu õhtu 😀 kui laps veel veidi kasvab,leiame ehk ka mõne lapsehoidja,et saaksime ka kahekesi välja minna vahel 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.07 12:41; 31.07 17:34; 31.07 20:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuus korra…AINULT??? Ma saan aru, et vähemalt nädalas korra, kuus korra mees võõrdub lapsest liialt ja siis läheb raskeks, kui ema silmaalt läinud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan,et mu mees ei võõrdu lapsest,sest ta tegeleb temaga koguaeg päris palju .

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.07 12:41; 31.07 17:34; 31.07 20:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui mees annab teile 2 kuuse beebi kõrvalt vaba õhtu ,et minna välja peole vms kas kasutaksite võimalust ja läheksite ?[/tsitaat]

Kui ta selle välja pakub (tavaliselt pakubki), kobin hoobilt magama. Nii juba mitmeid kuid järjest. Mmmm, mitte ükski pidu ei kaalu üles seda magusat und.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Pereelu ja suhted Beebi kõrvalt vaba õhtut veetma ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.