Esileht Beebi ja mitmikud Beebi krooksutamine öösel – kas teete seda?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Beebi krooksutamine öösel – kas teete seda?

Postitas:

Tere,

Kuna toidan last öösel pikali asendis, siis lasen tal rinnal uinuda ja edasi magada. Ta on aga hakanud magades rabelema. Tundub, et tahab krooksutamist.

Kuidas teie teete? Kas krooksutate beebit peale söötmist? Minu oma ärkab siis kahjuks üles… ei teagi, kuidas toimida. Ootan kogenenumate soovitusi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei krooksutanud üldse öösel.
Kunagi lugesin, et krooks tuleb ka siis välja, kui beebi on küljega aga tõstad ta pea natukene üles. 🙂 Ma ei mäleta, kas ma ise proovisin seda varianti või ei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ta magab oma voodis ehk siis kui ta on oma kõhu täis söönud tõstan ta vaikselt oma rinnale püsti, kergelt õõtsutan üles-alla ja kui ma ta uuesti pikali panen oma voodisse siis tuleb krooks.
Kui ta on ülesse ärganud siis ma tavaliselt hoian oma ühte kätt tema pepul ja teisega hoian tema kätest (ta lamab samal ajal) ning imekombel jääb ta magama tagasi. Lisaks veel vahepeal mõjub ka kui kolme sõrmega kergelt tema laubal tõmban ja siis jääb ka magama tagasi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tundub vajalik, siis muidugi! Iga laps on individuaalne. Esimest last ma ei mäleta, et oleks krooksutanud – võibolla päri salguses krooksutasin. samas kuna ta magas omas voodis, siis nagunii tema tagasi tõstmiseks korraks tõusin ka ise püsti ja asi siis beebi korraks püstisesse asendisse panna, tal tulid krooksud kiiresti välja.

Teisel lapsel olid koguaeg gaasid mureks jne ja teda krooksutasin küll. Lisaks krooksutamisele esines ka võimlemis-öid, kui oli näha, et lapsel ikka kõhus ebamugav :/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka iga kord krooksutame,muidu jääb mull sisse ja see hakkab valu tegema. Võtan ta õlale ja ootan kuna krooksud välja tulevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alguses üritasin nii päeval kui öösel ikka krooksutada, aga ei õnnestunud ja siis loobusin. Tal lihtsalt ei tulnud krooksud välja. Tavaliselt alles mitu tundi pärast söömist ja magamist iseenesest krooksus õhumullid välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Öösel mitte, selle võimlemise peale oleks väike kisakõri ärganud 🙂 Magas hästi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebi krooksutamine öösel – kas teete seda?