Esileht Beebi ja mitmikud Beebi läheb närvi

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Beebi läheb närvi

Postitas:

Meil on peagi 2-kuune beebi. Peale söömist hoian teda püsti ja käin ringi, kuna söömise lõpus hakkab juba hullult siplema ja karjuma. Ta läheks nagu täitsa närvi, sipleb meeletult jalgade ja kätega ning kui püsti hoian, siis täitsa nagu kakleb minuga (käed käivad ja kraabin mu kaela). Ta on ise täitsa väsinud, vahepeal juba silmad kinni ja siis avastab äkki, et peaks ikka karjuma. Mul täitsa mure, kas midagi võib närvidega olla või beebid võivadki nii meeletult rabeleda ja vehkida 🙁 On kellelgi veel nii olnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul rabeleb süles ja vehib kui on unine ja tahab juba magama minna, aga kui ma siis näiteks liiga kaua krooksu ootan, ja tähele ei pane et teine juba väsinud 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 4 kuune sipleb ja karjub ja kraabib ka päris palju!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on täpselt nii. Kui ta väsinud on, siis hakkab minuga võitlema ja ei suuda rahuneda. Olen ise hästi rahulikuks jäänud ja hoidnud teda õla peal ja lihtsalt mööda tuba ringi kõndinud. Vahel olen ta tema lemmik tekki kookonisse pannud ja tekki veidi põskede peale pannud ja kussutanud. Lõpuks on ikka magama jäänud, kuigi tavaliselt on sellele eelnenud kohutavalt kõva ja hüsteeriline nutt. Nad ei oska magama jääda veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole närvidega tal midagi.
Ahmib õhku söömisega, tunneb end söögiaja lõpus seetõttu halvasti. On väsinud ja ei oska veel oodata kergendustunnet krooksu abil. Täiesti tavaline paarikuune.
Abi võib olla mitu korda söögiaja jooksul (tihedamast, ühesõnaga) krooksutamisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub ka kirjeldusest, et teda segab miski – alla neelatud õhk või kõhus gaasid. Nii väike ikka närvi ei lähe. Pigem on tal ebamugav ja ta püüab sipeldes sellest vabaneda või märku anda….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebi läheb närvi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.