Esileht Lapse ootamine Beebi liigutused

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Beebi liigutused

Postitas:
Kägu

Ise veel nii kaugel rasedusega ei ole, et tita liigutusi tunda oleks, kuid tahaksin teada, milleks peaksin valmis olema 😀 Kas see võib olla ka ebameeldiv/valus/olemist häiriv? Nt kui ta avalikus kohas hakkab kõhus möllama. Kuidas seda tunnet kirjeldaksite? 🙂 Kui beebi esimest korda liigutas, kas saite kohe aru, mis see on? Ehmatas ka? Ning veel üks küsimus – kui tunnen beebi liigutamist, siis sellest ajast edasi peaksin igapäevaselt seda tundma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimesega tundsin kuskil 18 nädala paiku. Oli selline väike koputus nagu. Kohe ei saanud aru aga kui mõne minuti pärast uuesti samas kohas see koputus oli siis teadsin, et on beebi.

Teisega oli kuskil 16nädalat äkki kui tundsin õrna sabinat.

Aga neid polnud siis ka igapäevaselt tunda.

Mida rasedus edasi seda tugevamalt tundsin ja kui juba tunda on siis muidugi tekkib mure kui beebi pole pikalt liigutanud. Üldiselt nad magavad palju aga kui ise veidi torkida või midagi külma/magusat juua siis ajab nad üles ja siis liigutab ning togib vastu.

Mida vähemaks ruumi jääb seda ebamugavamaks need liigutused ka lähevad. Võivad ka olla veidi valusad. Või kui ta on kõhus ennast nii keeranud, et upitab oma peput läbi kõhunaha, et kõik on pingul 😁

Vahest oli küll tunne, et tuleb kohe läbi, sest sirutas ja võimles igatpidi.

Teise lapsega oli veel see, et surus lõpus oma jalad mulle ribidesse. Ning mul on alt üks roie nüüd ka vales asendis. Ilmselt kuidagi rasedusega läks see katki või kuidagi paigast aga ise ma ei tundnud ja avastasin selle peale sünnitust kuskil kuu hiljem.

Muidu on need liigutused ägedad. Ning noh eks kui oled avalikus kohas siis ega sul muud teha pole kui ära kannatada see kui ta seal möllab. Pane käsi kõhule ning silita, küll ta siis rahuneb.

Mul on olnud olukordi küll kui kuskil seltskonnas istuda ei saanud, sest laps kõhus tegi oma harjutusi. Siis aitaski see kui püsti seisin ja ta ennast ära sättis ja ma jälle istuda sain.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul nagu mullitas kõhus. Selline õrn sabin. Ja tundsin pikali olles. Oli kuskil 17 ndl kanti ehk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Lapse ootamine Beebi liigutused