Esileht Beebi ja mitmikud Beebi magama panek

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Beebi magama panek

Postitas:

Tere,

Küsin nõu, nimelt minu kahe kuu vanune beebi karjub absoluutselt iga kord, kui teda magama hakkan panema. Päeval karjub,kui riidesse kakkan sättima(magab ainult päevauned vankris).
Õhtul hakkab karjuma, kui magamistuppa lähme ja valmistume magama minekuks. Eriti hull ongi õhtul, ta võib karjuda ca. kaks tundi jutti. Iseseisvalt magama veel ei oska jääda, rinda ei saa ja sellepärast hüpitan teda pallil. Hüpitades rahuneb, hakkab magama jääma, panen voodisse( magab kaisus)lutt suhu ja ca5 min pärast suudab ennast nii hüsteeriasse sahmida, et kõik algab otsast peale. Olen proovinud teki sisse mähkida, ei sobi. Ilma tekita, veel hullem(sahmib kätega meeletult). Olen juba meeleheitel, need karjumised ajavad mul hulluks. Ja nii iga õhtu 🙁 Gaasid/koolikuid ei ole. Tal on millegipärast harjumus enne und nutta, kuidas küll seda”murda”. Ta teeb seda juba ca üks kuu. Olen proovinud nii, et ei väsiks üle, viimane ülevalolek max tund, ikka röögib. Vannitasin, et väsiks ja tuleb parem uni, ikka röögib. Mitte midagi ei mõju…
Minu mõistus on otsas, mis ma valesti teem 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu rahutu loomuga beebi parim uinutaja (peale rinna andmise) oli Babybjörni lamamistoolis õõtsutamine.
Ja muidugi püüa rahulikuks jääda, mõne lapsega on magama panek lihtsalt keerulisem. Ja see võib ka mingi ajutine periood olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga alustaks sellest, et välistada üleväsimus – kui palju su laps päeval magab ja kui pikalt on ärkvel kahe une vahel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki white noise või muu rahulik unemeloodia aitaks? Voodikarussell?
Kas oled nii proovinud, et süles hoida kauem, kuni ta sügavamalt juba magab ja siis voodisse alles panna?
Õhtul tunnike enne magamaminekut juba tuba vaikselt hämaramaks, vaiksemaks teha?
Igatahes tea, et see läheb üle! Mul oli ka esimesed 2-3 kuud raskusi beebit õhtul magama saada, pidi pallil kussutama ja nuttis palju, siis ühel hetkel päevapealt ta otsustas, et nüüd on ok lihtsalt ilma jauramata oma voodis magama jääda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebi magama panek