Esileht Beebi ja mitmikud Beebi magamine

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Beebi magamine

Postitas:

Mida sellest arvata kui 4 kuune tüdruk jäi enne magama kui andsin enne rinda ja siis lutti. Muidu juba beebina nn suur rinna sõber ja ei osanud õigel ajal lugeda kuidas seda vältida. Nüüd uuel nädalal saab viie kuuseks ja hetkel jääb päeval magama jääda ainult süles jalutades, kiigutades. Ta õppis ära ka pööramise ja nüüd muudkui sahmerdab. Öösel ka pole kunagi eriti hea magaja olnud, kuid enamasti aitab rind+ lutt või lihtsalt lutt et uuesti magama jääks. Ärkab tihti üles, sipleb läbi une isegi kui hoian püsti ja krooksutan. Kas ongi minu lapse eripära ja kas on loota ka et teeb kunagi ka pikemaid unesi? Öösel esimene pikem uni tavaliselt 3 tundi siis hakkab sahmimine iga tunni või kahe tagant. 3 kuusena oli isegi mingi periood kus magas esimese osa ööune 5 tundi jutti. Aga nüüd võib sellest vaid unistada 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.07 14:51; 27.07 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus ka 🙂 Kuidas teil beebid magama jäävad ja kuidas magavad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.07 14:51; 27.07 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ärkas kuni aastani iga 2 tunni tagant öösel. Päeval oli kurikuulus 40 minuti magaja.
Peale aastat venis esimene vahe 4 tunni peale ja edasi 2h kaupa.
Mul oli rpa laps. 1a3k võõrutasin ta öisest söömisest ja peale seda hakkas veidi paremini magama.
Aga meie mõistes normaalselt hakkas ta magama alles 2.5 aastaselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka 4 kuune tüdruk, magab samuti vaid 30-45 min kaupa, harva teeb pikemaid unesid. Öösiti sööb 1-2 korda, kuigi alguses magas ka ööläbi, nii 7h jutti ????
Unemuster muutub nagunii pidevalt, seega tuleb kaasa minna sellega nagu hetkel on. Vahel ärkab ja on nutune, siis saan aru, et ei ole ennast välja maganud. Proovin talle rinda anda ja siis üldiselt magab edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebi magamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.