Esileht Beebi ja mitmikud Beebi magamine

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Beebi magamine

Postitas:

Öösel beebi enne magas ja ärkas vaikselt sipeldes ja mingit nohinat tehes.Magas ja ärkas nagu ikka iga 2-4h tagant. Nüüd aga ärkab öösel igal korral suure röökimisega ja esimene uni ainul paari tunnine. Järgnevad ärkamised juba 30-1h tagant ja nii homikuni välja. Kas see võib olla seotud hammastega? Ja kas on lootus,et varsti läheb see magamine ja ärkaine paremaks ? Äkki kellegil kogemust. Ma ei eelda,et kõik lapsed ühesugused jne. Aga enda kogemusi jagage ikka 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Öösel beebi enne magas ja ärkas vaikselt sipeldes ja mingit nohinat tehes.Magas ja ärkas nagu ikka iga 2-4h tagant. Nüüd aga ärkab öösel igal korral suure röökimisega ja esimene uni ainul paari tunnine. Järgnevad ärkamised juba 30-1h tagant ja nii homikuni välja. Kas see võib olla seotud hammastega? Ja kas on lootus,et varsti läheb see magamine ja ärkaine paremaks ? Äkki kellegil kogemust. Ma ei eelda,et kõik lapsed ühesugused jne. Aga enda kogemusi jagage ikka ????

Meil kusjuures sarnane olukord. Plikad 5.5-kuused ja öösiti väänlevad kogu aeg ja ärkavad ka nutuga. Ehk ootaks ka teiste kogemusi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib olla hammastest küll. Olen täheldanud, et minu lapsel langevad need öised nutuga ärkamised kokku arenguhüpetega. Kui hüpe läbi saab, siis läheb öine magamine paremaks ja ka päeval on rahulikum. Soovitan tõmmata endale WonderWeeks äpp (maksab vist paar eurot), mis näitab kenasti ära, millal lapsel on arenguhüpped, kui pikalt need kestavad, kuidas väljenduvad (rahutu, tahab rohkem rinda ja lähedust, magab kehvasti jms), mis arenguhüppe ajal toimub jne. Mind on see äpp väga palju aidanud, lihtsam on mõista, miks laps järsku nagu ära vahetatud oleks 😀 aga see kõik möödub, pea vastu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ealine värk. Unemuster muutub üsna tihti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi kamistadi panna pärast viimast söötmist ja vaata, kas aitab..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli sama kogemus ja lihtsalt kasvas välja ja hakkas normaalselt magama umbes peale 1 aastaseks saamist. Hammastega oma lapse puhul seost ei leidnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama kogemus, aga öösel on rahulik. Viimasel ajal on suurem jamamine ööunne jäämisel ehk enne vaja lollitada ja nutta, kuigi uni on nii suur. Lõpuks jääb magama, aga vahel käin teda kussutamas 3-8 korda (üldjuhul 3, aga üleeile käisin 8 korda 2 tunni jooksul). Ma ei tea, kas ta näeb unes midagi või lööb end vastu võrevoodit ära, aga täitsa imelik. Kui oma voodisse võtan kaissu, siis on kohe tasa (enne hoidain süles võrevoodi juures).
Ma usun, et see möödub varsti ja tuleb hea uni tagasi. See uneteema on üldse väga hull. Õnneks see mälestus kustub üsna ruttu ja meeles on ainult natukene. Sellises vanuses nad on erksad kui on see hetk maha magatud, mil jäi magama või peaks magama, päris beebina nuttis laps mõned korrad ikka paar tundi jutti ja ei aidanud miski kahjuks, nüüd ikka kui ei jää magama siia korra mängima, ning siis uuesti üritamine magama jääda. 🙂
Pea vastu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebi magamine